Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Batus papostinsiu fb. Nemoku cia

nu visai gražiai išrodo.

ir žiūriu atnaujinumus visokius neblogai daro...

ir baigęs mokyklą, kur mano sesuo direktorė :D  tik matyt gerokai anksčiau, nei ji patapo ja.

Atsakyti

Labas, Mergaitės :4u:

Pražuvėles priimat?
 

Atsakyti

Labas, Mergaitės :4u:

Pražuvėles priimat?
 

 

:friends:

kur dingus buvai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 02 spalio 2017 - 09:49

Smagu matyt pražuvėles, jau pasigedom.

Ar tik ne swapo aidai priviliojo? :ax:

Atsakyti

Sveikos,

Kažkoks disbalansas darbe, dar savaitėlę teks balansuot... :huh2: 

Dėl swapo gal tikrai reik jau pradėt krutėt, kol susirinksim, kol išsitrauksim.... :) Juolab, kad jau pradėjom ta temą judint.

O vat swapo temos, manau, nereik, kam statyt save ir kitus į rėmus, tegul fantazija liejasi laisvai :D

Vėrkšlenimai, kaip matau nesikeičia, kaip ir kasmet.... :D Gal baigiam? Laiko marios, tiesiog išsikeliam sau vienintelį klausima, norim ar ne? Kai nori, tai ir gali, o kai ne tai ne... :)

Atsakyti

 

:friends:

kur dingus buvai?

 

Vasara praūžė, kaip viesulas, akimirksniu, kažkaip automatiškai nebuvau prie kompo, tik FB naujienas peržvelgdavau, o rugsėjis, vėl visokie pasiruošimai ir etc, kol įsivažiuoji į ritmą, vadovai keičiasi, tvarka baisiai griežta, kabinėjasi, daug metų dirbę žmonės vis po vieną išeina, išeina, nebeatlaiko tokio bendravimo, spaudimo, elgesio, tai va ir kabu pati ant plauko, kai užkabins dar kartą, tėkšiu prašymą ant stalo ir ate :)

 

Namie viskas gerai, su tuo pačiu ir laimingai :) Dukra aną savaitę stipriai sirgo, karščiavo, tai ėmiau net nedarbingumą pirmą kartą, tai mezgiminės atostogos gavosi. Vis ruošiausi anksčiau grįžti, bet vis iki SM nedaeidavau.

PASIILGAU BENDRAVIMO SU JUMIS :wub:

 

Atsakyti

Nite, tavo siūlai jau Vln, bet dar ne Pilaitėj, ten bus ketvirtad. vakare. Spalio 14d. pati būsiu Vilniuj ir gal net visai susikavint galėsiu, jei bus norinčių...  :rolleyes: 

Atsakyti

Nuoširduk kad ir pražuvėlė bet smagu kad vis pareini  :friends:​ 

Atsakyti

Labas iš ryto,

kvepalai tema išsidvaksėjusi, bet aš mėgstu kvėpintys, turiu daug mėgstamų ir geidžiamų ir bla bla bla...

 

Paltas nertas labai gražus, o kaip nert kas numanot gal bandyčiau išmok raštą šį?

 

Rasytės pusryčiai nuodėmingi bet wau

 

Swapas labai jau vilija :)

 

Nuoširduk sveikute, kaip ten tas tavo vanuo :)

 

Na kas čia dar...savaitgali i dirbau ir Takuose buvau, Filme irgi buvau... žodžiu viskas ok.

 

Niu tai kaip čia nert????


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 02 spalio 2017 - 10:23

Priedas  20171002_113446.jpg   96,28KB   0 Parsiųsta kartų

 

raštas.

 

ir nerta iš storo putlaus siūlo. reikia žiūrėt mišinio su akrilu.  kitaip bus nepakeliamo būties lengvumo paltas

 

 

 

Atsakyti

Nite, tavo siūlai jau Vln, bet dar ne Pilaitėj, ten bus ketvirtad. vakare. Spalio 14d. pati būsiu Vilniuj ir gal net visai susikavint galėsiu, jei bus norinčių...  :rolleyes:

O :bigsmile: nu ir greičiai :D

Aš gal penktadienį ar savaitgalį galėčiau pasiimti. Ne todėl, kad neturiu iš ko megzt ir man labai skubu, bet galėčiau tau virbalus pakeist iki 14 d. Jei yra į ką keist :huh2: parašyk gal Limit dėl to keitimo, tada aš ir su ja pasimatyčiau kitą savaitę :rolleyes: 

Atsakyti


ir nerta iš storo putlaus siūlo. reikia žiūrėt mišinio su akrilu.  kitaip bus nepakeliamo būties lengvumo paltas

O koks vilnonis ar medvilninis džiūtų kaip :rolleyes: pavasarį išskalbei, rudeniop gali vilktis :lol:

Atsakyti