Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :)

savaitgalis toks visai aktyvus :) ir vaikis iš logiško būrelio grįžo užsiturbinęs ir likę 4 seimos nariai sudalyvavom Kaune vykusioje gyvųnų globėjo šventėje :) ir draugų netyčia sulaukėm :) ir net gi pamazgiau mazumėlę :) 

Tik va mažasisi per ilgai matyt vaikščiojo savo jaunam amžiui - šiandien vakare smarkiai užkaito ir iš savo lovelės net ant mamos rankų nenori :(

Atsakyti

Sveikos :)

savaitgalis toks visai aktyvus :) ir vaikis iš logiško būrelio grįžo užsiturbinęs ir likę 4 seimos nariai sudalyvavom Kaune vykusioje gyvųnų globėjo šventėje :) ir draugų netyčia sulaukėm :) ir net gi pamazgiau mazumėlę :) 

Tik va mažasisi per ilgai matyt vaikščiojo savo jaunam amžiui - šiandien vakare smarkiai užkaito ir iš savo lovelės net ant mamos rankų nenori :(

Atsakyti

Labas rytas! Priminimassss

 

Priedas  image-20161126_171151.jpg   140,89KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

tai swapo temą rinkt? 

Noooorisi teminio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 spalio 2017 - 06:53

labas rytas,

taip taip,swapa reikia krutinti ;) gal be temu,uzteks uzsiregistruot,ismakaluot ir gaut sau ta varda :D

Atsakyti

Labas rytas. Iš pradžių nesupratau ką čia primena, galvojau kokį gimtadienį, o paskui žiūriu - gi mūsų drakoša :D

 

Gražios raudonos skaros. Ir Terezzos rankdarbiai nuostabiai atrodo. :wub:

 

Dėl swapo temų nežinau - reikia ar nereikia. Bent jau jokių idėjų dėl temos neturiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 02 spalio 2017 - 07:27

kaip sunku po gero savaitgalio įsijungti darbinį mygtuką....

Atsakyti

labas rytas :) šian ryte pamezgiau kojinę antrą mašinoj ir tik tada supratau kaip barška kojininiai virbalai :D

Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Pasisveikinu ir lekiu dirbti.

Terezza, labai nustebinai :4u:  Man viskas labai darniai atrodo, lyg iš žurnalo :wub: 

Olaiva, žinoma įsimesiu Lourdes, nes daugiau nelebai turiu ką parodyti :D Džiaugiuosi, kad pramušė su mezgimu, tai vakar užbaigiau dukros megztelio priekį  :P 

Savaitgalis vėl miškuose su termosais ir obuolių pyragais (iš to kas yra spintelėse :D )

Žuviuk, sveikatos tavo mažiukui :4u:  Ar pasirodysi ryt?

Tai ryt tinkamės 18h. hyper maximos malūne?

Swapas, swapas.. :rolleyes: 

Atsakyti

renkamės,renkamės,aš jau vyrą perspėjau,kad manęs vakare nebus namie ir jam reiks vaikų nd sukontroliuot :D

Atsakyti

helou,

kiap visad, man savaitgaliui vienos dienos pritrūksta.

lėkimas lėkimas lėkimas, sustot nėr kada :oh:

kaip ten sakiau :hmm:  pusė savaitgalio mezgimui.nu tai per negaliu koks ketvirtis ir įvyko....

užsikabinau už vieno srialo, kurio tik 1 sezonas su 7 serijom. nu bet labai jau toks stiprus. ir aktoriai geri. Big litle lies vadinasi. gal ir buvo rekomendacija kada, praleidusi pro akis buvau

raudonumai :wub:  nu man ruduo kažkoks labai rudeniškų spalvų. noriu visko oranžinio rudo raudono....

nors miegamasis gimsta tai greičiau su ahojLiniuka spalvos potėpiais :D  bet graži spalva iki negaliu :wub:

Terezzos sugebėjimai :ploja2:  ir ne tik dažomieji, bet ir dizaineriški. kokia spalva prieš tai buvo tie baldeliai?

valgyt noooooo

swapo net nežinau ar noriu.... su mano tempais mezgamaisiais tai kažkaip būt vargo......o ir idėjų nelabai yr... jau nekalbant apie mezgėjų užkeltą kartelę...

Atsakyti

Batus papostinsiu fb. Nemoku cia

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Atostogos vaikams :wacko: ir visi keliasi kaip i mokykla :huh2:

Terezza, labai super, foto tikrai kaip is interjero zurnalo :D Megztu ir as tokius rankdarbius, alia siuo metu pagalbininku daugiau nei reik, tai reik kentet :rolleyes: :D

I swapa pirma karta gyvenime norec, bet ir bijau kartu, nes nelabai smarkiai reiskiuosi, labai jau aukstai uzkelta kartele, kaip Katuks parase, o ir siuntimas butu kazkam vargelis :hmm:

Katuk, ta seriala ir as suziurejau labai greit - patiko :D

Atsakyti