Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos

ačiū už patarimus, ieškosiu  :4u: 

Rasytės pusryčiai  :wub: 

Olaiva, aš ir tą patį pastebėjau  :unsure: Pas mus čia bent pėsčiųjų mažai, bet parkingo aikštelėse totaliai pasimetę jie. Vieną diedą net auklėjau langą atsidarius, kad "reik save mylėt ir saugot ir negalima iššokt už mašinos, atbulai važiuojančios". Nesuprato :D Spec. tarnybas dažniausiai visi praleidžia, bet jie labai lėtai ir atsargiai per sankryžas važiuoja.

Pas mus šiandien šventė - pirmąkart plaukus savo saulytei kirpom. Ir sertifikatą gavo, ir blizgučių :) Pasikausčius kirpėja tokia. Ir sakė, kad mes iš Švedijos atrodom, ot. Tai ir pasakiau, kad nedaug suklydo, Lietuva netoli. Retais atvejais ne Rusiją spėja.

Atsakyti

Lietuti, mane vokieciai labai daznai svede palaiko, sako net pavarde tokius itarimus kelia...

 

Atsakyti

nuo 11 vakaro visi namie knarkia :) o man toks kablys megzt.tik kad filmo jokio padoraus ner...

Atsakyti

Egloshke,gal antradienį Lourdes gali atsinešti? bandysiu pavogt :D

Atsakyti

Labos

ačiū už patarimus, ieškosiu  :4u:

Man asmeniškai vienas geriausių tušų ever yra Maxfactor Masterpiece. Dar labai myliu Eveline sidabrinėj pakuotėj ir YSL false lash efect (šito minusas tas, kad greitai išdžiūsta).

Atsakyti

Lietuti, mane vokieciai labai daznai svede palaiko, sako net pavarde tokius itarimus kelia...

Pavardė tai pas mane dažniausiai prancūziška :D

Ačiū, Terezza  :4u: 

Nusprendžiau šiandien namuose nešokt, einu megzt  :B 

Atsakyti

Laba ryta

Neisirenku ka siandien megzt

Skara pribaigiau vakar, suakupunkturinau, tokia didele pasidare

Reiketu kaip ir kojiniu, kojos namie sala jau o siltesnes turiu tik sesers anytos ko gero akrilines nes siaubingai girgzda,,man net dantis skaudet ima kaip jinai moteriske mezge nesuprantu

Apie svedes tai kai kretoj buvom as pati dvi lietuvaites svedem palaikiau

Tokios grazios, idege, aukstos, papludimy, sakau muset ne ruses kazkaip nepanasios..nu ir ne vokietes per grazios...sakom skandinaves bus, muset svedes

Paskui ziuriu lietuviskus zurnalus skaito  :D 

Atsakyti

Labas, qqt,.

gi turi šiltas kojines, tiksliai žinau!

Tuoj atsirinksiu gražiausią kadrą ir savo metų skara pasigirsiu  ;)

Atsakyti

Gadget, nu geaziausia as vakar idejau.

Po seimos filmo visa seima luzo ir as su ja :D gi zinau, kad atsijungiu, kai ateinu Manto apkabint, bet atsisakyt kol dar praso irgi negaliu. 

Atsakyti

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Prieš daug metų mus su vyru užsienyje palaikė kroatais  :laugh: 

Dontstop, Katuko Ikejoj nematei? :D  aš toks vaizdas paskutiniu metu ten gyvenu :oh: nu bet projektas "miegamasis" užtat pajudėjo iš mirties taško. Bus gražu ir gera :wub:

Na bet žmonių toj Ikejoj tai melejonas. Šiandien matyt latvių diena. Daug toz kalbis girdėjau.

Na jei reikia kambarį įrengt, visai suprantamas apsigyvenimas Ikejoje  :)  Mum tai nieko nereikia, o kiek nuvažiuojam, tiek pradingstam ten ištisom valandom ir be pirkinių išeit nesigauna  :)  Vakar pirkom indelių ir veidrodį, nors planas buvo tik pavalgyt  jų kukulių  :D 

Sveikos, šiandien išėjom rinkti klevo lapų ir visai netikėtai, pamačius ką mergina dėvi, prisiminiau, kad turiu dar vieną nerodytuką. prieš daugiau nei metus mergaitei mezgiau šitą kepurę http://www.ravelry.c...niai-saldainiaiir nežinau kokios umilkos apimta, nutariau ir sau iš to paties siūlo, tik truputį pamodifikuotą nusiregzti, tipo mother - daughter Reikalas...bet taip nė karto ir neužsidėjau, užtat mergiotė ją atrado ir neatimamai dėvi, kaip baretę, nors dažnai ji nusmunka visai ne į tą pusę kur reikėtų  :D http://www.ravelry.com/projects/kapseika/mother-daughter

Beretė labai smagi, ko gero ir sau tokios norėčiau  :)  

Atsakyti

Priedas  Crochet-Borders-and-Edging-8.jpg   94,87KB   4 Parsiųsta kartų skarai +- kraštuką patį apatinį naudojau.

 

 

Frekei ;)

https://www.instagra.../p/BZT1Az3Fdd8/

Atsakyti