Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oj Kerpena, ir aš panašiai... kažkiek jau pramokau tuos skėrius atitolinti gražiai nusišypsojus  gi jos tokios pat kaip aš, darbas jų toks, o algos tai kažin ar leistų pačioms įpirkti tuos gaminius. 

Douglas nėra labai pigi.kokiam Eurokose tokių masinio vartojimo galima rasti.

ir drąsiau reik: noriu naujų kvepalų. Kokių? Pati nežinau. Saldžių? Nu gal šiandien ir taip. Bet gal nelabai. Kasdienių tokių, kad aplinkinių neatbaidyt. Ir nebrangių. Galiu pasibandyt kelis? Kai nuspręsiu-ateisiu pirkt. Ir vsio. Pasipurški kelis, susidedi į atskiras kišenes, ačiū ir eini. Gi grįši ten greičiausiai ne.

maniškiai žinokit biškį nuvylė. Kvapas lyg ir tas pats, bet kažkoks įtartinai pigiai kvepia :D nu ir turiu įtarimą, kad laikosi trumpiau. Nu pigu yr pigu, dar neaišku ar Douglase nebūt panašiai.... reiks ateity prašyt ko nors iš užusienio. Nors beje, šita pardė irgi estų buvo. Taip kad... 

Taigi niekada nieko ten nebuvau pirkus, tai nežinojau kokio ten brangumo, o kainų taip ir nespėjau pamatyt. :)

 Paskui vakare namie internete pažiūrėjau - tai tikrai, kad nelabai ką ten įpirkčiau. :)

 

Ai bet tai tiek to, ne mirtinas gi čia reikalas, nėr man toks baisus poreikis kvėpintis, nors kartais malonu.

 

Kažkada vyras parvežė tokį rinkinį vyriškų ir moteriškų kvepalų - zipped ir unzipped. Atseit pats geriausias derinys kai eina kartu pasikvėpinę. Tai ilgai beveik nenaudojau, nes vis laikiau progoms, kai kartu kvėpinsimės. Bet tai žiūrėk jei kur susiruošiam, tai vyras kokiu savo losjonui kvepia, nemaišysi, arba aš pati kokias savo kitų kvepalų likučiais, tai vėl nemaišysi. Galiausia neseniai nutariau imti savo ir naudoti. Tai man toks kvapas geras, dabar kaip tik man dabar tiktų, bet jau praktiškai baigiau, dar keli lašiukai yra, tai taupau. :) Bet irgi niekur nėra. Kažkada vyras duty free pirko. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 30 rugsėjo 2017 - 09:28

Labas rytas :4u:


Patarkit kas nors blakstienų tušą gerą  :unsure: Nežinau jau kiek išbandžius ir vis savo nerandu. Dažniausiai perku waterproof, bet vistiek labai dažnai pasitaiko, kad paakius tepa. Atradau, kad lancome nenubyra per dieną, bet jo beveik ir ant blakstienų nesimato  :unsure: Blakstienų klijuot ir negalėt į pagalvę įsiraust nesiryžtu...


Lietuti, man jau kokie 2 metai kaip sis tusas the best, vien todel kad su visais kitais vakarop lieku kaip su pandos akimis :D :unsure:  http://shop.nordstro...op=72&brand=736

Nusivalo vien tik su siltu vandenuku, tarsi nusimauna nuo blakstienu, kaip guma lieka. Paskaityk atsiliepimus :rolleyes:

Atsakyti

Parnesiau is darbo, kad visom uztektu  :D

Prie pusryciu kavos Priedas  IMG_0613.JPG   236,6KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

rasyte_

omaigaaat

tekėk už manęs. čiagi unmegen (didžiuliai kiekiai) créme brulée, taip?

Atsakyti

rasyte_

omaigaaat

tekėk už manęs. čiagi unmegen (didžiuliai kiekiai) créme brulée, taip?

Aha, creme brulee :rolleyes: vakar 50 vnt teko suorganizuot gimtadieninkams :D

Atsakyti

Sveikos,

pagaliau laisvas sestadienis, tai nezinau kuda podatsa... Skalbykle sukasi nesustodama, laiskininke pagaliau atnese laimeta virbalu rinkini. Ta proga pradejau dar viena skara is siulu, kuriuos gavau isbandyt is pasakyt nuomone, pagaliau radau jiems tinkama modeli

Atsakyti

Mantas vakar kazko ieskojo mano eankinuke. Komentarai: OOOOO radau dvidesimt centu... auksinis tavo rankinukas, dar radau centu... nu ... is bado nemirsim... MAMA, as TAVO rankinuke 1.70  radau! IMK! :D :D

nu rikrai is bado dar nemirsim :D

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Pabuvom Vilniuj, iki siūlinių nepavyko nuvykti   :( , bet vyras žada iš Midaros ką nors parvežt, nes šalia dirba. Visą laisvą laiką suėdė velnio Ikea, kaip užeisi, be kelių valandų iš ten neišeisi  :D 

Šiuo metu turiu tušą Lancome Definicils, nerekomenduotinas, nebyra, nejautrina akių, bet nelabai matosi, dažo labai jau natūraliai...

Pardavėjų dėmesio irgi nemėgstu, jei pradeda įkyriai siūlyt, iškart pabėgu  :unsure:  :D​ 

Atsakyti

Dontstop, Katuko Ikejoj nematei? :D  aš toks vaizdas paskutiniu metu ten gyvenu :oh: nu bet projektas "miegamasis" užtat pajudėjo iš mirties taško. Bus gražu ir gera :wub: 

Na bet žmonių toj Ikejoj tai melejonas. Šiandien matyt latvių diena. Daug toz kalbis girdėjau.

Atsakyti

va taip man siandien kazkas pozavo... nu gryn eziuks ruke...

23560212668_0d34e69b15_b.jpg

Atsakyti

Sveikos, šiandien išėjom rinkti klevo lapų ir visai netikėtai, pamačius ką mergina dėvi, prisiminiau, kad turiu dar vieną nerodytuką. prieš daugiau nei metus mergaitei mezgiau šitą kepurę http://www.ravelry.c...niai-saldainiaiir nežinau kokios umilkos apimta, nutariau ir sau iš to paties siūlo, tik truputį pamodifikuotą nusiregzti, tipo mother - daughter Reikalas...bet taip nė karto ir neužsidėjau, užtat mergiotė ją atrado ir neatimamai dėvi, kaip baretę, nors dažnai ji nusmunka visai ne į tą pusę kur reikėtų  :D http://www.ravelry.com/projects/kapseika/mother-daughter

Priedas  DSC_0132.JPG   206,38KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  DSC_0199.JPG   150,43KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

Mantas atsitempe mane prie tv, sako apkabink ir ziurekim kartu, juk seimos filmas :D Pukuotasis seimos narys irgi i kompanija isitryne... 

Atsakyti