Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O ir šiaip paskutinių dienų aktualijos apie rytų europos rinkai gaminamus produktus...

O tu ką nors iš to paskelbto sąrašo perki ir valgai? nes aš tai nieko :unsure:

Atsakyti

Nite, stengiuos, neatsilikt nuo mados tendencijų  :D 

Aš manau, kad tiek internetkėse, tiek kitose pardėse, kur kvepalai pigiau, tiesiog laiko kvapas trumpiau, arba visai nelaiko, bet kad skirtusi pats kvapas tai nesu girdėjus  :hmm: 

Atsakyti

46c609b81988b114527f2548b8740a63.jpg

Nertas

71596098d57e44169c2a02255f8ef6f0.jpg

3156715ac029132635b9031eb0893cda.jpg

5ea3949e0bb075442530f7538853f1ef.jpg

3e75781cf15d90a3ce430fbde9272d14.jpg

a216a74275deedcbcb908721bd3c4801.jpg

35a586d9045118febfc5175a00d1baa6.jpg

f51576bc853c1daa25e47f7b2ae7d20c.jpg

568c5ed8db3c97dfc8a7b80316b63b23.jpg

c218870274a78bc9386b73feedd2834d.jpg

Atsakyti

O tu ką nors iš to paskelbto sąrašo perki ir valgai? nes aš tai nieko :unsure:

 

aš tai pasirodo sojų gėrimą Alpro :D  bet tai nu ką, cukraus daugiau pridėta ir tiek

Atsakyti

Nite, stengiuos, neatsilikt nuo mados tendencijų  :D

Aš manau, kad tiek internetkėse, tiek kitose pardėse, kur kvepalai pigiau, tiesiog laiko kvapas trumpiau, arba visai nelaiko, bet kad skirtusi pats kvapas tai nesu girdėjus  :hmm:

Iš mados tendencijų, tai paskutinėj porcijoj tas pirmas įkrito akin, tiksliau jo spalva ir įstrižai prisiūtos kišenės.

Kaskart perku vis kitus kvepalus, tai sunku pasakyt, kad vienur pirkti geriau ar ilgiau laiko, o kitur tai blogesni.

Šiaip kvepalai skirtingi ir skirtingai "elgiasi" ant skirtingų žmonių :rolleyes:

Atsakyti

 

aš tai pasirodo sojų gėrimą Alpro :D  bet tai nu ką, cukraus daugiau pridėta ir tiek

 

Aš tai nieko :unsure: , gal ten kažkokį Milkos šokoladuką, bet aš pati tai jų nevalgau dabar išvis, o dar kai valgiau, tai neskanumu nieks Milkos pralenkt negalėtų.

Yra daugybė žymiai skanesnių šokoladų, net ir pieniškų :rolleyes:

Atsakyti

Esu pirkusi tuos pačius kvepalus duty free ir LT parduotuvėj. Skyrėsi kvapų "natos". Kaip ir tas pats kvapas, bet tuo pačiu ir kažkuokm skirtingas :)

Atsakyti

Labos

Romantiškai apie rudenį rašot  :wub: Jau ir aš laukiu spalvotų medžių  :wub: Po biškutį nedrąsiai prasideda.

Kvepalus konspektuoju, kaip tik artėja maniškiams pabaiga :) 

Kad prekių kokybė skiriasi, tikiu  :unsure: Ant plaukų priežiūros priemonių pastebėjau, maisto skonis kitoks.

Patarkit kas nors blakstienų tušą gerą  :unsure: Nežinau jau kiek išbandžius ir vis savo nerandu. Dažniausiai perku waterproof, bet vistiek labai dažnai pasitaiko, kad paakius tepa. Atradau, kad lancome nenubyra per dieną, bet jo beveik ir ant blakstienų nesimato  :unsure: Blakstienų klijuot ir negalėt į pagalvę įsiraust nesiryžtu...

Mezgu. Skanią skanią bordo  :wub: Marytės plaukas ilsisi, ripsinukas numestas laukia, kol trūkstamų porą kamuoliukų užsisakysiu.

Atsakyti

Vaizdiniai įrodymai :)

Priedas  IMG_2704.JPG   116,33KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Šarange , kas ten tos grazios margos babinaites- sudetis, storis  ir kaina?

  

kvepalai.....Man  ir tie gucci rush , ir CH 212 sexy, ir Tom Ford black orchid, ir Chloe chloe  patinka, kaip kada kurie...bet paskutiniu metu retokai kvepinuose. turėjau kolegę, kurios kvepalų pakęsti negalėjau. Geri jos kvepalai, bet labai labai ne mano. O kvepindavosi ji negailėdama. tai pagalvojau, kad gal kažkam gali nepatikti mano kvepalai,

Atsakyti

Su kvepalais, man rodos, saikas turi būt. Ir nesikvėpint darbo vietoj, galima juk iki damų kambariuko nueit... Prieš mane sėdi indė viena, kuri karts nuo karto prie stalo pasivėpina... kažkokiais "surūgusiais vaisiais ir iš prasmirdusio turgaus, kur ir indiškais prieskoniais prekiauja"  :karsta: Suprantu, kultūriniai skirtumai, bet vistiek. Jei ne prie stalo kvėpinasi, tai nesuka nosies man ji.

Atsakyti

Sveikos,

kvėpinatės  :D 

Šiaip kvepalai skirtingi ir skirtingai "elgiasi" ant skirtingų žmonių :rolleyes:

:sutinku:  Su sese parduotuvėje pasipuškėm ant rankos vienodais, sakė labai gerai laiko. Aš po poros valandų nebejaučiau, o sesės ranka kvepėjo dar ilgai.

Pasidejau šalia ripsinukę ir galvoju ardyti ar palaukti pavasario  :geda:  niekaip neatitaikau kietumo   :oh: 

Atsakyti