Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

jau tie lietuvių filmai...kažkada,gal žiemą,pas Šarangę naktinėjom ,mezgėm ir žiūrėjom gal 3 lietuviškus filmus.ir nei vieno nesupratom,apie ką :D

kaip man patinka susirinkimai,kur išėjimo bilietas už 0 eurų :D

na ką,ryt penktadienis.jau kaip laukiu šeštadienio,jau taip pasiilgau ryte su chalatu pašmirinėti,neskubėti...mmm...

Atsakyti

Savaitgaliu ir as laukiu.

pamiegot negausiu, bet bent pamoku neruosiu ir gal mezgini istrauksiu

Atsakyti

labas rytas :)

Atsakyti

sveikos,

aš irgi nusiteikusi bent pusę savaitgalio skirti mezgimui :yu:

Atsakyti

Labas rytas,

Bobutiškas ar nebobutiškas? Štai kur klausimas. :)​  Aš nežinau.. Jeigu pasakyčiau, kad mane kartais žavi ir bobutiški.. Kažkaip dažniausiai vertinu visumą: figūrą, veido bruožus, kitus rūbus, netgi aplinką.. Tai kartais galiu užsimanyti ir bobutiško, bet su sąlyga kad šalia būtų ir Škotijos ar skandinaviški vaizdai su avimis. Nežinau, aš taip nemoku griežtais suskirstyt.. Faktas tas, kad pavyzdžiui į darbą mažai rūbų ir nusimezgu, nu nes mane traukia visokie ten tvidai, natūralios vilnos - siūlai, iš kurių greičiau numegsi laisvalaikio rūbą.. Štai tokie vidiniai paprieštaravimai gaunasi..

Savaitgalio ir aš laukiu. Labai norėčiau, kad dar išsilaikytų toks gražus oras, nors delfis ir gąsdina  :) 

Olaiva, ar matei lietuvišką filmą Aurora? Turbūt vienas iš tų, kuris lėtas, bet jam tiko tas lėtumas..

Atsakyti

Labas rytas,

 

Ir aš labai laukiu savaitgalio... ir tikiuosi, kad nieko neveiksiu....t.y. megsiu, o bet tačiau norisi jau kažkokios naujos idėjos ir naujo mezginio, ta staltiesė jau kiek pabodo, o be to, sutrynė mozuolį ant piršto linas :D

 

Iš lietuvių filmų visai nelietuviško formato tai vienintelis turbūt "Tadas Blinda". Aišku yra dar keletas neblogų, su gilia mintim ir pastatytų gerai, o bet tačiau juose visuose yra vienas bendras dalykas kažkokia depresinė-šizofreninė aura... ir kiek betobulėtų jie visi, ta aura visada išlieka...  :unsure:

 

Grobiai, Drakučiams paerzinti.

Priedas  22091702_1840063172676572_875938237_n.jpg   131,54KB   1 Parsiųsta kartų

 

Priedas  22091804_1840063229343233_2061382471_n.jpg   86,34KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  22117879_1840063279343228_267439632_o.jpg   176,75KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

 

Nite, pilkumai :rolleyes:Priedas  016.JPG   226,99KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

ir aš laukiu savaitgalio..ir dzin koks oras planuoju visą pramegzt

šianakt taip blogai miegojau, vakar buvom pas kolega  saslyku, prisivalgiau visokių nesamonių (čipsų, dešryčių vytintų, sūrių riešutų), isgeriau 2 taures vyno gal ir nakti pabudau nuo troskulio baisaus, paskui širdis baladojosi neaišku ko...

kas juokingiausia jaučiuosi daug geriau pailsėjus nei visą savaitę prieš tai :D

Atsakyti

aš taišiandien totaliai išsiderinusi.

pramiegojau, nors šiiap buvau pabudusi dar prieš kėlimąsi, taigal reiktų sakyt - pragulėjau :D

palikau telefoną namie, tai gerai, kad bent jau Omniva ir el. paštu pranešimus siunčia - gavau siuntą-maniškiai kvepalai parekeliavo

darbe visai ne ten nuėjau ieškoti arbatinuko :D

nieko nesupratau, apie ką kalba kolegės darbo klausimais, lyg irmą kart girdėčiau

ir šiaip jaučiuosi prastokai....

spėju, kad čia kaltos tos trys raidės.....

Atsakyti

Nite, pilkumai :rolleyes:

O :bigsmile: ar čia tie patys kaip ir Šarangės fotkėj?

Mes su drakium jų norim :D

Atsakyti


Grobiai, Drakučiams paerzinti.

attachicon.gif22091702_1840063172676572_875938237_n.jpg


Mėlynas - tai čia merinas? tas su elestanu, ar su kašmyru? Nors man nei to, nei to nereikia :lol:

Pilkas :wub: patikslink dar kartą sudėtį ?

Atsakyti


palikau telefoną namie, tai gerai, kad bent jau Omniva ir el. paštu pranešimus siunčia - gavau siuntą-maniškiai kvepalai parekeliavo


Kuo kvepėsi?

Atsakyti