Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

gal kuri turit maximos kosmo rutuliukų? melsvi,melyni ir zali domina...gal Egloške netyčia turi? ir negaila būtų į kavagėrį atsinešti :)

maxima-kosmo-rutuliukai.jpg

Kažkur tikrai buvo, bet.. Kiek tau jų reikia, jeigu rasčiau? Vienas išgelbės? Nes dalykas toks, kad mano Adomas labai sunkiai atiduoda daiktus :D Kaip geras sarginis: į namus prašom, iš namų - tik su ašarom. Paklausiu dar kolegės, jos mergaitė didesnė..

Atsakyti
[quote name="Egloshke" post="71818007" timestamp="1506606421"]

Kažkur tikrai buvo, bet.. Kiek tau jų reikia, jeigu rasčiau? Vienas išgelbės? Nes dalykas toks, kad mano Adomas labai sunkiai atiduoda daiktus :D Kaip geras sarginis: į namus prašom, iš namų - tik su ašarom. Paklausiu dar kolegės, jos mergaitė didesnė..[/quote]
na kokius 4... bet su sarginiais žinau,kad sunku :D atsargiai :D
Atsakyti

MB pernai liepą buvo P. Korėjoj. Tai nepraėjo nei metai ir du mėn. ir gavom jo siųstą mums namo atviruką :D

Atsakyti

Labas dienas :4u:

MB pernai liepą buvo P. Korėjoj. Tai nepraėjo nei metai ir du mėn. ir gavom jo siųstą mums namo atviruką :D

:unsure: :B aciu Die, kad musuose pasto karveliai skraido greiciau, o taip drakiai visai numirtu su tokiais tempais, jei siulai ilgai keliautu :unsure: :D

Atsakyti

Nite. Ar tiktu tavo augintiniui merinas su 15 proc. elastano? Pasiulymas fotkej, bet fotkes nesega, sako per didele... :-(

Atsakyti

Nite. Ar tiktu tavo augintiniui merinas su 15 proc. elastano? Pasiulymas fotkej, bet fotkes nesega, sako per didele... :-(

:hmm: 15 proc tai daug :hmm: gal ne :unsure: o tai bus paskui tympa-kojinė, o ne megztinis :unsure:

Atsakyti

Tamsiai mėlynas merinas su elastanu???? Kokio plonumo?

Nite, tavo paakiai nekremuoti nekremuoti, taip?

Atsakyti

Tamsiai mėlynas merinas su elastanu???? Kokio plonumo?

Nite, tavo paakiai nekremuoti nekremuoti, taip?

Mano atmintis skylėta skylėta skylėta ... :flirt2:   :lol: 

Žinok, tikrai buvo visiškai iš galvos iškritę :oh:

Atsakyti

Sveikos :) 

Kerpena priminė, kad man buvo atvipęs stalčius nuo LImit kišetėtos ir nuo figūros  :wub: sakiau klausiu kokie metodai čia tiap veikia gražiai :) ir kaip greituoju būdu beveik nemezgant kišenėtą man turėt galėtų pavykti :D

Atsakyti

Nite, su kašmyru yr kažkokie t. melyni.

attachicon.gif22007537_1941752902764267_7252480833059030179_n.jpg

Tamsiai mėlyna... kašmyyyyyrasssss..... pokiek?

Atsakyti

Po 38 su kašmyrais...

Nite, vat jaucias tas tamprumas... Ziurint kam... Ner kitokio plono merino.

Medvilne grazi pilka, vos su krisliukais, pirko Ristina ir as turiu, bet dar nemezgiau :-D Ryt prie kompo kai busiu ikelsiu foto kažkaip. 

Atsakyti

dar qqutes tempai varo į neviltį... bet gi tavo vaikas didelis ir tu anksti namie būni, ania?? :D 

Ristina - paskutinis darbelis beprotiškai fantastiškas <3

Atsakyti