Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aha, qqtės bitutinis liuks  :4u: 

Kaip tik sutvarkiau šiandien rutuliukus į konteinerį  :unsure: Jau tiek ilgai gulėjo nieko neveikdami. Gal koks dar ir liko vaikų kambariuose paloviuose. Nes mėtydavosi tai visur...

Bent jau ryte būtum parašius 

Atsakyti

Šarange, ar yr susegamas megztinis ant šio svieto, kuris nebūtų bobutiškas? :D Bent jau aš tokio nesu mezgusi :D

Tikrai yr, be abejonių, aukštas mažas, apvalus kaklas ir visas raštuotas vienodai, arba tik priekyje juostom palei susegimą, yr pagrindiniai bobutiškumo požymiai :D

Gal dar ir maniškį pasiimk :ax:

Tamsiai mėlyno merino ir pilkos medvilnės - mirtinai prisireikė jam :lol:

Galiu, konspektuojuos, merino plono ar nebūtinai?koks storiausias gali būt? Dabar yra gauta storesnių naujų... ir po kiek maždaug?

Laba diena,

Šarange, keičia  :mirksiukas:

Oj, kaip gerai, kaži kam čia darbo uždavus su tuo keitimu  :rolleyes:  :D 

Atsakyti

vat aš kaip tik aną dieną pagalvojau kad reikia kokiį susagstomą megztusėlį nusimegzt pamačius ant kolegės katra yra mano mamos amžiaus, ir kad net kokį su kiauraraščiu...ar šiaip..atrodė visai nebobutiškai

Šarangė gerai įvardino bobutiškumo požymius

man pvz mano dryžiukas iš alpakikės vernitinės pernai megztas neatrodo bobutiškas tik nežinau kodė..kpo gero del didesnes iskirptes

Atsakyti

Liniuka aūūū, pameni tu turi tokį iš medvilnės ar pusmedvilnės su kiauraraščio gėlytėm apačioj

alyvinės berods spalvos, susagstomas

originalas trumpas

kaip anas vadinas?seniai nužiūrinau ir noriu kopijuot

Atsakyti

O aš tai padariau išvadą, kad susegamų megztukų bobutiškumo lygis yra tiesiogiai proporcingas nešiotojos dydžiui :B 

Atsakyti

Tikrai yr, be abejonių, aukštas mažas, apvalus kaklas ir visas raštuotas vienodai, arba tik priekyje juostom palei susegimą, yr pagrindiniai bobutiškumo požymiai :D

Pasakė Šarangė :D

Nesenai mezgaiu V formos kaklu - irgi buvo bobutiškas.

Mano suvokimu, jei mezgu moterom (bobom, bobikėm ir t.t.) tai megztinis ir yra moterišas - bobiškas.

Visi, absoliut visi susegami yr bobiški :liezuvis: (pasakė Ristina)

Atsakyti

Olaiva, jei ten lipdai tuos indelius siūlui, tai prilipdyk daugiau, galėsi swapui dovanoti. mielai sutikčiau gaut :ax:

Atsakyti

O aš tai padariau išvadą, kad susegamų megztukų bobutiškumo lygis yra tiesiogiai proporcingas nešiotojos dydžiui :B

Nu nežinau, nors dydis mano ir bobutiškas, bet turiu susegamų megztukų, mano nuomone, ne bobutiškų, gal ir klystu :D

Tiesa, dar priklauso ant ko rengiesi, aš visada nešioju ant maikutės ar bliuskutės, ar marškinukų ir šiek tiek prasegtus, man visas gžumas tame ir yra,  o ir šiaip kaklas trikampio formos. gilesnis   :D

 

Ristina, bobiški, nelygu bobutiški :D 

 

Nite, su kašmyru yr kažkokie t. melyni.

Priedas  22007537_1941752902764267_7252480833059030179_n.jpg   56,97KB   11 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 28 rugsėjo 2017 - 15:31

Na nežinau nežinau...  :hmm: 

Mano paskutinis susagstomas megztas man visai ne bobutiškas :D  :P 

Dar ir sau tokį planuoju, nes rankovės liko. Reik tik kūnelį primontuot  :) 

Atsakyti

Galiu, konspektuojuos, merino plono ar nebūtinai?koks storiausias gali būt? Dabar yra gauta storesnių naujų... ir po kiek maždaug?

Oj, kaip gerai, kaži kam čia darbo uždavus su tuo keitimu  :rolleyes:  :D

Merino plono, kuo tamsesnio tuo geriau, nuo puskilio iki kilo

O medvilnė gali būt ir storesnė,  iki 3mm virbalų, t.y. 400-500 m/100g, arba plona :D, kiekis analogiškas.

Tai man ir užduok, jei rasi tinkamo siūlo  :mirksiukas: :D

 

Atsakyti

Nite, su kašmyru yr kažkokie t. melyni.

 

Neee, su kašmyru nenuo, man to merino reik mažiukui, tai tas kašmyras ne į temą :rolleyes:

Atsakyti

Diskusija apie bobutiškumą  priminė sekmadienį matytą moterį.  Moteris ne jauna, galėtų būt mano amžiaus, nors ir gražią, bet vis tiek rudens dieną apsirengusi baltu su smulkiomis gėlytėmis sijonu, su juosta nėrinių apačioje,  baltomis ažūrinėmis pėdkelnėmis, raštuotomis nemažomis  gėlėmis, o ant viršaus apsirengus baltą treningą - tokį grynai sportinį, sintetinį, su juostelėmis ant rankovių.Gaila neužfiksavau kokie .batai buvo.  Iš laikysenos ir veido nepasakytum, kad kokia nesveiko proto, bet apranga, tai labai keistai atrodė. Net mano vyras paskui sakė, kad irgi atkreipė dėmesį.

Atsakyti