Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

[b]Ristina[/b], kaaaip gražuuuuuu :wub: :wub: :wub: :wub:   :angel2: [b]Liniuka[/b], džiaukis, kad tavo megztuką tik glosčiau. O galėjau ir nureeengt, matei gi, su kokia palyda vaikščiojau :B     Ommmmmmmm žali siūlai ommmmmmm lanas stop šiaip LABAI GERI SIŪLAI jeigukąąą ommmmmmm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 rugsėjo 2017 - 13:01

Wow!!! Čia tai valia! Čia tai užsikodavimas  :blink:  :4u:

Restar, ko prisipirkai? :) man jau irgi mintys kirba tik, nors siūlai per kraštus byra....  :unsure:​ 

Tai kol nesumokėta, tai nenupirkta dar :). O sąskaitą, kaip supratau jie ilgai siunčia. 3 spalvų moheros, mano silpnybė, blogiausiu atveju šalių primašinuosiu :), po 1 eurų griekas nepirkt buvo, 2 matkiukai kažko vilniško pilko mažei bepirštėms. Broliui dvyniui pusmedvilnės megztukui mėlynam (nes jaučiasi nuskriaustas :) be mano mezginių), sesei dvynei juostelinės viskozės megztukui irgi mėlynam. Labai norėjau sau to siūlo bet nenoriu nei rudo, nei salotinio :). Tai sau kaip ir beveik nieko, užtat sąžinė ir negraužia :).


Restar parašyk tą tortekso vau :bigsmile: receptą su serbantais, gal kada išbandyčiau :bigsmile:


Šokoladainis ten iš Beatos knygos. Berods, pirmos. Ji siūlo dėti riešutų sviesto ir rududu, aš sugalvojau ką nors keisti juodųjų serbentų uogiene (klampia) arba tik su ja daryti, arba papildomai jos įdėti. Nes mėgstu drėgną sodrų saldumą :).

Atsakyti

Tai va, Restar, kad po 1€ ir man atrodo griekas nieko nenupirkt! :D Lanas Stop vilioja ir medvilnė Rico, nes iš šitos esu mezgus, labai patiko :) bėda, kad projektų visai žiemai turiu su savo tempais ir siūlų jiems taip pat :( tai sunku išsirinkt spalvą ir priskirt projektą :( nu bet tai galėčiau didžiuotis, kad numezgu kepurę ar ką už kelis eurus :D

Atsakyti

Sveikos,

Šios savaitės sentencija: 9 amatai, 10-as badas...  :oh: 

Pamiršau Limit pagirt.... Super suknelė ir super panelė  :wub: P.S. Ar Kasiulai dar keičia kubikus? Mano vėl nutrūko... :( Nors pirkti senokai, bet megzta tikrai mažai... :(

Ristinos megztukas dailus, bet bobutiškas, tai tik toks ir minusas :D

Vedu ir aš savo drakių šiandien pasimaudyt babinose... :D Gaila, kad jis tokių sąvokų, kaip kredito limitas nesupranta....  :oh: 

Atsakyti

Laba diena,

Šarange, keičia  :mirksiukas: 

Šiandien aš namie, o oro kad gerumas  :wub: net ant tvarkymo patraukė :D

Ant mezgimo kol kas ne :D

Ristinos megztuko apdaila ir man rodos nepriekaištinga :4u: 

Ačiū kišenėtos pastebėtojoms :4u: 

Pirmą dieną atlaikė puikiai, neišsisėdėjo. Visai smagi buvo. Matyt, nešiosiu :D

Atsakyti

gal kuri turit maximos kosmo rutuliukų? melsvi,melyni ir zali domina...gal Egloške netyčia turi? ir negaila būtų į kavagėrį atsinešti :)

 

maxima-kosmo-rutuliukai.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 28 rugsėjo 2017 - 14:46

gal kuri turit maximos kosmo rutuliukų? melsvi,melyni ir zali domina...gal Egloške netyčia turi? ir negaila būtų į kavagėrį atsinešti :)


o vaikeli...

čia kažkada seniai dalino ar ne.

kažkur kažkada pas mane namuose "gyveno" visas toks litrinis plastikinis kibiriukas. apie 50 vnt. tik nepamenu ar neišmečiau

bet ten gal dar seniau dalinti :hmm:  nes kokie 5-6 metai tai tikrai

Atsakyti

aš namie gal dar turiu, buvom surinkę nemažai...nu bet į kavagėrį neatsinešiu :D

Atsakyti

o vaikeli...

čia kažkada seniai dalino ar ne.

kažkur kažkada pas mane namuose "gyveno" visas toks litrinis plastikinis kibiriukas. apie 50 vnt. tik nepamenu ar neišmečiau

bet ten gal dar seniau dalinti :hmm:  nes kokie 5-6 metai tai tikrai

seniai tikrai juos dalino :D man reikia keramikoj,į dugną dėti,jie labai gerai lydosi :D

Atsakyti

Prieš kelias dienas išmečiau tuos rutuliukus :huh2:

Šarange, ar yr susegamas megztinis ant šio svieto, kuris nebūtų bobutiškas? :D Bent jau aš tokio nesu mezgusi :D

Atsakyti


Vedu ir aš savo drakių šiandien pasimaudyt babinose... :D Gaila, kad jis tokių sąvokų, kaip kredito limitas nesupranta....  :oh:

Gal dar ir maniškį pasiimk :ax:

Tamsiai mėlyno merino ir pilkos medvilnės - mirtinai prisireikė jam :lol:

Atsakyti

Žiūriu, kad daug tik galvoju, kad rašiau, o iš tikrųjų, taip ir lieka tik galvoje. 

Pavyzdžiui, galvojau, kad gyriau Limit kišenėtą, bet pasirodo, tik mintyse. Bet kokiu atveju vaizdas tikrai nuostabus - ir figūros, ir suknelės :wub:

Qqtes paprastasis labai gerai atrodo - bet ant jos vargu ar kas blogai atrodo - ar ne? :rolleyes:

Ristinos tobulai atrodantis megztukas, o sako dar ką ten taisyti reikia.

Oho, kokiam įdomia tikslui galima tuos rutuliukus panaudot, gaila, kad tikriausia nėra pas mus, gal kur už lovos ir rastum kokį besimėtantį...

Atsakyti