Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

na, bent jau nudžiugino tas "du metus".

nu nes paskaitai, akd viena per vakarą du daiktus baigė, kita išlenda su kažkuo, apie ką net negirdėjom.... ne viena serijom tik rodo ir rodo.....

kaip jaustis???? kai va, per savaitę nei vienos akelės neišmezgei.


Nu aš tai gi ir nepasakiau, kad MB megztinį pradėjau dar nė vasarai neprasidėjus :rolleyes: balandžio 1 :D gal diena anksčiau ar vėliau būč pradėjus, tai būč ir greičiau gal pabaigus :lol:

Man nebūna, kad savaitę nieko nemegzčiau, bet būna, kad išardau per vakarą tai, ką mezgiau savaitę ar net ilgiau :ax:

Atsakyti

 

Grand paprastainis megztainis :D
Dar reiktų užsegimą gražiau "apdirbt" :huh2:

 

 

O tai įmanoma :blink: nes nematau prie ko prikibt :rolleyes:

Kas per siūlas?

Atsakyti

Kunigaikštienę Gadget apturėjau svečiuos :D 

Atsakyti

O tai įmanoma :blink: nes nematau prie ko prikibt :rolleyes:

Kas per siūlas?

Išorinėj pusėj - ok. Bet reiktų tą patį užsegimo kraštelį į palenkimą "sukimšti" :hmm:

Siūlas - šiltučiausia merino vilna :D

Žaliuaviu siūlai - brangūs :B nu tai kas, kad po eurą. Kamuoliukai maži :B

Atsakyti

Maži, brangūs ir kam išvis tie siūlai reikalingi :D. Man tai sunkiausia projektus buvo sugalvot norimiems siūlams :B , o kai kurių neužteko kiekio norimiems mezginiams.

Atsakyti

Nuėjau, susidėjau, surašiau rekvizitus, pagalvojau ir uždariau. Yuhuuuuu :yahoo: 

Atsakyti

Nuėjau, susidėjau, surašiau rekvizitus, pagalvojau ir uždariau. Yuhuuuuu :yahoo:

Wow!!! Čia tai valia! Čia tai užsikodavimas  :blink:  :4u: 

Restar, ko prisipirkai? :) man jau irgi mintys kirba tik, nors siūlai per kraštus byra....  :unsure:​ 

Atsakyti

Nors labiausiai šiuo metu tai kompiuterasto reik pašonėj :( nu kaip nepavyksta man sušnekint wordo su viena programa, tai kažkokia liūdnuma :( neveikia visi išgooglinti patarimai :( aišku, gaaaal jei pirkčiau originalią programą, nebūt bėdų, ale tiek pinigų neuždirbu :(

Atsakyti

nuėjau ir aš tuos aviu siulus paziuret..nu tai cia as bent suprantu kad ispardavimas..net gaila kad nieko nereikia realiai

nes kai uzsiraso ispardavimas didelem raudonom raidem, ten buna koks vienas du kamuoliukai ir nuolaida 10% ...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 28 rugsėjo 2017 - 12:31

Labos :4u:

Saulėlydi gyvenu ten pat :D bet aną rytą tikrai langus gramdėm :D Taip nenoooo šalčių, va ir dabar saulės nebėr, apsiniaukę :(

Restar parašyk tą tortekso vau :bigsmile: receptą su serbantais, gal kada išbandyčiau :bigsmile:

Ristin, fainas pilkius, tebėr šie atspalviai mano meilė :D į tų trikampukų viršūnes taip norėč karolukus susodint arba sagutes kokias perlines bumbiliuotas įsiūt :wub: ir būtų mano mano mano :D

Qqšk, a tu baigsi plonėt an nea :D :D :D vyrs da tave lovoj randa :hihihi:  Tas Bitės Majos megztuks jaučiu iš vieno matkiaus tau išėjo :D :D :D. Dabartinaims orams pats tas, bet kai gerai pataikei dryžius kūnui ir rankovėms :bigsmile: , skaičiavai ar kaip? Kas daba ant irklų :D ?

Atsakyti

Labos :4u:

Saulėlydi gyvenu ten pat :D bet aną rytą tikrai langus gramdėm :D Taip nenoooo šalčių, va ir dabar saulės nebėr, apsiniaukę :(

Restar parašyk tą tortekso vau :bigsmile: receptą su serbantais, gal kada išbandyčiau :bigsmile:

Ristin, fainas pilkius, tebėr šie atspalviai mano meilė :D į tų trikampukų viršūnes taip norėč karolukus susodint arba sagutes kokias perlines bumbiliuotas įsiūt :wub: ir būtų mano mano mano :D

Qqšk, a tu baigsi plonėt an nea :D :D :D vyrs da tave lovoj randa :hihihi:  Tas Bitės Majos megztuks jaučiu iš vieno matkiaus tau išėjo :D :D :D. Dabartinaims orams pats tas, bet kai gerai pataikei dryžius kūnui ir rankovėms :bigsmile: , skaičiavai ar kaip? Kas daba ant irklų :D ?

Atsakyti

Soliuk neplonėju žinok :D vaidenasi tau :D

nu arba mitas kad skersi dryžiai storina tada

dryžiukus taikiau ant rankoviu ir kuno :), skaičiavau ir matavau, ne savaime išėjo

o megztukas lengvas nes tas pagrindinis siulas labai lengvas ir purus :)

daba skarikę Nurmilintu virbaluoju :)

va kiek atsakymų i klausimus :D

Atsakyti