Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Bet ir nenuvylė :D 

Atsakyti

Sveikos iš ryto,

Liniuk kaip pyragas?

Atsakyti

Pyragas gavosi kitoks :D  Pradedant tuo, kad keptuvėje lydant sviestą su cukrum karamelei netyčia įdėjau kepimo miltelių :D  Tai gavosi tokie skanuliai trupiniai. Paskui kepant susegamoj formoj viskas pradėjo bėgt pro sujungimus :B  Rezultate gavosi laaaabai skanus, bet visai be formos :B 

Atsakyti

O, QQte rudeniškai pasipuošė :bigsmile:

 

 

Grand paprastainis megztainis :D
Dar reiktų užsegimą gražiau "apdirbt" :huh2:

 

Priedas  017.JPG   335,23KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  006.JPG   177,53KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  011.JPG   429,78KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  010.JPG   360,99KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 28 rugsėjo 2017 - 09:37

QQciukai man labai žavu, tu tokia coliukas ir tikrai čia tavo spalvytė.

Paprastas mielas nešiojamas:)

Liniu svarbu skanus, norėčiau ir aš ko nors labai skanaus, tarkim skanių eklerų, bet dabar visi nevisai tokie skanūs kaip prisiminimuose :)

Kept iš viso nenoriu, nes mudu tik du, Saulius valgo mažai, tai lieka visada man daug.

Velnio maistą kepiau svečiam, išdalinau, kaimynam, svečiam, kad neliktų namuose :))))

Atsakyti

Ingriduska, nu tai ir nekepk. kam čia save gundyti. gyventi galima ir be saldumynų.

pasisakė ta, kuri iš pat ryto prisirijo Kurmio kalniuko ir kukurūzų irisuose. nu bet gi ne savo iniciatyva prisigaminau :D :rolleyes:

Atsakyti

Tikrai po balių namuose liekantis maistas yra blogis. Visokie užkandukai, sūriukai, sausainiukai... Gi kai ant akių guli tai ir užkandžiaut nuolat norisi...

Atsakyti

Manęs laukia velnio maistai :huh2: bet didelė laimė yra ta, kad man jis neskanus, o mano vyrui patynk   :D 

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Limit, nė nepažinau kišenėtosios iš pradžių  :)  Graži versija, tokiom lieknom pats tas aptemptumas  :) 

QQte, mielas  :4u: Aš jei labai ilgam atidedu, po kurio laiko žiūriu jau nebenoriu to daikto, nebesižaviu idėja  :blush-anim-cl: 

Katukai, simpatiškas pirktinis  :4u: 

Ristina, labai neblogas megztainis, universalus, prie visko tinkantis  :thumb_yello:

Aš vakar išardžiau daugiau nei mėnesio darbą, pradėjau nuo nulio, iš kitų siūlų  :)​ 

Atsakyti

Dontstop jo būna būna kad pradeda nesinoret to daigto pagulejusio

tokiu atveju isardau jei ilgokai paguli

o sitas buvo toks be idejos is tikro be meiles ir ne norejimo didelio...is serijos kai nebemyli tai negali ir meile isgaruot :) pabaigiau kad neguletu 

Atsakyti

Sveikos,

Qqučiuk, reikia tokių megztukų, tieisog. Nors kai parašei, kad mezgei be meilės, tai toks vat ir jaučiasi :).

Ristinos pilkuma ir apdaila man labai graži. Viskas nepriekaištinga, bet kad būtų man labai gražu, tai nežinau net ko norisi - ar rašto, ar iškirptės ar silueto kitokio, kad būtų vau :).

Šnekat čia apie obuolius, o mes kaip tik savaitgalį stebuklingai gavom kelias dėžes obuolių, ne kažkokių ypatingų, kad labai skaniai valgytųsi, bet džiovinsiu ir pyragams tiks. Sugalvojau, kad gal šiandien reikėtų pamaloninti šeimyną kokių crumble, net ledų šaldytuve mačiau, būčiau gera mama. Nežinau ar man bepatiks. Iš tiesų tai daug labiau nei kokių saldumynų norėčiau daug ir skaniai pavalgyti rimto maisto, tik kad niekas nepagamina :).

Mano drakius pasileido nuo grandinės. Kas dar nematė - zaliosavys.lt po 1 eur siūlus išsiparduoda. Nedaug likę, bet yra šio to, bent jau buvo, kai aš (t.y. Jis) užsisakinėjau/o....

Atsakyti

Labas,

Ačiū už pastebėjima mano žydram užmestukui (ir jo savininkei :B​ ). Ir pati esu patenkinta. Retai taip bebūna. Mielai nešioju tokiu oru. Nors rytai šaltoki, bet dieną visia šilta ir smagu. Ta saulytė gerai nuteikia.

Lyginimo lentą nežinau kokią turiu. Tinka ir patinka. Tik užvalkalą kartas nuo karto pakeičiu ir tarnauja toliau. Džiovykles net tris turiu. Aišku, Lefheit – Nr. 1

Aš jau Kalėdinių mini dovanėlių klausimą išsprendusi esu. Rami.

Nojaus gitariniai pagrojimai viliojančiai skamba. O Luknė dar juk tokia vaikiška. Mieli žaidimai.

Paveiksliukas apie priklausomybę nuo siūlų – geras. O siūlų ir aš seniai bepirkau. Nebėra potraukio kaip anksčiau. O turiu kalnu. Nors, ką aš čia kalbu – juk pirkau sekmadienį natūralią vilną J

Limit, kokia tu graži ir ta suknelė ant tavęs labai tinka.

Soli- Sol, kur tu gyveni, kad net leduko radai? Pas mus visi ryta +8-9 ir tik drėgna vėsa.

Swapas sakot? Ar mane dar priimsit?

Atsakyti