Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

katuk nu kai pradedi daug visokiu daigtu kuriuos paskui nukisi "ant paskui" ir ataina tokia savaite kad supranti reik prasikuopt vieta o ir megztukai reikalingi patampa nes gi prie dzinsu beveik ner ka apsirengt :D tai imi ir subaigi kokius 3 daigtus per savaite (man taip ir buvo)

turiu dar sarafaną is merino rogutinio pradeta, toki a la maiso tipo bet itariu kaip maisas jis man prigludes per daug, arba gulejo pusmeti ir is to liudesio susitrauke 

tai va ta sarafana nezinau ar simet baigsiu :D

Atsakyti

katuk nu kai pradedi daug visokiu daigtu kuriuos paskui nukisi "ant paskui" ir ataina tokia savaite kad supranti reik prasikuopt vieta o ir megztukai reikalingi patampa nes gi prie dzinsu beveik ner ka apsirengt :D tai imi ir subaigi kokius 3 daigtus per savaite (man taip ir buvo)

turiu dar sarafaną is merino rogutinio pradeta, toki a la maiso tipo bet itariu kaip maisas jis man prigludes per daug, arba gulejo pusmeti ir is to liudesio susitrauke 

tai va ta sarafana nezinau ar simet baigsiu :D

ot ir nebūna pas mane taip :P  prieš kokias 3 savaites išsitraukiau visokius nebaigtukus..... tai gal kokia 10 cm vieno pagaminau ir guli sau toliau, tik dar nukišt toliau iki kito karto nespėjau :D

Atsakyti

o kaip dukros uzsakymas?irgi nejuda?

Atsakyti

o kaip dukros uzsakymas?irgi nejuda?

 

nu sakau gi, kad niekaip neprieinu. savaitgalį buvau kurso 20 metų pasimatyme, o dabar visą savaitę atsimiegot negaliu, grįžtu po darbo, virtuvėj pasiblaškau ir į lovą.

megzt neisgauna :B

Atsakyti

Qqte, nu paprastas bet neprastas bitės majos megztukas :) 

Katuk, va ką reiškia amžius. Prieš 20 metų po tokio tūso kitą dieną jau apie kitą galvotum  :D 

Atsakyti

taigi taip....

va kokį megztuką pirkau, gal ką įkvėps

73070034_25.jpg?ts=1465994047046

Atsakyti

a jo tas megztukas turėjo gautis oversize su nuleistom rankovėm :) alia nesigavo :D

katuk labai grazi spalva taviskio, mano blankesnis :)

beje to siulo (kažkokia pusvilnė iš Ristinos) turiu dar kokiųųų 600 gr. 

galvoju gal adijalui uzteks, siuliokas lengvas, purus tik biski kanda

Atsakyti

Pažiūrėjau Katuko nukauto megztuko nuotrauką ir tuo metu atsidaro durys ir įeina gyvas megztukas :D  Nu tik ne ant katuko :) 

Atsakyti

Liniuka, jau važiuoju!!!

Atsakyti

toks pats??????? kaip gvyai? nenuvils manęs?

Atsakyti

Tik spalva smėlinė ;) Megztukas kaip megztukas :)

Atsakyti

Tik spalva smėlinė ;) Megztukas kaip megztukas :)

 

nu supratau.... nesužavėjo tavęs...

Atsakyti