Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Limit, nu labai graži ir suknia, ir nešiotoja :wub:  O jau kokia viliokė per vestuves buvai :wub:  Sportai į naudą :clap_1: 

Pas mane irgi dar morkos ir burokėliai nenurauti. Bet turbūt reiktų, kad nesupūtų.. Moliūgą didelį buvau gavus dovanų, tai vakar pagaliau susipjausčiau ir užsišaldžiau. 

Parekomenduokit kokį bezbožnai skanų obuolių pyragą. Kol ks galvoju apie apverstą, bet galiu ir persigalvot:)

Atsakyti

Limit, nu labai graži ir suknia, ir nešiotoja :wub:  O jau kokia viliokė per vestuves buvai :wub:  Sportai į naudą :clap_1:

Pas mane irgi dar morkos ir burokėliai nenurauti. Bet turbūt reiktų, kad nesupūtų.. Moliūgą didelį buvau gavus dovanų, tai vakar pagaliau susipjausčiau ir užsišaldžiau. 

Parekomenduokit kokį bezbožnai skanų obuolių pyragą. Kol ks galvoju apie apverstą, bet galiu ir persigalvot:)

Ar bezbožnai skanus nežinau, bet daug kartų keptas girtas ir svarbiausia paprasta pagaminti..

http://www.beatosvir...arskes-pyragas/

Atsakyti

Limit, nu labai graži ir suknia, ir nešiotoja :wub:  O jau kokia viliokė per vestuves buvai :wub:  Sportai į naudą :clap_1:

Pas mane irgi dar morkos ir burokėliai nenurauti. Bet turbūt reiktų, kad nesupūtų.. Moliūgą didelį buvau gavus dovanų, tai vakar pagaliau susipjausčiau ir užsišaldžiau. 

Parekomenduokit kokį bezbožnai skanų obuolių pyragą. Kol ks galvoju apie apverstą, bet galiu ir persigalvot:)

man anam gyvenime pats bezbožniškiausias buvo Kronštato :D

Atsakyti

Man ir mano šeimai patinka šis pyragas http://www.7ravioli....-pyragas-2/html

Atsakyti

Tas Vilmos pyragas labai mėgstamas, bet šįkart su varške nenoriu.

Ristinos užrodytas skanus, bet iki bezbožno netempia :D

O jei jau nuodėmiaut, tai kad verta būtų :D

Gal rimtai kronštatą

Atsakyti

Tai vat - užsimanau biškį saldaus ir pagalvoju - ar tikrai bus labai skanu? Nu nelabai, ir tik sąžinė grauš. Tai ir nevalgau. Iš bezbožnai skanių ir bezbožnai nuodėmingų sau sugalvoju tik Velnio maistą ir šokoladainį su riešutų sviestu ir juodųjų serbentų uogiene. Obuolių pyrago kokį trečdalį teko išmest. Nes stovėjo stovėjo, 5 iš 6 sirgom, tai net nesiūliau labai...

Atsakyti

Nitei: sakei, kad kai kuriomis temomis geriau patyli, tai ir smalsu, kuriomis :).

Dažniausiai tyliu valgymo temomis, dar ligų, nu ir daržų :lol: prašom nepykt - tiesiog visai man tas neaktualu  :ax:

 

O mezgimo paskutiniu metu ne per daugiausia :huh2: Vyro megztinį pabaigiau - dabar vyras ramiai laukia žiemos :bigsmile:

Iiiirrr ... daugiau nieko  :rolleyes: viskas netoli finišo, bet gaunasi kažkoks Zenono paradoksas  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 27 rugsėjo 2017 - 14:07

o vat paie Zenono paradoksą galite ir išsiplėsti :hmm: kas tai?

Atsakyti

Tai gal Čepajevo vardas Zenonas :hmm: 

Atsakyti

o vat paie Zenono paradoksą galite ir išsiplėsti :hmm: kas tai?

Googlas plačiau pasakys, bet pagal Zenoną nieko neįmanoma pabaigti ...

Bet kokį darbą, atstumą ar pan. galima padalinti per pusę. Tada įveiki pirmą pusę, o likusią gi vėl galima padalinti per pusę, tada pirmą pusę įveiki ir vėl galima dalinti ir t.t. Viskas logiška ir tokiu būdu nieko niekada pabaigti neįmanoma ... O tai ką, matematikos fakultete niekas nepasakojo apie begalybes ?

Atsakyti

Googlas plačiau pasakys, bet pagal Zenoną nieko neįmanoma pabaigti ...

Bet kokį darbą, atstumą ar pan. galima padalinti per pusę. Tada įveiki pirmą pusę, o likusią gi vėl galima padalinti per pusę, tada pirmą pusę įveiki ir vėl galima dalinti ir t.t. Viskas logiška ir tokiu būdu nieko niekada pabaigti neįmanoma ... O tai ką, matematikos fakultete niekas nepasakojo apie begalybes ?

ai, tai šitą žinau, tik va tas vardas labai lietuviškai nuskambėjo :D  galvojau koks nors kaimynas....

Atsakyti

Liniuk...

Nekepu obuoliu pyragu. Ka kada kazkoki nematoma obuoliu su kriausem visai gyre

Restar as kepiau Velnio maista. Ir nebebuvo jis mam wau

Atsakyti