Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas.

 

Jau kelintą dieną ir kartą vis atsidarau atsakymo langą rašyt, bet vis nupuola veiksmas kur nors į šalį, taip ir uždarau... Vis darbuose, po-darbuose, ir šiaip... bėga gyvenimas kažkur pro šalį nesustabdomai, nėr laiko gyventi ir bendrauti pilnavertiškai. Ką gi, nuo ryt trumpos atostogytės, nes nu - gėlių paroda savaitgalį LEU, veiksmas pilnu tempu ir vėl, tik kitoks  :yahoo:

Paskaičiau apie swap'ą, širdis suvirpėjo... Jau kaip noriu!

Ir pasimatyti su sekta noriu, tik kol kas nelabai turiu kaip. Nebent kada per pietus, nes vakarais arba laikas jau užmuštas, arba labai retai laisvas, todėl brangus ir skirtas sau brangiausiajai  :ax:

 

Linkėjimai, gratuliacijos, bučkiai  :oro_buckis:  :wub:

Atsakyti

LAbas rytas,

Išvedžiau šiandien pirmąkart savo medvilninę kišenėtą į darbą :D Visai smagi, bet vilnonė smagesnė, šita kažkaip ne taip jaučiasi ties liemeniu/kišenėm, bet kai susikiši rankas tai liuks :D Žiūrėsiu dienos pabaigoj kaip atrodys.

Šįryt būnant po sporto duše, dingo šviesa :D Tai apgraibom nusiprausiau, apsirengiau, gerai, kad telefonas pakrautas buvo, tai pasišviečiau  :) 

Ir šįryt jau radau apšalusį mašinos langą  :blink: Greta statybininkai dirbo, tai sakė, kad mieste dar apšalę nebuvo. 

Nespėjau net gėlių susižiūrėt. Mano kambarinės vis dar lauke, nesitikėjau, kad jau šalna bus  :unsure: 

Restar, laikykis  :4u:  Čia gal organizmo reakcija į persitvarkymus.

Nite, kaip tavo pirmokas?

Atsakyti

tai negi jau reik moliūgus iš lysvių susirinkti,kol dar šalna jų nepakando ir nesuglebo kaip mazgotės...

Atsakyti

apšalo langai :blink:  nu kažkaip pas mus tai  7 rodė, galvojau apšala prie kokio 1-2 bent jau

aha, Nite, kaip pirmokas?

Atsakyti

Labas rytas,

aš galiu ketvirtadienį po darbų, bent jau kol kas.

Langai neapšalę bet šalta

Limituk parodyk suknių

Šilingė man toks gyvenimas kaip aprašei jau 4 metai, lyg jis lekia aš jame, o laiko stabtelt nerandu

Retar sveik, lakykis.

Katuk nu nepaltiškas tas paltas, toks vėsus jis man, o aš noriu tokio jaukaus, va dabar eiti su kokiais zamšiniai batais.

Atsakyti

 

Limituk parodyk suknių

 

Užeik gyvai pažiūrėt  :mirksiukas:

 

Tuoj pabandysiu kokį vazdelį rūke išgaut su savo tel :D

Atsakyti

Ingriduska, bet nertas.

šiaip labai sudėtingą uždavinį tu sau išsikėlei. nes rasti nertą paltą neatrodantį kaip megztinis man rodos be šansų.

galima pabandyt mašina bubrūžint, bet jis vistiek nebus paltas.

gal tu pabandyk Mados garaže nuspirkt audinio a la megzto (yra ten tokių) ir pasisiūt?

Atsakyti

Priedas  IMG_7630.JPG   154,25KB   1 Parsiųsta kartų

 

Na va, kažkoks mėlynas ežiukas :D turi cinkelį nugaroj, gal kas savaitgalį nufotkins. 

Atsakyti

Sveikos,

Nedrąsiai, bet gal ir aš į SWAPĄ jungiuosi :ax:  Kad turėsiu laiko žvygauti ir sėdėti on-line nepažadu, bet labai stengsiuosi :ax: 

Restar, tikrai sveikatos tau :4u:  Žinok ir aš buvau kažką pasigavus, tai tik po gerų dviejų savaičių pasitaisiau. O pirmas dienas, nors nebuvo tempos, gulėjau paslika.. O paskui ilgai sloga-nesloga-nesuprasi.. Nesiek tai su jokiom mitybom, tiesiog manau pasigavai virusiuką ar bacilą ir psio.

Šiandien vėl nemaloniai pabendravom su Robotikos akademija. Ir ko gero atsisakysime mes jų, nes nevaldo visiškai situacijos. Nuo antošiaus pas petrošių siuntinėja.. Total košmar ir su tvarka, ir su komunikacija pas juos..

Kalbėjot apie lyginimo lentą, tai aš naudoju GIMI iš senukų. Patenkinta. O kiek mokėjau - nepamenu, nes ilgai naudoju..

Atsakyti

Labos :4u:

pas mus irgi mašinos langai šerkšnu nedideliu buvo nukoti :rolleyes: šalta belenkaip :D

Limit vau vau vau :wub: Ale kaip gražiai kišenės guli :wub: Ir neskersuoja :wub: O ir pačios pigūra šimtas balų :wub: Manoji vis dar verkia, sektos įklabėta bandysiu megzt toliau, bet įtariu bus tunika, nes da rankoves reiks megzt. Būsiu musiau apsiskaičiavus siūlų kiekyje, va ką reiškia retai siūlus prkti :D.

Atsakyti

Labos :4u:

pas mus irgi mašinos langai šerkšnu nedideliu buvo nukoti :rolleyes: šalta belenkaip :D

Limit vau vau vau :wub: Ale kaip gražiai kišenės guli :wub: Ir neskersuoja :wub: O ir pačios pigūra šimtas balų :wub: Manoji vis dar verkia, sektos įklabėta bandysiu megzt toliau, bet įtariu bus tunika, nes da rankoves reiks megzt. Būsiu musiau apsiskaičiavus siūlų kiekyje, va ką reiškia retai siūlus prkti :D.

Tu dar nesudėk ginklų. Silk alpaka - tikrai skalsus siūlas.. Nežinau, kokio dydžio virbalais irkluoji, bet aš mezgiau megztuką 3,5 su kiararaščio juostelėmis. Normalaus ilgio M dydžio megztuką numezgiau iš 300g.

Limit, pro rūką, bet gražiai :D Labai įdomu, kas nugaroje :D​ 

Atsakyti

Labos :4u:

pas mus irgi mašinos langai šerkšnu nedideliu buvo nukoti :rolleyes: šalta belenkaip :D

Limit vau vau vau :wub: Ale kaip gražiai kišenės guli :wub: Ir neskersuoja :wub: O ir pačios pigūra šimtas balų :wub: Manoji vis dar verkia, sektos įklabėta bandysiu megzt toliau, bet įtariu bus tunika, nes da rankoves reiks megzt. Būsiu musiau apsiskaičiavus siūlų kiekyje, va ką reiškia retai siūlus prkti :D.

Tu dar nesudėk ginklų. Silk alpaka - tikrai skalsus siūlas.. Nežinau, kokio dydžio virbalais irkluoji, bet aš mezgiau megztuką 3,5 su kiararaščio juostelėmis. Normalaus ilgio M dydžio megztuką numezgiau iš 300g.

Limit, pro rūką, bet gražiai :D Labai įdomu, kas nugaroje :D​ 

Atsakyti