Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš ketvirtadienį negaliu

Atsakyti

taai gal po darbu,kokią 18?

Jei po darbų tai man dar reik tada suderint ir su vyro grafiku ir krepšiniu :) arba ateit su pipirais ten,kur būtų žaidimų kambarys, Hipery tai CanCan antras aukštas. Bet galim bandyt. Aišku, reik konkretesnės datos pirmiausia kitai savaitei :D

Atsakyti

Jei po darbų tai man dar reik tada suderint ir su vyro grafiku ir krepšiniu :) arba ateit su pipirais ten,kur būtų žaidimų kambarys, Hipery tai CanCan antras aukštas. Bet galim bandyt. Aišku, reik konkretesnės datos pirmiausia kitai savaitei :D

tai planuojamės antradienį 18,00 ;)

Atsakyti

tai planuojamės antradienį 18,00 ;)

Užsirašau😉

Atsakyti

Man kažin ar išeitų, nors noro netrūksta. Tiesiog šiandien pasėdėjau po kondiške ir, dar nebūdama pilnai pasveikus, atkritau į pradinę būseną, kuri pakankamai bjauri, pabėgau iš konferencijos, nesulaukus pietų... Tai šią savaitę niekur nebenešiu savo virusų turbūt.

Galima pasišaipyti, kad sveika mityba - baisus stresas organizmui :).

Atsakyti

Antr tai čia spalio 3? Lyg tinka. Nebent koks netikėtumas, bet šiaip lyg galiu būt išleista pasimezgėjaut :)

Atsakyti

Ech, Restar :( sveik  :4u: o kaip tau Kurpienės mokslai toliau? Įdomu?

Atsakyti

Tai sveiksiu, kur dėsiuosi, tiesiog neįprasta labai būsena man, turiu pripažinti, kad neveikia mano metodai arba neturiu jėgų sveikti. Norisi pasigailėti savęs ir pasirgti :), nes šiaip ilgiau 2 dienų neturėdavau tokios prabangos, o jau savaitė...

Dėl kursų - jau 3 paskaitos. Nieko kažin ko stebuklingai naujo, bet nuoseklu ir kai seki sistemą, tai kažkaip lengviau pagal ją gyventi, tarsi kažkam įsipareigojęs esi. Svoris taip greit nebekrenta (praeitą savaitę daug medaus su imbieru ir citrina išgėriau ir valgyt nelabai pasigamindavau :) ), bet po truputį, jau kad ir neauga gerai. Miegot einu iki 22.30, keliuosi be žadintuvo 6-6,30, energijos netrūksta (kai nesergu), tai turbūt gerai, jau užskaitau, kad "įkrėtė man proto" :).

Atsakyti

Kam čia susiaustukų dar noris :) nemokamas iki 28 d., bet reikia iškart parsisiųst pdf, ne tik įsidėt į "library", nes po to bus mokamas ir neparsisiuntus, neturėsit ;)

DSCN1868_medium2.JPG

Atsakyti

IMG_9430_medium2.jpg

P1190563_medium2.JPG

fullsizeoutput_38a_medium2.jpeg

Atsakyti

Labas rytas :)

Vakar pamiršau gi. Gal kam reikia 15proc. nuolaidos kodo www.klipshop.lt ? Užsisakiau kai ką, gavau ale loterijos bilietą, o ten nuolaida. Rašo, kad galioja dvi sav. Bet šiuo metu daugiau nieko nereikia ir taip jau paišlaidavau :) vyras už galvos susiėmęs  :ax:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Abelo gal parašytum,ko organizme gali trūkti ir kuo tepti,kai laaabai trūkinėja lūpų kampai? :hmm:  :4u:​ 

Atsakyti