Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Kaip man gražu gerų išvirkščių paprastuoliški raštai :wub: 

IMG_7276.JPG

Findusas pažįstamas herojus :D Olaiva, šiąnakt mudvi miegojome viename kambaryje, Gargžduose :D Reikia pasimatyt kaunietėms, ką manot? Pažadu šį kartą nepavesti :D 

Aš vargstu su savo pirmoku. Mano skorpijonas labai nenori pamokų ruošti, skaityti, spalvinti. Kiekvieną vakarą - kova be taisyklių :B Kuris kurį. Aš jau sakiau, man būtų paprasčiau pačiai dar kartą 12-ka baigt. Nors.. kai gerai pagalvoji, gal ir nenorėčiau :D Tai per jį nei megzt nei apskritai kažką nuveikt negaliu. Maisto ir pamokų ruoša ir viskas..

Priklausomybės siūlų pirkimui neturiu. Tiksliau ji užgniaužta :D Kol nesumažinsiu bent pusės dėžės, tol nieko naujo nepirksiu.

Atsakyti

Olaiva, mezgiau is drops air.reiktu tampraus siulo, siek tiek spyruokliuojancio.o sitas toks....nekepurinis.stulpeliu juo nepamegsi

Atsakyti

Šiandien pasimatavau ir apsiinstagraminau kepurę. Pūkuota ir blizga: tobula.

Labas

Atsakyti

Sveikos,

Kaip man gražu gerų išvirkščių paprastuoliški raštai :wub:

IMG_7276.JPG

Findusas pažįstamas herojus :D Olaiva, šiąnakt mudvi miegojome viename kambaryje, Gargžduose :D Reikia pasimatyt kaunietėms, ką manot? Pažadu šį kartą nepavesti :D

na po miegojimo visada žmonės kavą geria :)) man šią sav susirinkimas mokykloj ir vyras išvykęs,tai šią niekur labai nepagastroliuosiu.va kitą galima pradžioj ;) kada tu gali?

Atsakyti

na po miegojimo visada žmonės kavą geria :)) man šią sav susirinkimas mokykloj ir vyras išvykęs,tai šią niekur labai nepagastroliuosiu.va kitą galima pradžioj ;) kada tu gali?

Kol kas galiu bet kurią. Galim antradienį.

Atsakyti

Kol kas galiu bet kurią. Galim antradienį.

pasižymiu ;)

kur? hyperio gal monami? yra ten lygtais sėdimų vietų

kas dar galit ir norit iš kauniečių? ;)

Atsakyti

Ingriduskai

c082ac37de70ac21a3170ceeecd2752a.jpg

Atsakyti

Labas

As galiu tik po spalio 16 d. 

Atsakyti

Labas :)

Man keičiasi skyrius nuo pirm., tai tik pirm. išsiaiškinsiu kas per tvarka bus. Šiaip lyg ir galėsiu popiet nuo kokių 15val. Hiperis labai tinka :)

Atsakyti

Labas :)

Man keičiasi skyrius nuo pirm., tai tik pirm. išsiaiškinsiu kas per tvarka bus. Šiaip lyg ir galėsiu popiet nuo kokių 15val. Hiperis labai tinka :)

taai gal po darbu,kokią 18?

Atsakyti

Ei vilnietės, gal mes irgi nenusileiskim ir pvz. ketvirtadienį po darbų susibėkim?

Atsakyti

Ei vilnietės, gal mes irgi nenusileiskim ir pvz. ketvirtadienį po darbų susibėkim?

 

nebeliko vilniečių :D

 

aš kol kas susilaikysiu - nei taip nei ne.

nes vakr po tokio nedamiegoto savaitgalio ir po visos darbo dienos, gržau namo tik 20 val, prisišokau visokių kadrilių iki 23 val. kritau lovon pagaliu. ai kažkaip šiandien noriu tik namo namo namo. ir smegenys nepriima myto idėjos :B

Atsakyti