Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Mano lyglentė turbūt kaip Katuko, Veleda, pirkau gal prieš 2m, kol kas visai gera.

Aš irgi į tą  klubą tinku, nes jau pradeda kirbėt mintys dėl papildymo bibliotekos  :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikos

Pažiūrėjau jūsų rekomenduojamų lentų kainas ir pagalvojau, kad jau kokių 20 metų turiu kažkokią visai elementarią, matyt iš tų pigių, nes sesuo tada padovanojo, o ji tikrai dar tada neturėjo už ką brangių pirkt ir vis dar lyginu. :)

kainos lentu tai tikrai dideles, turejau as lenta gal 20m. ir dar gal tiek butu tarnavus, bet sugadino tevukas :oh:

Atsakyti

labas rytas :) aš įsirašau į klubą, reikia vietos atlaisvint kažkaip

pradėjau vakar Nurmilintu...planuoju jau kokią kitą iš likučių megsiu...kas spintoj vietos atlaisvins?

Atsakyti

Nesirašau į klubą, naujų siūlų nereikia, vis tiek nemezgu. Jau toks tingulys užpuolęs... Net savaitgalį nei vienos eilutės nenumezgiau :B  Bet ir nesipergyvenu. Čia gi hobis ir turi teikt malonumą. Ir jokios prievartos :)  Ką aš apsirengt neturiu ką? Nu iš tikrųjų tai neturiu - viskas arba nunešiota, arba dydis nebetinka, arba nesiderina tarpusavy, arba tiesiog morališkai pasenę :B Bet iš tikrųjų tai labiau reikėtų pirktinių medžiaginių, o ne vien megztų. 

O kur Nitė dingus? 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Ačiū pastebėjusiom mano darbelius  :4u: 

Saulėlydi, labai gražios spalvos ir perėjimai  :4u: 

Siūlaholikių būrelis  :super:  Šeštadienį važiuoju Vilniun, jau sudarinėju sąrašiuką norimų siūlų ir norimų aplankyti siūlynių  :bigsmile: 

Atsakyti

kaip jūs manot,kiek laiko per dieną galima gaudyti savo uodegą? :D mūsų katukas žaidžia,net pagalvės nuo sofos laksto,užtiesalas jau į guzą susuktas :D

Atsakyti

kaip jūs manot,kiek laiko per dieną galima gaudyti savo uodegą? :D mūsų katukas žaidžia,net pagalvės nuo sofos laksto,užtiesalas jau į guzą susuktas :D

 

jei turėčiau uodegą, gal ir žinočiau atsakymą :D

fainuolis katulka. koks vistik vardas?

Atsakyti

jei turėčiau uodegą, gal ir žinočiau atsakymą :D

fainuolis katulka. koks vistik vardas?

Toras :) bet kai vyras ne namie,tai Sušiu vadinam :D

Atsakyti

Torsušis ar Suštoras :D

Atsakyti

Sveikos,

į klubą gal ir man jau po truputį pakeliui :unsure: gi prieš porą savaičių parsitempiau gal trims projektams, pajudėjo tik vienas. vakar kaimynė klausia, kur ten ta siūlinė, kur apsipirkinėji? bandau papasakoti, galiausiai net iki pabaigos nedepasakojusi, jaučiu, kad sakau, žinai reik man tave ten nusivešti :frusty: nu nereik, tikrai nereik, būtų užtekę surasti adresą internete :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 26 rugsėjo 2017 - 09:47

Torsušis ar Suštoras :D

Šustriakas :D

Atsakyti

Labas rytas,

 Šeštadienį važiuoju Vilniun, jau sudarinėju sąrašiuką norimų siūlų ir norimų aplankyti siūlynių  :bigsmile:

Na, tai KaSiulų irgi prašom neaplenkti  :mirksiukas: Būt malonu susipažint  :ax:  :bigsmile:

 

Saulėlydžio megztukas :wub: Visas bendras vaizdas labai  :wub:

 

dontstop mergina turbūt į mamą  :D Žingsnis platus, megztukas liuks  :victory2:

 

Savaitgalį buvom prie jūros trumpam, oras fantastiškas, tik gulėk ir mėgaukis  :wub:  Gaila, kad tik valandžiukei..

Aplankėm tokį įdomų muziejų pakrantėj-Memel-nord baterija, nuo Klaipėdos važiuojant link Karklės. Rekomenduoju. Ypač vaikams. Gidas nerealus, ilgai netrunka ir dar prie jūros gali nubėgt  :D

 

Kol kas nemezgu nieko. Turiu pradėtą kepurę iš likučio nuo kišenėtos. Bet per išeigines jau pulsiu prie darbų.

----------------------

Nitės ir aš labai pasigendu :unsure:  :hmm:

Ir Lace jau seniai berašius :rolleyes:

Atsakyti