Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ingriga, Lyginimo lenta pirk placia ir stabilia. Nesizavek pigiom. Nors maniske neisbrangiuju bet jau kliba. O ir man ilgio truksta, nors plotis gana normalus. Kazi buna tu lentu 90cm ilgio iki nusiaurejimo

Atsakyti

Ingriga, Lyginimo lenta pirk placia ir stabilia. Nesizavek pigiom. Nors maniske neisbrangiuju bet jau kliba. O ir man ilgio truksta, nors plotis gana normalus. Kazi buna tu lentu 90cm ilgio iki nusiaurejimo

būna ;) maniškė iki nusiaurėjimo 90 cm,o visas ilgis 120 cm

https://www.gerduva....compact-m-plius

Atsakyti

Labas rytas,

Kiek mezginių! Saulėlydi, gražu ir skoninga :4u: Qqutės taip pat spalvos sužavėjo. Aš liemenių taip pat nebenešioju. Nebent namie. Nors turėti tokį rūbą tikrai praverčia :) Donstop giriu už tvarkingą siūlų naikinimą. Oi kaip trūksta kažkam šito įgūdžio :D Skara labai skaniai ir gražiai susidryžavo. Šarangės kompozicija :good: 

Atsakau Žuviukui, pas mane vis dar du mezginiai: vienas megztukas man ir vienas Skaistei :D Net gėda... Paimu į rankas dukrai - nuobodu - vien geros akys. O sau taip ir neperskaičiavau rankovių. Na reikia susiimti :rolleyes: 

Ryte išbėgau pabėgioti, tai visa diena kaip ant sparnų, vietoje kavos :D 

O šiaip, savaitgalis buvo puikus :) Galėtų ilgiau toks oras išsilaikyti.. Vakar susidėliojau savo spalio mėnesio išlaidų planą ir įtraukiau jau kalėdinę eilutę. Negi tik Olaiva gali iš anksto apie Kalėdas svajoti :newyear:​ 

O kur mūsų Saulė Meilė dingusi? Niumos taip pat nematyt :unsure: 

Atsakyti

būna ;) maniškė iki nusiaurėjimo 90 cm,o visas ilgis 120 cm

https://www.gerduva....compact-m-plius

Rasysiu laiska kaledu seneliui :D nes po 11 metu lygintuvas pakeistas. Reik ir lenta atsinaujint

Atsakyti

Labas rytas,

Kiek mezginių! Saulėlydi, gražu ir skoninga :4u: Qqutės taip pat spalvos sužavėjo. Aš liemenių taip pat nebenešioju. Nebent namie. Nors turėti tokį rūbą tikrai praverčia :) Donstop giriu už tvarkingą siūlų naikinimą. Oi kaip trūksta kažkam šito įgūdžio :D Skara labai skaniai ir gražiai susidryžavo. Šarangės kompozicija :good:

Atsakau Žuviukui, pas mane vis dar du mezginiai: vienas megztukas man ir vienas Skaistei :D Net gėda... Paimu į rankas dukrai - nuobodu - vien geros akys. O sau taip ir neperskaičiavau rankovių. Na reikia susiimti :rolleyes:

Ryte išbėgau pabėgioti, tai visa diena kaip ant sparnų, vietoje kavos :D

O šiaip, savaitgalis buvo puikus :) Galėtų ilgiau toks oras išsilaikyti.. Vakar susidėliojau savo spalio mėnesio išlaidų planą ir įtraukiau jau kalėdinę eilutę. Negi tik Olaiva gali iš anksto apie Kalėdas svajoti :newyear: 

O kur mūsų Saulė Meilė dingusi? Niumos taip pat nematyt :unsure:

Labas. 

Niekur nedingus :)

Pakeiciau varda :) ir dar istojau mokytis. Tai liko dar trys savaites paskaitu.

Atsakyti

Atėjo Egloshke ir viską pasakė  :yahoo:  :lietuva:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 

Rasysiu laiska kaledu seneliui :D nes po 11 metu lygintuvas pakeistas. Reik ir lenta atsinaujint

Yra Leifheit 140 cm ilgumo, jeiguką. Irgi Gerduvoj.

Labas. 

Niekur nedingus :)

Pakeiciau varda :) ir dar istojau mokytis. Tai liko dar trys savaites paskaitu.

Super!!! Ką studijuoji?

Atsakyti

Atėjo Egloshke ir viską pasakė  :yahoo:  :lietuva:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: 

Yra Leifheit 140 cm ilgumo, jeiguką. Irgi Gerduvoj.

Super!!! Ką studijuoji?

Kadangi darbe daugiausiai dirbu su teisiniais reikalais tai kad galeciau jau rimtai eiti i ta sriti nusprendziau gauti teises magistra.

Atsakyti

Labas mielosios,

Iššaušo dar viena šviesi diena Vilniuje.

Savaitgalį kaip ir dauguma daug vaikščiojimo, oras šiltas...prie jūros norėjosi, be ir darbų buvo nemažai.Ir fime buvau, savaitgalis bvo malonus

QQciuk aš labai rekomenduočiau rankoves, nu būtų praktiškesnis . Labai dailiai susispalvino ir tau tos spalvos tinka

Saulėlydi labai tinkamas tau, dailus megztukėlis, kaip sykis tokiem gražiem rudenėjančiam orui.

Kas čia dar...Šarangiuką sveikinu ir čia, tu tk mėgaukis gyvnimu

Abelo 10000 ačiū tau, labai teisingai 

MOKYKIMĖS prancūziškai gyventi ir vsio :)

Atsakyti

Nešiurpinkit su kalbomis apie kalėdas :B 

Kaži kaip čia prisiversti dovanas šiemet nupirkti anksčiau negu prieššventinę savaitę :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas, savaitgalis palepino tokia šiluma, kad net vasarą tai buvo retenybė. Ir dar įdegio tonas ant veido užsidėjo  :B​ 

Gražaus savaitgalio proga pafotosesinau ir aš savo Storm Mountain užmestuką. 

image_medium2.jpeg

image_medium2.jpegLabai elegantiškas derinys  :wub:​ 

Atsakyti

Apie Kalėdas galvoti taip anksti nenoriu, bet  dovanas pasiplanuoti visai gerai būtų iš anksto.

Kažkuriais metais esu rankdarbines dovanas nuo vasaros pabaigos pradėjsu ruošti Kalėdoms, bet apie [perkamas dovanas taip iš anksto  vis neišeina pagalvot.

Atsakyti

Sena skola  :)  Likučių naikinimo akcija, II dalis  :)  Turkiška medvilnė, jau nepamenu tiksliai kokia. Kažkada buvo brolio megztinis, dabar gavosi sesei kardiganas. Virbalai 2,25 ir 3,5. Modelis iš mezgimo žurnalo Kids SAM_5204_medium2.JPG Kaklo mova, mezgu jau  ne pirmą kartą tokią, labai pasiteisinęs modelis, pernykščią nešiojom vietoj šaliko kasdien. Siūlai Limbažu 100 % vilna, virbalai nr 3, megzta pagal youtube pamoką. SAM_5336_medium2.JPG Katinuko kepurė. Čia Drops cotton merino, pirkau sau 2 matkius kepurei, o sunaudojau mažiau, nei vieną  :)  Labai ekonomiškas siūlas. Savo kepurės irgi dar nerodžiau  :hmm:  Na vėliau  :) Šitai vaikiškai suėjo irgi mažiau, nei 1 kamuoliukas. Virbalai 3 mm, megzta pagal youtubinę pamoką SAM_5335_medium2.JPG Baktusas dukrai. Sunaudota daug įvairių, jau nebeatpažįstamų likučių. Spalvas derino sūnus  :) Virbalai 3,75 ir 4,5, modelis iš galvos SAM_5423_medium2.JPG Tapukai iš Kauni likučių man ir dukrai. Virbalai 2,25 SAM_5495_medium2.JPG Su likučių naikinimu baigta, iki kitos vasaros  :) Kiek apmažinau atsargas, dabar noriu megzti rimtus daiktus, iš naujų siūlų  :)​ 

 

 

Mažoji sprigtukė smarkutė, ar ne? Va iš šios foto aiškiai matosi, kad mergaitei jūsų atostogos gal ir per lengvos buvo.

PS megztukas gyvena atskirą spalvinį gyvenimą nuo kitų rūbų.

Kačiuko kepurė žavi.

Atsakyti