Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas :)

Buvom Palangoj visą savaitgalį! O jau orelis :wub: tikrai, kad vasarą net mažai tokių dienų buvo :( Mini atostogos tiesiog  :wub: su daug įspūdžių vaikams ir mažai ramybės tėvams :D vežiaus savo testinį, bet pamezgiau lygiai dvi eilutes rankovės, o reik kažkaip šią savaitę pabaigt... naktinėsiu, matyt :)

Atsakyti

Labas rytas :)

Dontstop čia plonoji Dundaga ir vienas siūliukas merino plono

vakar mezginio nedamušiau liko pora eilikių kaklo apmezgimo :) toks kasdieninis paprastuolis megztukas bus prie dzinsu

išsirinkau kakluosala is likuciu nuo pustos sukneles tik truputi neramu ar uzteks,aprasyme raso kad 100 gr reikia o pas mane gal 80

ir dar siulo galo tvidui modelio ieskau beigi vieną dryžuotą nuregzt planuoju :)

Atsakyti

labas rytas

 

qqte, nu labai spalviškia graži tavo liemenė. ir modelis pats nieko. tik aš tai jau keletas metų nebesuprantu liemenių. turiu keletą paprastų nusikišusi, laukia jos savo eilės....

Dontstop nesustoja :bigsmile: gerai tokius mažuliukus mezgalioti, rezultatas greit yra. man kiek pakliuvo kaklo movos nelygios akys, bet įtariu, kad dėl siūlo, nu nes vat kepka tai su lygiom akim. ir tapukai tokie papliurę, įtariu, kad aš pati tai labiau juos 'sukalčiau' kitas dalykas, man asmeniškai taitokie dalykai tik gulinėjimui ant sofkės, nu nes labia jau nesaugiai slidinėja, o nuo laiptų-ačiū-jau esu skridusi.

mano savaitgalis sodyboje :victory2:  kursiokų susitikimas po 20 metų. nu fainuma, įspūdžių kokiam mėnesiui :D

Atsakyti

a jo,

Šarange, tris kart valio tau :clap_1: su gimtadieniu!

Atsakyti

Labas rytas,

 

Tikiuos ramios savaitės, bet....

 

qqte, liemenė graži spalviškai, prie tos bliuskės lb tinka, nors šiaip tai ir man rūpi rankoves prikabint :D

 

Saulėlydžiui jau rašiau, kad labai gražus spalviškai ir ombriškai megztukas ir nuotraukos gražios  :wub:

 

Ką Ristina rodė, nesupratau...  :hmm:

 

Dontstop, už praktiškumą ir galiukų naikinimo akciją  :4u:  :4u:  Akis bado akių nelygumas, jei skalbta tai aš dar garinčiau  :)

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 25 rugsėjo 2017 - 08:33

Saulėlydžio megztukas tiesiog fantastiškas. ir spalviškai ir fasoniškai. imčiau. :D

Atsakyti

Nu tai tokiu va oru liemenes pats tas, su megztiniu karsta o cia apirengi bliuske plona ir liemene ant virsaus...man praeita ziema pradejo trukt tokio rubo prie golfuko ar marskinuku

Atsakyti

Labas rytas,

Saulėlydis atrodo nuostabiai - megztukas puikia tinka, ir sagė labai graži. :wub:

Donstop likučius labai gerai naikina. :)

Liemenių aš niekada nesupratau :unsure:

 

Jau rašaiu kad šeštadienis buvo bendravimo diena, o po to vakare dar išvažiavom ir per šeštadienio vakarą ir sekmadienį aplankėm mano kaimą, vyro ir mano tėvus. Taigi bendravimo dienos buvo. Bet kažkaip neišvargino.

Šiandie ryte labai šaltas vėjas. O aš išėjau plonai apsirengus, nes pažiūrėjau, kad prognozės dar šiandienai geros. Gerai, kad vyras vežė, tai tik iki mašinos tereikėjo nubėgt.

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Mano savaitgalis panašiai kaip katuko. Sodyboj su didele gera kompanija ir šokiais iki paryčių. Tęsiasi draugų keturiasdešimtmečių maratonas :D 

Qqtės liemenės šįkart negirsiu :B  Paprastai daugumos mezginių jai pavydžiu, tai labai smagu, kad nors kartą ir biškį nesąmonę nusimezgė :D 

Saulėlydžio susiaustukas fainas :wub: Ombre kaip ir pas mane :D  Noriu ko nors žydro...

Atsakyti

Sveikos

Donstop likucių naikinimas  :super: 

Saulėlydžio mezginys  :wub: 

Vakar pagaliau nusipirkau toršerą, užėjau savaitgalinę akciją ermitaže. Reiktu dar lyginimo lentą nusipirkti, tik kokia   :hmm: 

Atsakyti


Ką Ristina rodė, nesupratau...  :hmm:

Nieko :D

Atsakyti

Laba.

Mano savaitgalis irgi neeilinis. Be mezginiu, be siuviniu, be vaiku (!) Beveik 60k zingsniu per diena... vis dar kojas jauciu. Bet iveikiau tai ko netikejau iveiksianti. 28km peskom kalnais, akmenimis....

Katuk, uzuojauta.... 

Jus visos grazios ir fainos!!!! Ir kas foto rodet ir kas siaip raset.

Olaivai pabuvau feja Kaledu :D

Atsakyti