Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Su Gimimu, Šarange! Idėjų ir laiko joms įgyvendinti 🌹🌹🌹

Buvom Birštone. Toks oras, taip šilta, žalia ir gera..

Skaistė, kepa sausainius, o aš irkluoju😉

Atsakyti

Ir vėl dvejinasi😀

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 23 rugsėjo 2017 - 19:41

Šarange, sveikinimai dideliausi  :4u:​ 

Atsakyti
 

Sarange, su tavo diena!

Atsakyti

Labas rytas

Atsikelem su Simu, papusryciavom, uzmaisem duona, uzmarinavom vistu ketvirtukus pietum

Galima pamegzt

Vaikis spalvina, tetukas miega dar, infaplove tyliai burzgia

Jaukus sekmadienio rytas

Jei pabaigsiu dar viena nebaigtuka tai bus ir labai puiki diena

Atsakyti

Sveikos,

IMG_2922_medium2.JPG

IMG_2914_medium2.JPG

Atsakyti

Labas vakaras. As savaitgali visai be irklavimo ir adatos isgyvenau:) paklaidziojom Nemuno vingiais ir po LT pilis bei dvarus. Siandien tai Kauno parakis pasidziaugem. Spejah ir kadrili namuose su lyginyuvu pasokti:) kokia tona skalbiniu per pora vakaru islyginau. qqut, paskolink man savo koniecius iki ziemos:) baisiai reikia:) egloshke, ka taip Irkluoji? soliuk... man kaip tik reiktu kisenetos. Mano dydis is mikroskopinio as normali pakito, tai jauciu kad butu pats tas tavoji. O manoji jau tik kaip megztukas betinka...

Atsakyti

Labas  :lietuva: 

Mezgiau. Truputį. 

Susilaikiau nuo smaragdinio moherio pirkimo 8am projektui  :lietuva:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Trejetą dienelių pabuvom pajūryje. Šventėm mūsų su vyru 10siais vestuvių metines. Vaikus palikę mano mamai buvom šiek tiek išėję pasižmonėt  :rolleyes: Palangoj buvom panašu, kad tą pačią dieną, kaip Abelo, per Baltų vienybės šventę  :) 

Šarange, su praėjusiu  :4u: 

Ristina, juvelyriniai darbeliai  :) 

QQte, smagi liemenė, čia storoji ar plonoji Dundaga?  :) 

Ingriduska, treneris pasakytų, kad nesportuojančiam žmogui reikia 0,8 g baltymų kiekvienam kg kūno svorio, sportuojančiam - nuo 1 g/kg, toliau priklauso nuo sporto pobūdžio, varžyboms besiruošiantys kultūristai vartoja iki 3 g/kg baltymų, bet trumpą laiką. Didelį kiekį baltymų reikia neutralizuot dideliu kiekiu daržovių, pvz man valgant po 1 g/kg trenerė buvo liepus suvalgyt po 400 g daržovių kasdien. Suvartot po 1 g kiekvienam kūno kg baltymų bent jau man buvo visai lengva ir be jokio skaičiavimo, pakakdavo valgyt baltyminį maistą 2 kartus dienoj, pvz pusryčiams kiaušiniai, pietums žuvis. Arba pietum mėsa, pavakariams jogurtas. Arba pietum višta, vakarienei omletas ir tt  :4u:​ 

Atsakyti

Sena skola  :)  Likučių naikinimo akcija, II dalis  :) 

Turkiška medvilnė, jau nepamenu tiksliai kokia. Kažkada buvo brolio megztinis, dabar gavosi sesei kardiganas. Virbalai 2,25 ir 3,5. Modelis iš mezgimo žurnalo Kids

SAM_5204_medium2.JPG

Kaklo mova, mezgu jau  ne pirmą kartą tokią, labai pasiteisinęs modelis, pernykščią nešiojom vietoj šaliko kasdien. Siūlai Limbažu 100 % vilna, virbalai nr 3, megzta pagal youtube pamoką.

SAM_5336_medium2.JPG

Katinuko kepurė. Čia Drops cotton merino, pirkau sau 2 matkius kepurei, o sunaudojau mažiau, nei vieną  :)  Labai ekonomiškas siūlas. Savo kepurės irgi dar nerodžiau  :hmm:  Na vėliau  :) Šitai vaikiškai suėjo irgi mažiau, nei 1 kamuoliukas. Virbalai 3 mm, megzta pagal youtubinę pamoką

SAM_5335_medium2.JPG

Baktusas dukrai. Sunaudota daug įvairių, jau nebeatpažįstamų likučių. Spalvas derino sūnus  :) Virbalai 3,75 ir 4,5, modelis iš galvos

SAM_5423_medium2.JPG

Tapukai iš Kauni likučių man ir dukrai. Virbalai 2,25

SAM_5495_medium2.JPG

Su likučių naikinimu baigta, iki kitos vasaros  :) Kiek apmažinau atsargas, dabar noriu megzti rimtus daiktus, iš naujų siūlų  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas, savaitgalis palepino tokia šiluma, kad net vasarą tai buvo retenybė. Ir dar įdegio tonas ant veido užsidėjo  :B​ 

Gražaus savaitgalio proga pafotosesinau ir aš savo Storm Mountain užmestuką. 

image_medium2.jpeg

image_medium2.jpeg

Atsakyti

Donstop, smagus likučių naikinimas. O mergina kokia plačiažingsnė  :D 

Ristina, labai mieli tavo mezginiai

Šarangės kokia graži pradžia. Nuotraukos tokios skanios  :wub:​ 

Atsakyti