Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O mes šįvakar grūdinomės ir gąsdinom Palangos močiutes  :lol: (foto nuotaikai perteikti)  :lol:​ 

20170922_184500_medium2.jpg

Atsakyti

oi, dar gi swapasssss  :wub: aš irgi jau buvau apie jį pagalvojus, bet be spalio mėnesio nedrįsau nieko sakyt  :lol: jaučiu, kad dalyvaučiau  :ax:​ 

Atsakyti

Šarange su tavo diena  :birthday2: 

O aš susitvarkiau siūlus...bėda bėda netelpa drakiaus žieminiai turtai į jo guolį..reikia užsikoduot iki pavasario..vasarą nepirkau nieko tai vasarinių turtų apmažėjo, nėr ką vakuumuot, liko tik linas babinose, medvilnes su viskoze babinike ir medvilnes melynos babina, nu ir likučiai visokie..skubiai reik pradėt naikint vyyylnas nes naujų nebus kur dėt jei staiga užsimanyčiau nusipirkt..

Bedėliodama užsinorėjau skara ir pusskarę kokią beigi kojines panarpliot..bet kur paskui dėt...

Atsakyti

Šarangutei https://youtu.be/KSj...7ErX1f1WUm-fVW-

Atsakyti

Šarange, su gimtadieniu :4u:  Idėjų ir laiko joms įgyvendinti :4u: 

Atsakyti

Šarangei :)

 

Yummy-Knit-Cupcake.jpg

 

faacbc57cfeeb69468864fefdf2370df--clays-

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 23 rugsėjo 2017 - 13:22

Šarange, su gimtadieniu, tave :birthday2:

 

Geras filmukas, beveik atspindi mūsų susitikimus, tik kad lentynų nebūna. :lol:

 

Šiandien kažkokia bendravimų diena - arba su kuo nors telefonu kalbu, arba ateina, kas. Ir kas keisčiausia, netgi kambarius prasisiurbt visame tame spėjau. O bendravimo dar nusimato ir toliau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 23 rugsėjo 2017 - 14:24

Bedėliodama užsinorėjau skara ir pusskarę kokią beigi kojines panarpliot..bet kur paskui dėt...

Tai gi Kalėdos artėja, swapas gal net bus, būsi pasiruošus ir dar malonumas! :) 

Atsakyti

Šarange, sveikinimai!  :4u: linkiu ir toliau matyt pasaulį per objektyvą ir virbalus ir dalintis savo matymu   :mirksiukas:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 23 rugsėjo 2017 - 14:50

Šarange su gimtadieniu :happybday:

Atsakyti

Šaranei sveikinimai  :cook: 

Atsakyti

Sveikos,

Ačiū labai už sveikinimus ir linkejimus. Labai smagu jusų tarpe buti! 

Šiandien švenčiu paskutine diena :-D Nors skamba, kaip alkoholikes pažadas... Bet vyno tuose šventimuose tikrai nedaug, tik geras, švogeris atveze tikro is  Italijos, Toskanos, tai nenuodeme :-D O  aš su siušiais pasistengiau, tai jus taip pat vaisinu,  tik be vaizdo. :-D Vaizdas bus pirmadienį 

Atsakyti