Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai


Kerpen, kaip sekas tavo vaikiui gyvenimas atskirai? Ar uzbega namo? Ka sako? Ar patinka? 

Dar labai nedaug to gyvenimo, kad pasakytum kaip sekasi. Buvo kažkada tuoj po išėjimo, tai sakė, kad keistokai jaučiasi, bet buvo pirmos dienos. Paskui šeštadienį buvo atėjęs, bet mes su dukros klase buvom išvykę, tai kaip tas nykštukas su namuku, nesusitikom. Tik su broliu pasimatė.

Atsakyti

Aik tu sau Olaiv, jau galvoji???? As tai da neeee, tik zinau kad namuos but nenooooo :D Tai duoduos po bookinga nakvynes ieskodama, ir negaliu atsistebet kad puse visbuciu tai datai jau rezervuoti :rolleyes: . Pasakyk pirma raide :D ka sau pasidovanot zadi, zinant mano smalsuma, tai jis mane kuria diena tikrai prazudys :D  :D 

Atsakyti

Vajej, kokios Kalėdos  :D Pas mus šiandien oficiali paskutinė vasaros diena (per radiją taip sakė), lauke pliustrimdu, Kalėdos atrodo toli tooooli :) Parduotuvės, tiesa, Helouvynu užkištos, bet man ir tuo dar nekvepia.

Atsakyti

Aik tu sau Olaiv, jau galvoji???? As tai da neeee, tik zinau kad namuos but nenooooo :D Tai duoduos po bookinga nakvynes ieskodama, ir negaliu atsistebet kad puse visbuciu tai datai jau rezervuoti :rolleyes: . Pasakyk pirma raide :D ka sau pasidovanot zadi, zinant mano smalsuma, tai jis mane kuria diena tikrai prazudys :D  :D

NG k :D patenkinau smalsumą? :))

Atsakyti

knyga?

Atsakyti

NG k :D patenkinau smalsumą? :))

 


knyga?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 21 rugsėjo 2017 - 23:07

Nora Gaughan pynių knyga  :D 

Atsakyti

labas rytas ;)

koks sijonas...ir kiek grožių...mmm...

 

Skirt_p267_medium2.jpg

 

 

http://www.ravelry.c...cebook/patterns

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugsėjo 2017 - 06:32

LR

 

Lyja. Griaudėja. Apsirengiau pagal orą

Priedas  20170922_073618.jpg   62,52KB   1 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Labas is ryto.pas mus nelyja jau

Silta.

Baigiau vakar dundagine..skersuoja bjaurybe.iskalbiau slapia neskersavo.apdziuvo i vel skersa...nu biski maziau tik.gal da pagarint?kitas reikalas meginukas apgavo.nusiaurinau

Atsakyti

Labos :4u:

Qqšk, ką narpliojai? Ar liemenę? pamenu paskutinis mezginys lyg ji buvo. Tu taip greit mezgi kad aš nespėjau orienuotis :D :D Bet jei liemenė, tai ji maža negali būti :D jei nesusegama o siaučiama, pasirodyk prie progos, įvertinsim :mirksiukas:

Atsakyti

Olaiva, gražios tavo numatomos dovanos sau brangiajai :wub:

Atsakyti