Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kalbant apie kokteilius man visada atsistoja tas pats klausimas - kiek ilgai įmanoma taip maitintis ir kas po to? 

po to gali būt ir labai žiauru...aš nuo marmalų draugę palaidojau,skrandžio vėžys...

Atsakyti

po to gali būt ir labai žiauru...aš nuo marmalų draugę palaidojau,skrandžio vėžys...

 

Va kazkaip tie visi milteliai su naturalumu = sveikimu nu niekaip nesiderina...

Atsakyti

Aš palaidojau pažįstamą nuo vėžio kuri ypatingai tvarkingai valgė, baltų miltų ne, o va daržovės mėsytė, žuvytė, tvarkingai

tiesa labai labai stresavo darbe, skrandžio vėžys, gydė Klaipėdoje koks tai pašauktas gyd,kuris Kernagį gydė ir stresas buvo tai kas skrandyje kažką sukėle

man norisi nieko nevalgyt arba nusispjaut ir ėst viską...

Šiaip nervina padidėjęs poreikis saldumynams šiuo metu

Dar nervina mažas hemoglobinas ir tai kad būtent tų produktų kurie neva turi geležies  iki vėmimo nesinori: mesa, burokėliai, špinatai. Iki pykinimo veu

Atsakyti

Viskas būtų išviso paprasta, bet aš iš tų storėjančių ir dėl tos kontrolė vis leidžiuosi į eksperimentus.....

Ar jų reikia jau nežinau

noriu būt liekna ir sveika ir nemėtyti pinigų

Atsakyti

Priedas  paltas.jpg   52,36KB   1 Parsiųsta kartųGeriau parodysiu savo nauja pirkinį. Paltuką, reikėjo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 21 rugsėjo 2017 - 14:47

Labos :4u:

 

Į aktualijų temą :D

 

Nesilaukiu.

 

Megztą suknelę turiu (bet nenešioju).

 

Jei galėčiau - emigruočiau.

 

Mezgu :rolleyes:

Priedas  004.JPG   509,36KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  010.JPG   138,38KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  041.JPG   333,66KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  011.JPG   145,53KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Mums su Mantu reikia striukiu, aisku Mantui labiau. Maximoj lyg nuolaida virsutiniams drabuziams, bet nepamenu kuriam mieste maciau geltonas striukes... Mano Maxej nera, o iki kitu Vilniuj nesugebu nuvaziuot

Atsakyti

ingriduk, graziai atrodai, ar tikrai tau reikia  tu miltuku kokteiliu :hmm: :hmm: :hmm: 

ristin graziai mezgi :)

Atsakyti

gražus paltukas,

nu Ingriduska, nugis kažkaip sugebėjai nuritinti beveik 40 procentų buvusio svorio. tai negi nieko nevalgei?

gal tiesiog reikėtų perskirstyti tuos savo norus :hmm: būti liekna. nu kokia gi čia siekimybė. kas bus su tuo lieknumu, tu gi būsi visai ta pati..

nesakau, kad reikai nusispjauti ir viską ryti iš eilės. ne. nu  bet gyventi vien ta mintimi tai irgi nesveika.

valgyk lėtai, nevalgyk riebiai ir cukraus. nu ir baik savęs gailėt

Atsakyti

Ingridžiu, gražiai atrodai :bigsmile: tik liūdnoka.. :huh2:

Ir paltukas gražus. Ir aš tokį nešiočiau :bigsmile: patinka su pribumbasais aplink kaklą.

Atsakyti

Ristinėle ačiū, tu labai gražiai mezgi :))) ir greitai ir tvarkingai, apkalbėjau tave su Indre, sakiau kad tu labai <3

Atsakyti

Ristinėle ačiū, tu labai gražiai mezgi :))) ir greitai ir tvarkingai, apkalbėjau tave su Indre, sakiau kad tu labai <3

Aha :D prisipažino ji man, kad buvot susitikę :D maža ta mūsų LT :D

Atsakyti