Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tikiu bet kad žinotum kiek kartų tave minėjau geru žodžiu, nu labai dažnai, labai

Atsakyti

dėl ligų tai :4u: 

dėl pertraukėlės :victory2:

o dėl -kg tai :bigsmile:  nu vat pasirodo tiesiog mažesnio kiekio maisto pradžiai reikėjo. nes kaip supratau dėl lėtesnio proceso mažiau suvalgai

dar dėl ligų.

nu panašu kad mano kursiokas dėl kažkokios žaibiškos ligos išėjo. nes pasirodo dieną prieš mirtį pasijuto blogai, sunku kvėpuot ir lyg plaučių srity, kažkiek temperatūra pakilo, kitą dieną apsilankė pas gydytoją, bet ta tik paskyrė kitai savaitei plaučių apžiūrą. nu pypec, o vakare nebėr žmogaus, lyg ir kvėpavimas sustojo, o gal ir širdis, neaišku. bet esmė, kad požymiai kažkokie buvo, tik nieks negalvojo, kad taip.... dar prieš kokį mėnesį jam buvo radę kažkokią bakteriją, kuri sukėlė minkštųjų audinių uždegimą, ranka ties alkūne visa buvo išpampus, pora kursų antibiotikų buvo.

žodžiu, su tom ligom šiuolaikinėm tai ne juokas

Tavo pasakojimas tinka plaučių arterijos tromboembolijai (PATE). Dažniausiai su krūtinės skausmais visi infarktus prisimena ir žino, o šitą pamiršta (šiaip loga žinoma tiek pat laiko kaip ir infarktas). Bet tinka viskas: jaunas amžius, buvusi minkštųjų audinių infekcija, staigus kvėpavimo sutrikimas, staigi mirtis. Patvirtint galėjo autopsija (skrodimas),nes plaučiuose randa trombus.

Atsakyti

o aš vis skaitau ir tai tikiu tai netikiu

 Baltymai, tai yra proteinai, būtini visoms gyvybinėms organizmo sistemoms – ne tik sportininkams, bet ir visiems, besirūpinantiems savo sveikata! Jie turi įtakos kraujo sudėčiai ir kokybei, normalizuoja hemoglobino lygį, reguliuoja hormonų foną ir aktyvina smegenų veiklą. Ir, žinoma, jie nepakeičiami per treniruotes. Aminorūgštys, kurių yra proteinuose, itin svarbios nuolatiniam ląstelių atsinaujinimui – todėl audinių regeneracija ! Puikiu proteino šaltiniu taps mūsų produktas – kokteikiai...

Atsakyti

Tetis neblogai jauciasi, tik labai kosija, pradejo leist ant. ir siandien nuotrauka dare. Jei bus uzdegimas kels i vidaus, jei ne po vaistu vaziuos namo. Labai nebenori gulet.

Mano kelioninis per didelis siai kelionei buvo, tai pasiemiau twida. Itarimas kad numazinau, parvaziavus gali tekt atdyt 

Atsakyti

http://tv.lrytas.lt/...rantai-2623289/

Atsakyti

O aš neturiu nei vienos megztos suknelės.... Apkritai tik vieną esu turėjus.... Norėčiau nebent kišenėtos, betrankom tingiu, mašina nemoku. Tai gal ir apsieisiu, šuds ne mezgėja  :D 

Kaip norisi megzt... kai žinau, kad negalėsiu  tai dar labiau...  :D 

Atsakyti

šiandien ryte beprotiškai fantastiškai ilgai važiavau į darbą - net 2 val 10 minučių :blink: :blink: :blink:  nenormalybė kažkokia.

turiu įtarimą, kad kaltos vištos :D  anksti ryte vienas krovininis automobilis pametė prie Saltoniškių keletą narvų......

Ingriduska, kokią čia reklamą skaitai :D "mūsų kokteiliai..." neks nesiginčija, jog baltymų reikai, viskas priklauso nuo jų kiekio

Abelo, nu ačiū, buvo mintis mūsų kolektyve tokia, kad trombas kažkoks. bet vistiek nu žiauriai gaila. ir žmogaus ir šeimos.

mezgiau vakar ir žiūrėjau filmą. reklamuoju "Gifted" gail tik kad , protarpiais numigau :D  tai kažkaip rišlaus turinio nemačiau, bet kiek mačiau tai visai neblogas

Atsakyti

Rekomenduoju

labai patiko

http://allfilmonline...017-08-31-14082

Atsakyti

Filmus konspektuoju :4u: 

Baisu tos jaunos mirtys :unsure:  Mano vyro jau 4 klasiokai mirę :blink:  Nuskendo, pasikorė, vėžys, širdis. Baisuma...

Šarange, aš irgi dabar mielai pamegzčiau. Bet žinau, kad tas noras dings apie 18 val  :B 

Atsakyti

Mano po vieną klasioką ir grupioką jau išėję... Vienas nuo vėžio, kitas pats...

Tamsu, kaip nežinia kur. Kavos pertraukėlė du Kapseikos užreklamuotu pyragu/tortu. Visi gyrė, bet ne mano skonio, man riešutai trukdo nors tu ką... :D

Atsakyti

Aš Katuk geriu kokteilius Herbalife, jau kuris laikas ryte ir vakare, platintojai turi klubus ir viskas lyg sektoj.

Man neramu šiek tiek ar tikrai tai gerai, ar neprisišauksiu kokio vėžio ar kitos ligos

apskritai ar jie tikrai naudingi, nu nes tikrai nepigūs, gal ryte geriau ne kokteilis o tarkim du virt kiaušiniai ar varškė.

Man milijonas klausimų, kaip teisingai kaip kad nestorėt, kad gaut viską ko reikia,  kaip nenorėt saldumynų......

Herbalife sako kad su kokteiliu tu gauni visko ko reikia ir ko niekada negausi su maistu, arba jo privalėsi suvalgytu labai daug kad gautum tiek kiek vienam kokteilyje.

Tada dieną jie nieko neišranda naujo baltyminis maistas su daug žolių, ląsteliena, avinžirniai, lešiai, mera liesa, žuvis, sojos pupelės, rekomenduoja 5 kartus valgyt. Pusryčiai vakarienė kokteilis, užkandis po pusryčių vaisius, pietūs tarkim žuvis ar mėsa su daržovėmis, paskui vėl užkandis tarki avinžirniai su daržovėmis, ar varškė (nors ji neva turetu būti retai mat nebesveika pienas ir jo produktai), na ir vėl kokteilis.

O aš vis nepaleidžiu jausmo, kad ar tikrai čia tas kokteilis vertas tų pinigų ir kas kontroliuoja tą sudėtį, ar sojos nemodifikuotos, aišku kompanijos atstovai sako oj čia tikrai super, sojas augina patys ir bla bla bla.....

bet nera taip kad Tikiu , vis kamuojuosi klausimuose

Atsakyti

tai kad man rodos jau ir nebėra tų nemodifikuotų sojų, jos ten susikryžmina beaugdamos, gi vėjo ir  bičių neuždarysi

kaip ir pvz rugiai. grynų rugių, nesusikryžminusių su kviečiais kažin ar rastumei.

o kodėl tu manai, kad baltymų tau reikia papildomai? ta prasme, su eiliniu maistu nebegauni?

neturiu nieko prieš, tiesiog tokie produktai yra pervertinti, t.y. marketingas totaliai išvystytas.

va, pasidaviau šiandien irgi marketingu bei madai. užsakiau savo dukroms puodelius, tipo vienkartinius, bet daugkartinius. nu tipo labai madingi. tai vienas. o antra, ir tai pagrindinis dukrų argumentas, kad žiauriai patogu. jos mokykloje dabar turi kažkokį aparatą, kuris gamina karštą vandenį, ir dar spintutes rakinamas, tai nešasi kavos ar arbatos ir vietoj gaminasi. nu ir tam vat reik tokių puodelių :D nu ko dėl vaikų nepadarysi....

ecoffee-cup-blackout-600-106.png

Atsakyti