Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano kolege kuri yra mano vienmete jau uz 6men bus mociute.

Tfu tfu tfu as dabar nei mociute nei manyte niekam naujam nenoriu but.

Man tinka suaugusio sunaus mamos statusas tinka

Atsakyti

Mano kolege kuri yra mano vienmete jau uz 6men bus mociute.

Tfu tfu tfu as dabar nei mociute nei manyte niekam naujam nenoriu but.

Man tinka suaugusio sunaus mamos statusas 

Atsakyti

Olaiva kiba trecias beldzias?

Atsakyti

Apie emigracija visai visko neperskaiciau, bet labai skirtingi zmones ir del skirtingu priezasciu emigruoja... 

Pamenu laida kuria rode seniai, kai dar kazkam rupejo nezmoniskai sukilusios bustu kainos... Ir ten buvo moteris, kuri su vyru augina neigalu vaika, eme paskola ir pirko nama prie Vilniaus. Situacija pasikeite, neteko darbu ir vyras isvaziavo i uzsieni. Tokius emigrantus as gerbiu, vaziuoja ten, kur gali uzsidirbt, bet nesaukia, kad valstybe juos nuskriaude ir negelbeja (nors kartais gal tikrai buna, kad nuskriaude) O salia sedejo feja is Panevezio, kurios butas Panevezy kainavo tiek pat kiek namas prie Vilniaus ir cypavo kaip cia jai kompensuot viska turi...

 

Ir kiti emigrantai, bijau sumeluot, bet Mantas gal dar i darziuka ejo, kai isemigravo i Norvegija, sauke visuose soc tinkluose, kad i Lt jau negrys tikrai, "vare" ant lietuviu, saipesi is ju ir... Ziuriu jau i Lt planuoja artimiausiu metu gryzt...  Tai cia turbut tie kuriems visur blogai...

 

Na ir apie save, lyg labai nedejuoju ir nesiskundziu, o bandau imt ir daryt, tai va, atidirbus savaite po 8-10val, gauni atlyginima ir norisi isteriskai juoktis, kad neapsiverktum. Jei tureciau drasos, tikrai mieliau dirbciau po tas 8-10val ten, kur gavus atlyginima, verkt nesinori....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 20 rugsėjo 2017 - 21:35

Olaiva kiba trecias beldzias?

neeeeeee

Atsakyti

Labas rytas

Kaip supratau šiandien niekas negali susitikti  :hmm: 

Atsakyti

Labryt,

galva vatinė, tik nosis kažkiek apsiramino. Į Kauną išvažiavo planas B, o aš likau lovoje.... Nemalonu sirgt, o iš kitos pusės - gera stabtelt ir nusiimt visagalybės kaukę, būti paprastu žmogum. Ir, pasirodo, pasaulis nesugriūva :).

Beje, su -4 kg jaučiuosi daaaaaug lengvesnė :).

Atsakyti

Beje, su -4 kg jaučiuosi daaaaaug lengvesnė :).

Jau -4  :bigsmile:  :super:​ 

Atsakyti

Labryt,

galva vatinė, tik nosis kažkiek apsiramino. Į Kauną išvažiavo planas B, o aš likau lovoje.... Nemalonu sirgt, o iš kitos pusės - gera stabtelt ir nusiimt visagalybės kaukę, būti paprastu žmogum. Ir, pasirodo, pasaulis nesugriūva :).

Beje, su -4 kg jaučiuosi daaaaaug lengvesnė :).

dėl ligų tai :4u: 

dėl pertraukėlės :victory2:

o dėl -kg tai :bigsmile:  nu vat pasirodo tiesiog mažesnio kiekio maisto pradžiai reikėjo. nes kaip supratau dėl lėtesnio proceso mažiau suvalgai

dar dėl ligų.

nu panašu kad mano kursiokas dėl kažkokios žaibiškos ligos išėjo. nes pasirodo dieną prieš mirtį pasijuto blogai, sunku kvėpuot ir lyg plaučių srity, kažkiek temperatūra pakilo, kitą dieną apsilankė pas gydytoją, bet ta tik paskyrė kitai savaitei plaučių apžiūrą. nu pypec, o vakare nebėr žmogaus, lyg ir kvėpavimas sustojo, o gal ir širdis, neaišku. bet esmė, kad požymiai kažkokie buvo, tik nieks negalvojo, kad taip.... dar prieš kokį mėnesį jam buvo radę kažkokią bakteriją, kuri sukėlė minkštųjų audinių uždegimą, ranka ties alkūne visa buvo išpampus, pora kursų antibiotikų buvo.

žodžiu, su tom ligom šiuolaikinėm tai ne juokas

Atsakyti

Labas rytas,

Panašu, kad megztukų sezonas atsidarė pilnu tempu, iki šiol vis dar nešiojau trikotažines maikutes tik megztinį susegamą užsimesdavau...

Reikia striukytės kokios tai fainos, bet dar nepasiuvo man  :oh: 

Nu tikrai, kaip baisu, kai posakis "gali numirt belaukdamas prie gyd. kabineto" įgauna prasmę...  :unsure: Bet matyt, kažkas rimto, jei taip staiga... Dabar labai klastingų ligų visokių atsiranda... 

Restar, ir dėl laisvadienio ir dėl kg baltai pavydžiu  :4u:  :4u:  :4u:  Man tokia savaitė, kad noriu į lovą...  :huh2: 

Vakar pasiėmiau staltiesę nors kelioms eilutėms ir supratau, kad paveikslėlis  neatitinka schemos, panašu, bet netaip  :oh: 

Atsakyti

Labas rytas

Restar pavarai visai atžvilgiais. Šaunuolė

Aš negaliu Ingriga, kaip tavo tėtis?

Aš neatsidžiaugi sao megztomis sukniomis, tiek Katuko tiek Lusasitos. Šilta ir pasipuošus.

Ir dar noriu.

Atsakyti

Labas rytas

Restar pavarai visai atžvilgiais. Šaunuolė

Aš negaliu Ingriga, kaip tavo tėtis?

Aš neatsidžiaugi sao megztomis sukniomis, tiek Katuko tiek Lusasitos. Šilta ir pasipuošus.

Ir dar noriu.

nemegsiu :D

Atsakyti