Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Violetinė alpaka. 

 

Man atrodo, kad kur anksčiau girdėjau, buvo mėlyna, bet galiu ir apsirikti dabar.

Atsakyti

Labos, rimtosios,

Mirtys sukrečia, bet nuo savo laikinumo žinojimo nebėgu. Tik stipriau apkabinu mylimuosius.

ingriduska, žiūrėk https://irisvonarnim...igan-selma?c=28  o šunų cirko nekomentuosiu, ok

Atsakyti


ingriduska, žiūrėk https://irisvonarnim...igan-selma?c=28  o šunų cirko nekomentuosiu, ok

aš tai nekomentuosiu to žiūrėjimo kainos :blink:

Atsakyti

Aš pirk ir nežadu. Bet megztukas koooooks... Buvo dėjus foto Šarangė nesusegamo.

Atsakyti

Aš pirk ir nežadu. Bet megztukas koooooks... Buvo dėjus foto Šarangė nesusegamo.

 

nu čia aišku, gryno kašmyro koks kilas bus... nu bet vistiek laaabai daug. bezbožnai.tik loteriją laimėjus galima galvot

Atsakyti

Labos

 

Katukui ir Terezzai  :4u: Tikrai sukrečia  :4u:

 

Ligvitai sveikatos ir gero ūpo balionėlis  :4u: Buvau jau pasigedus tavęs.

 

Ingriduškai už nuotykius  :4u: Gerai, kad viskas laimingai  :4u:

 

Diskusija toli nusivyniojo, kol miegojau :) Nesakau ir nesakysiu, kad LT blogai, o čia gerai. Visur yra visaip. Šiuo metu čia buitį tvarkytis man paprasčiau nei LT. Ir juk tiesiog atsakiau į Donstop klausimą, tokia buvo mano darbinė problema LT. Emigravau ne dėl pinigų. Man tai galimybė daug ko išmokt ir pasisemt patirties. Galų gale buvo įdomu pabandyt :)

 

Liaudies padavimų apie IT algas nekomentuosiu  :B

O Donstop palinkėjimas greit surast, ko ieškai  :4u: Su tavo tempais ir planavimais tikrai spėsi viską  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 20 rugsėjo 2017 - 16:36

man vakar toks klausimas vakare iškilo :

neturim temoj nėštukių? :hmm: 

Atsakyti

Ilgokai ner.....

Atsakyti

Nugi sensta sekta. Kokios dar nėštukės :D  Gi jau dalis penktoj dešimty :D 

Atsakyti

Nugi sensta sekta. Kokios dar nėštukės :D  Gi jau dalis penktoj dešimty :D

žilė galvon,velnias uodegon :)

Atsakyti

PS Netvarka. Lace nesirodo, saulėlydžiukas riešinių nemezga... Tikriausiai laukiasi abi, va.

Atsakyti

na jei ne pačios jau  :nestuke , tai kažin kuri močiute pirmoji pataps :) irgi rimtos pareigos :)

Atsakyti