Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu, Ligvita  :console: Ką skauda? Pas gydytoją privaloma eit kai skauda, ir bent kartą per metus nors ir nieko neskauda :ax: 

Ingriduska, gražu žiūrėt į šventės nuotraukas. Šilti jūs žmonės :) 

Visoms apsisnargliavusioms :4u: Man sloga nepraeina jau antra savaitė. Va paskaičiau Abelo, kad virusas ilgiau savaitės negali gyventi ir galvoju, kad gal kokią bakteriją pasigavau?.. Nors realiai peršalau bešliaužiodama miške per teambuildingą.

Atsakyti

:D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 20 rugsėjo 2017 - 10:39

aš ne vaistininkė ir ne chemikė, bet kiek žinau, grynas arbatmedžio aliejus tai labia stiprus ir tikrai nerekomenduojama tepti tiesiai ant odos. nu tas eterinis. bet dabar dažnai parduodamas jau sumaišytas su kuo nors, tai kaip ir galima tepti. dar kiekvienas žmogus skritingai reaguoja gi. tia ir turi nusistatyt pats, reaguosi tu ar ne.

Atsakyti

Labos

 Vakar taip dziaugiaus,kad siandien laisva diena,o dabar galvoju ar bent mezgini istraukt spesiu.kazkaip per greit žemė sukasi.

 bet kokia palaiminga tyla namuose tarp visu erzelių.netgi mažiausioji dar kol kas pas kirpeja palikta

 

 Ugdau valia-neperku siūlų :angel_not:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 20 rugsėjo 2017 - 10:53

o kodel sakot kad bureliai nemokami?

nemokami tai vaikams, bet mokytojai uz juos pinigus gauna..aisku ne kosmosą bet vistiek gauna...

prailginta irgi turėtu but apmokama is savivaldybės, siaip sau nesedi mokytojai

dėl apmokėjimo kiekio ir tvarkos kita kalba

Aš turėjau omeny, kad tie būreliai, už kuriuos tėvai nemoka, kažko labai prastai ir neatsakingai organizuojami, kaip taisyklė (kiek teko susidurt). O "privatūs" viskas ok (vėlgi, kiek teko susidurt)  :) Ypatingo apšokinėjimo ir dirbtinių šypsenų man nereikia, užtenka to, kad visada viskas veiktų laiku ir sklandžiai. Ne itin aš ir lendu tikrinti, kaip ten kas, tik pačioj pradžioj, vaikui pradėjus lankyti kažką naują, norisi persimest pora žodžių su pedagogu, išsiaiškint, kokia tvarka, nes pats vaikas dar nelabai atsakingas, gali kažko nepaklaust, kažką pamiršt...

Na o jei mokytojos už tuos būrelius pinigus gauna, tai tuo labiau turėtų atlikti savo darbą kaip reikia  :)​ 

Atsakyti

 

Na o jei mokytojos už tuos būrelius pinigus gauna, tai tuo labiau turėtų atlikti savo darbą kaip reikia  :)​ 

gauna,bet nelabai europietišką atlygį,labiau į kapeikas panašu :) bet vis tiek,joms sumoka,jos turi tai kokybiškai atidirbti. Luknė eis į būrelius po pamokų tik tom dienom,kai broliui bus 6 pamokos,o jai 5.pirmadienį jau aišku ką lankys,o kitom dienom dar pasiaiškinsiu

Atsakyti

Sveikos :4u:

Linkėjimai liūdinčioms ir sergančioms :4u:

Įdomiom temom diskutuojat, man tai visada rūpi liežuvį įkišt į emigracijos ir amžinų bėdų temas :D Tų, kuriems visada viskas blogai ir dėl visko kalta vadžia stengiuosi sąmoningai vengt. Anksčiau dar bandydavau aiškint, kad reikia patiems imtis iniciatyvos, kažką daryt bandyt keist, o jei nieko nedarai, tai neturi ir teisės skųstis. Bet su laiku pamačiau, kad nieko jiems neįrodysi, tai belieka nesileist į diskusijas :) Gaila, kad abiejuose kaimuose irgi tos pačios nuotaikos. Į belia kokį argumentą gaunam atsakymą "ai ten pas jus Vilniuj viskas kitaip".

Dėl IT tai pritariu Šarangei :D

O dėl darbo paieškų... Paskaičiau, kaip Šarangės įmonė firmą nusisamdė ir nors nagus graužk... Mano brolis n metų pradibęs vyr. buhalteriu ir vyr. finansininku darbo Anykščiuos niekaip neranda... Ne sudba matyt.

O dabar paburbėsiu :D Kaip nusivyliau savo mylimos drops alpaca kokybe :B Pasirodo kokybė nėra pastovi, priklauso nuo spalvos ar nuo loto. Mano Natsumi veliasi baisiai :( Gal kokius 4 kartus buvau apsivilkus, o jau išmest norisi... Va ir pasitikėk norvegiška kokybe...

Atsakyti

Sveikos,

 

Darbe mano kompas jau kelinta diena durniuoja, tai šiandien sėdžiu prie šiuo metu laisvo, tai ir darbas toks pusiau, nes daug ko neturiu.O jau kaip keista tiek daug reklamų matyti, nes maniškėje moziloje uždėtas reklamų blokavimas.

Apie netikėtas mirtis - tai taip apsiprantam, kad lyg gyvenam ir nieko kaip ir negali nutikt, bet kai susiduri, tai labai gerai primena, kaip viskas trapu. Prieš kelis metus taip netikėtai mirė vyro kolega, gal 36 ar 37 metų. Linksmas gyvybingas, kūrybingas. Ir net ne tai kad kokia avarija ištiko o tiesiog mirė staiga namie dėl neaiškios priežasties. Žmona iš kelionės grįžo, dar telefonu grįždama kalbėjo, tarėsi kad pasitiks, o kai grįžo jau rado mirusį. Tai tada labai visus sukrėtė. Aš jo net mačiusi nebuvau nei karto, bet irgi buvau pritrenkta.

 

Apie alpakos pasitaikantį vėlimąsi priklausoamai nuo spalvos , ar dar nuo kažko man irgi teko girdėti. Liniuka, o kokia tavo susivėlusiosios spalva?

 

Tą  mišinį arbatmedžių aliejus migdolų aliejuje aš  pakankamai sėkmingai naudojau praeitą ir užpraeitą žiemą. Man pačiai tai labai gerai buvo ir sloga daug lengviau praeidavo ir šiaip nosiai man nuo to tepimo visai gerai, jokio blogo poveikio nepastebėjau

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 20 rugsėjo 2017 - 12:35

Violetinė alpaka. 

Atsakyti

Ingriduška, ačiū už tiek gražių žodžių  :4u: o jau jūsų draugelio gimtadienis koks fainas! :) apie baltymus bus nakčia pasisakymas gal koks ;)

Visoms apsisnargliavusioms :4u: Man sloga nepraeina jau antra savaitė. Va paskaičiau Abelo, kad virusas ilgiau savaitės negali gyventi ir galvoju, kad gal kokią bakteriją pasigavau?.. Nors realiai peršalau bešliaužiodama miške per teambuildingą.

Virusas neturėtų dvi savaites tęstis (ilgiau trunka nebent linkusiems į alergijas ar sergantiems šienlige), bet jei užtrunka, tai labai lengvai komplikuojasi bakterine vietine infekcija (nes gleivinė ten pažeista ir bakterijoms vienas juokas prisidaugint). Paprastai matom pasikeitimą sekrete. Jei jo nemažėja,ar net daugėja, reik pagalvot ir apie sinusitą (dar ir galvą gali skaudėt). 

Atsakyti

Ingriduška, ačiū už tiek gražių žodžių  :4u: o jau jūsų draugelio gimtadienis koks fainas! :) apie baltymus bus nakčia pasisakymas gal koks ;)

Virusas neturėtų dvi savaites tęstis (ilgiau trunka nebent linkusiems į alergijas ar sergantiems šienlige), bet jei užtrunka, tai labai lengvai komplikuojasi bakterine vietine infekcija (nes gleivinė ten pažeista ir bakterijoms vienas juokas prisidaugint). Paprastai matom pasikeitimą sekrete. Jei jo nemažėja,ar net daugėja, reik pagalvot ir apie sinusitą (dar ir galvą gali skaudėt). 

Ačiū. Žinok neskauda galvos ir to sekreto nepasakyčiau, kad daug. Bet karts nuo karto tenka išsipūsti, taip pat ir naktį, tas labiausiai ir nervina. Kaip nors praeis, gi antibijotikų dėl slogos negersi. 

Atsakyti

Laba

Katuk ir Teresa jums glebys balionu :4u: 

Labiausiai pamaciau kad sviestas pabrango. Pries rugsejo 1 buvo 0.89€ lidle rokiskio gamybos. Per dvi savaites 1,39€

Emigracija. Gal priklauso nuo regiono, nuo specialybiu ir kitu galimybiu. 

Atsakyti