Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas

Katukui ir Terezai abiem stiprybės ir laiko užgydyti liūdesį.

 

Aš nepasakojau bet 15 rugpjūčio, visa šeima grįžinėjom iš Klaipėdos, puikiai nusiteikę lėkėm į Kelmę, mama virė cepelinus, laukė anūko ir mūsų visų.

Ir mes laimingi visi trys, Saulius užmigo gale, Ugnius su manim kalbėjojosi, aš vairavau, važiavau 140 km/h, Sauliaus džipu. Ir ta geritesne juosta, staga ant kelio pamatau lavoną gyvūno, ne briedžio bet ir ne voveriuko, toki didesnį gal kokio bebro. Pasukau vaira į dešnę ir mašiną ėmė mėtyti, autostrada pilna, šalia fūra , aš taip šaukiau ir sakė Ugnius kad šaukiau mama ir vis bandžiau atstatyt mašiną, visas laikas buvo labai lėtas, labai daug pagalvojau, labai daug baimės ir labai viskas atrodė sulėtintai..... spėjau suprast kad visi galim žūti. Ir bejegiškumą ir viską jauti, tai trunka sekundes o rodosi pusvalandį.

Nežinau, ko gero tokia Dievo valia, fūra pristabdė aš stabdžiau kažką dariau ir pagaliau kažkaip mes atsistojom vėl į savo kelią....va taip per vieną sekundę galėjo nelikt iš kart visos šeimos

Kvailiausia mirtis būtų dėl jau negyvo žvėriuko, bet taip padariau nesamoningai, Sauliaus džipas galiniais varomais, labiau mėto nei mano...

bet aiškiai suvokiau, kad gyvenimas labai labai trapus....

 

Abelo nežinau, kiek man aktualu apie vaikus, neaktualu kol anūkų neturiu, bet labai esi mano dūšios žmogus, tokia kuri visada yra svarbi, nuo pasisakymų iki pasimatymų. Ir apie tas ląsteles vis dar galvoju, kaip įdomu, kaip mįslinga ir kaip paslaptinga, va praskleidei šydą.

 

Dar Abelo noriu paklausti ką manai apie maisto papildus, vitaminus, o ypač apie Baltyminius kokteilius, kurie sojos baltymų pagrindu. Esu daug skaičius ir nesuprantu vienur rašo kad jų nė nėmoka organizmas pasisavinti, kitur kad jie sukelia vėžį na ir aišku trečia kad žiauriai reikalingi, teisingi, pakeičiantys valgymus, subalansuoti ir nuostabūs.

 

Vakar mūsų Kenzo irgi šventė savo 12 gimtadienį

tortas iš faršo ir dešrelių bokšteliais :))) 

Viešnia buvo Milka.

 

apie kainas ir emigraciją nesiplėsiu, bet maistas ištiesų pigesnis ir geresnis, o va transportas ir būsto nuoma labai kanda, tad tas ant to išeina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 20 rugsėjo 2017 - 09:47

Sveikos, gyvenimas verda čia pas jus. Kas gimsta, kas miršta... Luknės mamai sveikinimai! O tai koks jau čia jubiliejus? 11? Tokią kiaulikę aš pati vaikystėj turėjau, pusbrolis atidavė, bet labai atsibodo jos "tvartą" mėžti...

Megztinis labai gražus, mano bernai irgi džiaugtųsi.

Mirtys sukrečia, ypač artimos. Kuriam laikui padeda pagalvot apie savo vertybes ir gyvenimo kokybę. Paprastai tada negalvojam apie tai, kad kainos per didelės, ar pinigų per mažai. Aš kartais tradiciškai išpučiu akis nuo kokios kainos, jeigu labai reikia, vis tiek perku, jeigu ne - protestuoju ir neperku.O nuolatinis bumbėjimas tik gyvenimą trumpina. Ir sau, ir kitiems. Stengiuosi vengti bumbančiųjų draugijos.

Pritariu visoms liaupsėms Abelo, jau ir pati sakiau kažką ta tema :). O dar fainiau, kad tau tai patinka. Aš jau ko ko, o nemėgstu niekam nieko aiškinti...

O šiaip - sergu. Dvyniai namie jau atkutę, o aš besiglaustydama su jais ir neatsilaikiau. Ryt turiu būti sveikutėlė. Kol kas česnakais, ciberžole, imbierais ginuosi, bet jeigu nepasveiksiu, reiks kalti kokio Theraflu ar pan., kad į žmogų būčiau panaši, nes visa diena Kaune privaloma...

Atsakyti

kaip nuotrauka įkelt nesuprantu visai :)

per radikal idesiu

[url=http://radikal.ru]4fc6f65165be.jpg[/url]

Atsakyti

o Ingriduska....

tavo ta autostradinė patirtis.

prisiminiau saviškę pernykštę avariją, tai tikrai galiu pativirtinti, kad tas kelias sekundes iki smūgio, kai mačiau, kad artėja mašina, tikrai spėjau labai daug pagalvoti, kaip filme, visas gyvenimas pro akis pralekia, ir dar kaip sulėtintam filme. ir dar kas įdomu, kad man klausa užsiblokavo, tiesiog spengė ausyse, smūgio aš negirdėjau. daiktai pro mane skrido irgi sulėtintai. brr...

bet kažkodėl tuo metu visai negalvojau, kad gali baigtis mano gyvenimas. ir dar kažkiek laiko nejaučiau jokio skausmo, nors didelių sužeidimų ir nebuvo, bet tokį gumbą kaktoj buvau įsitaisiusi. tai kol nepaklausė greitosios gydytojas, net nesupratau....

žiauru žiauru, negaliu net dirbt, taip sunku ant dūšios. ir šeimos gaila ir pats žmogus labai geras buvo....

Atsakyti

dar bandau pasimokyti nuotrauką įkelti


Pridėta:

  • Priedas  kenzo2.jpg   60,48KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 20 rugsėjo 2017 - 09:53

ingruduska,o kaip ciuciko sveikata? tortas gal koks su gyvenima ilginanciomis piliulemis? ;)

Atsakyti

dabar pagerėjo, geria vaistus.

Sutarėm taip kad kol pats kad ir sunkiai nulipa ir užlipa laiptais, kol gali atlikti gamtinius reikalus, arba kol neinkščia iš skausmo ar šiaip nesikankina gyvenam kaip gyvenom, o jei nepaeis, neatliks savų reikalų, ar skausmuose kankinsis atsisveikinsim, bet labai labai norėtumėm kad ne mum reiktų tai nusprėsti....

kol kas labai atkutęs :))) 

Atsakyti

Ingriduska, siaubas...  :oh: Labai suprantu.... man irgi per sekundės dalis prabėgo gyvenimas...Mačiau ir savo vaikus našlaičiais (maži dar buvo), ir save invalido vežimėly.... 

Gražus sergančio šeimos draugo pagerbimas  :cray:​ 

Atsakyti

o katinai iltiniu dantuku nekeicia? nes priekiniai dabar iskrite,toks mazas pencinykas :D ir lenda jau nauji.o iltys gal net nekris jam? :hmm:​ 

Atsakyti

labas

o kodel sakot kad bureliai nemokami?

nemokami tai vaikams, bet mokytojai uz juos pinigus gauna..aisku ne kosmosą bet vistiek gauna...

prailginta irgi turėtu but apmokama is savivaldybės, siaip sau nesedi mokytojai

 

dėl apmokėjimo kiekio ir tvarkos kita kalba

 

 

baisiu cia temu siandien pripasakojot, balioneliai Katuk, Tereza  :4u:  :4u:  :4u:

 

apie kainas ir atlyginimus irgi plėstis nesinori, kolege juokiasi kad prisigrybavo tai jei atleis maitinsis grybais iki pensijos :D

 

emigruot nesinori, bet jei kazkam norisi tai suprantu, ne todėl kad čia blogai,o kitur gerai...paprastai kam blogai blogai yra visur

nu bet kai kuriems zmonems gal aplinka keist norisi, pasaulio pamatyt...ir tas nera blogai

 

 

o as su technika kariauju antra diena, tai viena sistema neveikia tai kitoj kokia varnele nusimusa, tai telefonais prisiskambint negaliu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 20 rugsėjo 2017 - 10:26

Ne, ne iš karto. Keli lašai bazinio aliejaus į delną ir 1-2 lašai EA.

Negaliu atsakyti už visus, bet Doteros arbatmedžio aliejų galima net ant dantų šepetuko lašinti, o paskui dantų pastos tepti ir valyti dantis. Padeda dantų ir dantenų sveikata. Praskiedus galima tepti ant veido po skutimosi. 

- Naudoti su šampūnu ar kondicionieriumi sveikai galvos odai ir žvilgantiems plaukams.

-Tepti ant pėdų prieš ir po baseino, kaip apsaugą nuo grybelių ir virusų.

-Esant ausies skausmui tepti prie ausies (nelašinti į ausį)

Kiek domėjausi, tai arbatmedžio ea vienas iš nedaugelio, kuruos galima naudoti neskiestus. 

Atsakyti

Sveikos,

Seniai pas jus nebuvau ir neskaiciau nieko tik du paskutinius puslapius...

Esu nedraugiska paskutiniu metu... Ir veiklu visokiu kitokiu turiu.

Bandau ikalbint save eit pas gydytoja, bet kol ner diagnozes, atrodo kad viskas gerai (na gerai gerai kol neskauda... Bet kai skauda TAIP tai pas gydytoja dar baisiau eit...)

Mezgime nuotaikos svyruoja nuo "o dieve!!!! Kaip as gyvensiu be mezgimo???" iki "kokia laime bus megzt tai ka noriu ir kada noriu..." tarpuose vis dar mezgu ne tai ka noriu ir ne tada kada noriu... Ir truputi liudna, kad vel tolstu nuo to ka noriu megzti... 

O siaip slapia, nespalvota ir priesgimtadienine depresija...

Atsakyti