Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šarage, sveikinimai jubilijatėms! :) kokios pasipuošę! :D

Atsakyti

Abelo, rašyk blogą. ;) Jei rašysi įdomiai, skaitytojų bus pakankamai. Irgi savotiška švietimo priemonė. Apskritai, švietimas išgelbės pasaulį. :)

Atsakyti

Šaraaange, o kokokoko kepurė nemegzta? Vyriškas megztukas koks stilingas! Wau. Jei ne savybės "merininis, labai šiltas", užsakinėčiau 2 vnt. abiems mano gyvenimo vyrams.

Abelo, kaip meiliai apie grūdinimosi reikalus. Kaip kaimynai, welcom garsus grūdinimosi?

Padukų masažas toks puikus vakarinis reikalas  :angel2: 

Planas buvo numegzt paskutinį km. Nepavyko. Vaikai klastingai śalia užsi(s)migdė  :B​ 

Atsakyti

kol arbatą geriau,apsišviečiau :) beliko tik nosį išsimozot,kad prakvėpuot būtų įmanoma ir bandyt užmigt...

Atsakyti

Abelo, pritariu, rašyk blogą :) 

Donstop, LT buvau IT projektų vadovė, dabar IT sistemų analitikė. Darbas geras buvo, bet alga lietuviška, o kainos europietiškos. Problemos LT ne tik finansinės, nors turbūt daug iš to pačio išplaukia. Pvz., normalią auklę susirast sunku, kai susirandi, aikštijasi dėl bile ko. Pvz. likus 15 min. iki išėjimo iš namų paskambina, kad neateis, o mano projekto pridavimas, atsakinga už visą komandą ir t.t. Auklės ieškojau, nes 1 m. namie (su dekretu dar daugiau) man buvo stipriai per daug, bet norėjau, kad dukrytė savo namų aplinkoj dienas leistų. Ir t.t. ir pan. Čia kažkaip žymiai lengviau buitį tvarkytis. 

Dėl darbo paieškos reik nenuleist nosies per anksti  :4u: 

Atsakyti

Abelo, pritariu, rašyk blogą :)

Donstop, LT buvau IT projektų vadovė, dabar IT sistemų analitikė. Darbas geras buvo, bet alga lietuviška, o kainos europietiškos. Problemos LT ne tik finansinės, nors turbūt daug iš to pačio išplaukia. Pvz., normalią auklę susirast sunku, kai susirandi, aikštijasi dėl bile ko. Pvz. likus 15 min. iki išėjimo iš namų paskambina, kad neateis, o mano projekto pridavimas, atsakinga už visą komandą ir t.t. Auklės ieškojau, nes 1 m. namie (su dekretu dar daugiau) man buvo stipriai per daug, bet norėjau, kad dukrytė savo namų aplinkoj dienas leistų. Ir t.t. ir pan. Čia kažkaip žymiai lengviau buitį tvarkytis. 

Dėl darbo paieškos reik nenuleist nosies per anksti  :4u:

bet mes juk gyvenam prie tų europietiškų kainų ir su lietuviškom algom...

Atsakyti

:D jei būtų sąlygos blogos, tai darbuotojai po 10 ir daugiau metų nedirbtų.

Tai kas tada, gal mažas miestas? Labai aukšti reikalavimai būsimam darbuotojui? Gal atlyginimas iškart buvo nurodytas skelbime?  :hmm: Ir beje, ar tiko tas vienas vienintelis kandidatas?  :D​ 

Donstop, LT buvau IT projektų vadovė, dabar IT sistemų analitikė. Darbas geras buvo, bet alga lietuviška, o kainos europietiškos. Problemos LT ne tik finansinės, nors turbūt daug iš to pačio išplaukia. Pvz., normalią auklę susirast sunku, kai susirandi, aikštijasi dėl bile ko. Pvz. likus 15 min. iki išėjimo iš namų paskambina, kad neateis, o mano projekto pridavimas, atsakinga už visą komandą ir t.t. Auklės ieškojau, nes 1 m. namie (su dekretu dar daugiau) man buvo stipriai per daug, bet norėjau, kad dukrytė savo namų aplinkoj dienas leistų. Ir t.t. ir pan. Čia kažkaip žymiai lengviau buitį tvarkytis. 

Dėl darbo paieškos reik nenuleist nosies per anksti  :4u:

Vasaros_lietau, ačiū, kad parašei  :4u:  Man šita sritis nežinoma, nieko negaliu ir pakomentuot. Tik tiek, kad pas mane viskas atvirkščiai, su auklėm aš nesusidūrus ir tikiuosi neteks. Atlyginimas man dabar mažiausiai svarbus atrankos kriterijus, svarbiau kiti dalykai: noriu dirbt taip, kad spėt viską, turėt savo gyvenimą ir apsieit be auklės  :D 

Šarange, sveikinimai jubiliatei  :4u: 

Kiauliukas jūsų nerealus  :wub: Aš dievinu kiaulytes, pati ne vieną auginus  :wub: 

Megztukas irgi fainas  :good: 

Atsakyti

Abelo, kaip meiliai apie grūdinimosi reikalus. Kaip kaimynai, welcom garsus grūdinimosi?

Padukų masažas toks puikus vakarinis reikalas  :angel2:

Kaimynai ir be grūdinimosi patiria apsčiai vaikų džiaugsmo ir nepasitenkinimo garsų :) kas jiem belieka, kol neužliejom :D šiaip gal pasisekė, o gal ne su kaimynais,nes aplinkiniuose butuose studentai, tai kartais neaišku,kas ten labiau triukšmauja :) be to, nekasdien mes tais grūdinimaisi užsiimam, nes mama tingi :D

bet mes juk gyvenam prie tų europietiškų kainų ir su lietuviškom algom...

Kiekvienam savos komforto ribos. Mano kolegos, išvykę daktaraut į kitas Europos šalis nesupranta, kaip galėjo išgyvent LT, bet mes gyvenam ir dar iš pediatrų algų, nes prioritetai kiti ir matyt,pakantumo valstybės politikai lygis didesnis :) aš už tai, kad kiekvienam sava vieta po saule ir labai įdomu išgirst, kaip sekasi drąstiškai pakeitus aplinką.

Atsakyti

Ai, gi labas rytas :D 

Blogas sakot... nu, gal ir mintis,bet jai reikia pribręst :)

Atsakyti

labas rytas, nu toks labai sakyčiau sukrečiantis rytas.....

 

sužinojau, kad mirė vienas mano kursiokas, kuris buvo ir geras draugas ir su kurio žmona dirbom kartu, netgi šalia darbo vietos buvo. o dar ir buvo planuojamas kurso susitikimas šeštadienį....

nu susitiksim, tik matyt ne tokiom aplinkybėm, kokių tikėjomės...

ai, ir dar mes su juo beveik dvyniai, skiriasi gimimo datos tik per vieną dieną... nu žodžiu, esu sukrėsta smarkiai kaip viskas trapu, dar vakar derinom susitikimo niuansus....

 

 

 

 

Šarange, jubiliatės aukštumoj, fainuolės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 20 rugsėjo 2017 - 08:01

Labas rytas,

Katuk :4u:  Mirtis,ypač bendraamžių, primena mums apie gyvenimo laikinumą ir trapumą.  :unsure: 

Lietuti, aš matyt ne ten akcentus matydavau, skaitydama tavo postus. Aš dirbu daugiau nei 30 val. per savaitę :D Linkiu, kad pildytųsi siekiai ir svajonės, ir sveikata neapleistų :4u: 

Vakar apturėjau streso. Leidžiu savo vaiką į prailgintą grupę, kuri mokykloje yra nemokama (mokytojos yra priverstos dirbti, nes kitaip matyt mokykla gal vaikų mažiau turėtų). O kai nemokama, tai ir kokybė atitinkama. Nuėjo dukra pasiimti brolio, kuprinė yra, o brolio - ne. Tai puolė aiškintis prailgintos grupės mokytoja prie jos, kas ir kaip. Pasirodo Adomas išėjo su kitais vaikais į turistų būrelį, kuriam sutikimo aš nedaviau. Tai biškį susinervinau, sakiau dar vienas kartas ir nueisiu pas direktorę ta tema pasikalbėti. Na negali būti taip, kad jei jau nemokama, tai bezobrazija. Niekas nieko nežino... Taip paskui ir vaikai nuskęsta ir dar visokios nesąmonės nutinka.

Atsakyti

Katuk, as labai tavo nuotaikomis gyvenu. Mano vaikystes drauges dukra nusizude. Vakar palaidojo. Mano vaikis vos pusantru metu jaunesnis. Maziukai zaide kartu. Tai vaikstau kaip gerai trinkteleta....

Atsakyti