Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

mano mokinukas, išsiuntė mane mezgiminių - neplaninių, tad, Saulėlydi, eterinis aliejus staiga ir man aktualus susirodė, papasakok kur jį perki, kaip jį naudoti, grynu pėdutes tepti, ar reikia skiesti. radau, kad galėčiau pas mus užsisakyti, ar 45 eurai čia normali kaina?

Olaivos princinis, labai vykęs :wub:, ir tie pečiai taip įdomiai žiūrisi. Tu jį pagal kokį aprašymą mezgei, ar pati išmąstei, kaip jį taip gražiai sukonstruoti? aš po truputį kaupiuosi vyriškam megztiniui, bet bijau ir pagalvoti, neturiu žalio supratimo, kas ir kaip. žinau kažkada lyg ir Nitė su Lusasita diskutavo, kaip ten su statytomis rankovėmis elgtis, buvau prisikopijavusis ir pasisaugojusi tuos pokalbius, bet virusas viską sunaikino. gal kuri turit, kur aiškios info apie vyriškus megztukus.

Lusasita, tu lyg ir su Bruoliu buvai atradusi, kaip paprastuolius vyriškus brūžinti, ar papasakosi? 

optimistė :rolleyes: įsivaizduoju, kad per tas kelias dienas kalnus nuveiksiu.

Abelo ir aš džiaugiuosi tavo buvimu su mumis, tikrai ačiū už paslanką užsiimti švietėjišką veikla :4u:

Šarange, gražios judviems dienos :4u:

pagal šį modelį mezgiau iš nuotraukų:

 

http://www.ravelry.c...with-shirt-yoke

 

Atsakyti

:) 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 19 rugsėjo 2017 - 12:20

:)

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 19 rugsėjo 2017 - 12:20

Sveikos,

mano mokinukas, išsiuntė mane mezgiminių - neplaninių, tad, Saulėlydi, eterinis aliejus staiga ir man aktualus susirodė, papasakok kur jį perki, kaip jį naudoti, grynu pėdutes tepti, ar reikia skiesti. radau, kad galėčiau pas mus užsisakyti, ar 45 eurai čia normali kaina?

Labukas, kaina normali.

Aš perku tiesiai iš Doterros. 

*Pėdutėm On guard galima ir reikėtų skiesti su frakcionuotu kokosų aliejumi. Siūlau iš Biocos https://biocos.lt/lt...uotas&results=2. Tokiu mišiniu galima tepti ir rankas, tiesiog dezinfekcijai ir apsaugai.

*Galima lašinti į difuzerį ir garinti

*Galima įlašinti į vandenį, kuriuo valai namus

*Yra tuščios kapsulės, į kurias galima lašinti 1-2 lašus ir gerti imunitetui stiprinti. Bet čia suaugusiems. Ir 10 dienų

Vaikams viskas saugiausia ant padukų

panaudojus citrusinius AE, vengti saulės spindulių, soliariumų, pirčių.

Saugoti, kad nepapultų į akis.

Atsakyti

Ale ir pridaugino SM mano postų ... Persiprašau... nenorėjau :(

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 19 rugsėjo 2017 - 12:21

Labos

 

Nesimiega, tai pavijau pagaliau. Laukiu, kol žydra sapnų tabletė suveiks.

 

 

Aš vis apie tave pagalvoju. Va paskaitau straipsnius apie finansininkus, kurie tam, kad pasiekti kažką, priversti dirbti po 18h per parą, patiria didžiulę įtampą ir stresą, net miršta (rimtai, ir tokią istoriją skaičiau!). Tai kažkaip vis ir tave prisimenu, ir noriu paklausti, kaip tu tvarkaisi? Ir, ar tau neatrodo, jog tai didžiulė auka, nebent žiauriai patinka tai ką darai. Džiugu, kad bent turi mezgimą ir šaunius savaitgalius :4u: Nes nu rimtai, tavo postuose arba tabletės nuo galvos skausmo, arba nuo nemigos. Nesudek :4u:

Šarange, tau ir tavo modeliui :4u:

Vakar buvau Cholinos "Idiote". Na žiauriai gera buvo. Niekada nepagalvotum, kad judesiu ir muzika galima tieeeek daug pasakyti. Rekomenduoju :rolleyes:

Abelo, tu - mūsų turtas :4u: Laukiu tavo švietėjiškų postų labiau nei megztukų :4u:

Atsakyti

Užsirašau apie Choliną. Kaip tik svarsčiau, ar eiti.

Man tai visiškai puikiai suveikia Eukalipinas. Už niekingussss 5e 50 g., ir dar padus minkština.

Atsakyti

0, camelia duoda jo už 3.44e, einu užsipirkti.

Atsakyti

man slogos profilaktikai labai puikiai suveikia namuose pasigamintas mišinukas, kažkada ir el. erdvėj viešintas. į migdolų aliejaus 30 ml įlašinu 8 lašus arbatmedžio aliejaus ir tuo mišinuku tepu nosies šnerves, nu viduj. super, ir nesausa būna, ir slogą suvaldo jai dar neprasidėjus, o arbatmedžio smarvė dar ir atkemša :D

Atsakyti

Sveikos. Vakar lekiau skaityt, taip ir nesuskaiciau visko, nespejau.  Maciau, kad Rasyte su gimtadieniu liko nepasveikinta, nuotaikingu dienu tau. Si rudeni nuotaika butina, nes oras geru emociju nesuteikia. 

Saranges seimynai sveikinimai.

Ir... aciu, kad pastebejot, pasidalinot mintimis.

Atsakyti

Arbatmedžio ir aš naudoju ir panosį pateplioju ir skiestu kabinete orą papurškinėju 

Atsakyti

Mano švenčių maratonas įsisuko, ši savaitė kosTminė... o tam sukury dar ir auditui pasiruošimas, ot gyvenimas surėdytas idomiai, kai lepteli tai ir dar šlepteli, o kai ramu tai ramu.... :D

Ačiū visoms už sveikinimus, pati prisiprašiau, bet vistiek kažkaip ir mamai truputį šventė, ne tik vaikui  :rolleyes: 

Atsakyti