Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Šiandien imčiau citramono vietoj kavos, bet  laukia šampė, gal ir ta suveiks :D Mano dukra gimė kartu su mano šefu :D

Aha, Abelo, tavo žinios tai viena, bet visai kas kita labai suprantamai paaiškint su palyginimais ir pan. super  :4u: 

Vakar baigiau užsakyminį vyrišką megztuką, nerimo pilnos kelnės, dydis tipo M, pagal duotus matmenis viskas atitinka, bet man keistai atrodo, kad rankovės ilgos ir dėl pečių nesu tikra, vyrą apvelku, ankštas, sako nepatogus, kaip ir normalu, nes jis L ir aukštesnis, bet ir jam ilgos, bet tiek pat ilgos ir man, nors aš maža palyginus, bet man tai žiauriai patogus :D Žo mistika, o megztinis keliaus į No.

gadget, aš tau "rašiau" sms visą savaitgalį mintyse :D Buvai MTB? Kai grįžau iš kaimo, visą kelia prasilenkinėjau su purvinais MTB'istais, tai galvojau apie tave, vakar per žinias apdovanojimus rodė, sakau gal ir tu ten kur purvina su megziniu rankose blaškaisi  :D  :D 

Atsakyti

labas rytas :)

mano zaltys kankinasi nabagas, vel pastininkai po visa lietuva jo grobi vezioja...

liemene baigia pasiekt finiso tiesiaja ale kazkaip vakar prisimeciau ant saves kazkokia mazoka susirode visai ne taip guli...bet tikiuosi skalbimas pagerins situacija

Atsakyti

labas rytas su sloga iki kelių...

po šito twidinuko aš noriu palto...labai labai...megzto...reik užsiimti rimtom paieškom...

Luknei gimtadieniniai sveikinimai ;)

5e3ddf1dea020cb0c13865a2b4c657b9.jpg

Atsakyti

Labas rytas

Luknei ir Mamai sveikinimai  :happybday: 

Atsakyti

ajajai kiek kiauliukų :thumb_yello: su švente Luknę :dovana:

nu Abelo tai tikrai turi talentą. man taip įstrigo tie ląstelių emeilai ir žinojimas baigties, kad nu paprasčiau tiesiog negali būti.

vėjas vakar koks buvo... toks gąsdinantis. o mano šiltnamio durys turi tokią negerovę, vėjo atveju vis atsikabinti. einu aš tamsoj per pievą, tiksliau bėgu, kapišonu galvą prisidengus ir tiesiai man prieš nosį tos durys atsiveria, o šiltnamio vidus toks gūdus gūdus su kažkokiais tai šakotais reikalais. brr..... nu vos neapsisisiojau iš baimės ir netikėtumo :karsta:

mezgiau. truputį. nu niekaip nesuprantu, kur dingo mano įgūdžiai. nu anksčiau (prieš kokius 5 metus) tikrai daug greičiau tuos reikalus atlikdavau

Atsakyti

Atsakyti

Abelo man taip patinka kad aš suprantu ką rašai ir kažkuria prasme patinka ta paslaptis tame viduje, tie kiti gyvenimai, kad tu rašyk ir mes mėgausimės žinojimu.

Gadget paskutinis kilometras arba pats lėčiausias arba iš visų jėgų pats greičiusias :)

Olaiva ieškok vieši palto, aš jo noriu, bet man svarbu kad jis gautusi paltiškas o ne megztiniškas, tai gal ką nusižiūrėsiu

Ketvirtadienio vakaras irgi užimtas...o taip noriu su jumis, tikrai labai noriu

Katuk, nu ko bėgioji per vėjus naktį po pievas ?

Su telefonu nesusikalbu, reik kavos vienareikšmiškai, reik keletos galvų ir ramkųųųų

Gražios dienos ŠARANGYTEI ir Šarangei, nu ir šefui  :4u: 

Laimingos vaikystės tavo dukriukui.

Atsakyti

a jo, kavos norėčiau, bet ši savaitė tokia gana įtempta, sunkiai gautųsi susiderinti, norisi labiau vakare tiesiog pamegzti šiltai

Atsakyti

Abelo man taip patinka kad aš suprantu ką rašai ir kažkuria prasme patinka ta paslaptis tame viduje, tie kiti gyvenimai, kad tu rašyk ir mes mėgausimės žinojimu.

 

Gadget paskutinis kilometras arba pats lėčiausias arba iš visų jėgų pats greičiusias :)

 

Olaiva ieškok vieši palto, aš jo noriu, bet man svarbu kad jis gautusi paltiškas o ne megztiniškas, tai gal ką nusižiūrėsiu

 

Ketvirtadienio vakaras irgi užimtas...o taip noriu su jumis, tikrai labai noriu

 

Katuk, nu ko bėgioji per vėjus naktį po pievas ?

Su telefonu nesusikalbu, reik kavos vienareikšmiškai, reik keletos galvų ir ramkųųųų

 

Gražios dienos ŠARANGYTEI ir Šarangei, nu ir šefui  :4u:

Laimingos vaikystės tavo dukriukui.

kuo toliau ieškojimuose,tuo labiau galvoju tą adijalinį gerokai didokoką nusimegzti,tai būtų beveik paltas.ir išsispręstų susisiaučiant palto užsegimo problema.nes man paltas su sagom bobutiška...su diržu vėl kažkaip...na žodžiu kol kas galvoju apie adijalą su pynėm

Atsakyti

Labas rytas, Šiandien imčiau citramono vietoj kavos, bet  laukia šampė, gal ir ta suveiks :D Mano dukra gimė kartu su mano šefu :D Aha, Abelo, tavo žinios tai viena, bet visai kas kita labai suprantamai paaiškint su palyginimais ir pan. super  :4u:  Vakar baigiau užsakyminį vyrišką megztuką, nerimo pilnos kelnės, dydis tipo M, pagal duotus matmenis viskas atitinka, bet man keistai atrodo, kad rankovės ilgos ir dėl pečių nesu tikra, vyrą apvelku, ankštas, sako nepatogus, kaip ir normalu, nes jis L ir aukštesnis, bet ir jam ilgos, bet tiek pat ilgos ir man, nors aš maža palyginus, bet man tai žiauriai patogus :D Žo mistika, o megztinis keliaus į No. gadget, aš tau "rašiau" sms visą savaitgalį mintyse :D Buvai MTB? Kai grįžau iš kaimo, visą kelia prasilenkinėjau su purvinais MTB'istais, tai galvojau apie tave, vakar per žinias apdovanojimus rodė, sakau gal ir tu ten kur purvina su megziniu r7ankose blaškaisi  :D  :D 

 

Sveikinu augančios dukros jauną mamą !!!

 

 

Taigi rašiau, pravežė mane šonais. Bet siūlų trūkumu nesiskundžiu. Visai.

 

Vaikščiojau ŠVARI su tėtuku miškais https://www.instagra.../p/BZJ6FYyhPaN/

 

Kažkaip užsijautrinau, tai dabar stengiuos dažniau parvažiuoti ir pabūti. 

Atsakyti

Labos

Nesimiega, tai pavijau pagaliau. Laukiu, kol žydra sapnų tabletė suveiks.

Rasytei vėluojantys sveikinimai  :4u: Ir Šarangės šeimynai (namų ir darbo)  :4u:  :D 

Patiktukų pridėliojau. Net kai nespėju, vistiek noris sektos neapleist. Levelis visose gyvenimo srityse  :super: 

Abelo kaip visad  :super: Lipa man ant mozolio, kad aš ne medicinoj. Ir apie emailus, ir apie baigtis numatytas žinojau. Ir smalsu iki smulkiausių detalių kas kaip. Bet gal iš pradžių savo sveikatą reik susiremontuot  :rolleyes: 

Buvau savaitgalį Cirque du Soleil pirmą kartą. Apžavėjo  :wub: 

Ir Wild Animal Safari buvom. Tikrai žymiai geriau nei zoologijos sodas. Dukrytė iš pradžių bijojo, paskui įsidrąsino. Tiesą sakant, nuo kai kurių aš pati klykavau. Ir telefoną vis norėjo atimt ir praryt  :D 

Mezgu. Ne kilometrais, keliom eilutėm.

Atsakyti

Sveikos,

mano mokinukas, išsiuntė mane mezgiminių - neplaninių, tad, Saulėlydi, eterinis aliejus staiga ir man aktualus susirodė, papasakok kur jį perki, kaip jį naudoti, grynu pėdutes tepti, ar reikia skiesti. radau, kad galėčiau pas mus užsisakyti, ar 45 eurai čia normali kaina?

Olaivos princinis, labai vykęs :wub:, ir tie pečiai taip įdomiai žiūrisi. Tu jį pagal kokį aprašymą mezgei, ar pati išmąstei, kaip jį taip gražiai sukonstruoti? aš po truputį kaupiuosi vyriškam megztiniui, bet bijau ir pagalvoti, neturiu žalio supratimo, kas ir kaip. žinau kažkada lyg ir Nitė su Lusasita diskutavo, kaip ten su statytomis rankovėmis elgtis, buvau prisikopijavusis ir pasisaugojusi tuos pokalbius, bet virusas viską sunaikino. gal kuri turit, kur aiškios info apie vyriškus megztukus.

Lusasita, tu lyg ir su Bruoliu buvai atradusi, kaip paprastuolius vyriškus brūžinti, ar papasakosi? 

optimistė :rolleyes: įsivaizduoju, kad per tas kelias dienas kalnus nuveiksiu.

Abelo ir aš džiaugiuosi tavo buvimu su mumis, tikrai ačiū už paslanką užsiimti švietėjišką veikla :4u:

Šarange, gražios judviems dienos :4u:

Atsakyti