Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar neriu merliukus, apnerinėju, nes dviem leliukam reikia.

Vienas berniukas kitas nežiniukas dar....

dar suknelę prieš 100 m pradėtą ištraukiau nerti.

Nusipirkau Aprangoje paltą, gal ir patenkinta, prieš savaitę praeinant mačiau, šiandiena nuėjau pasimatavau tą kur mačiau ir nusipirkau kitą. Panašų, jaučiu visas Vilniue vaikščios bet dzin. Šviesiai pilkas

IR DAR SVARBUS DALYKAS

prisiminiau kodėl taip lgai neužsukau, ogi todėl kad prie SM iš telefono aš turiu kas kart prisijungti iš naujo, ieškot temos ir dar neleidžia man nieko rašyti.

KODĖL

Telefonas Samsung S5, tai ko aš ten nepaspaudusi?

Atsakyti

Kompe tai paprasta, eina ant širdutės ir paskutinį postą matai, nepatogus, nes ne ten kur sustojai, o paskitinį, tai skaitau atgal....

Atsakyti

Sveikos,

Sergu. Nesuprantu kaip ir kada, bet peršalau. Gerklė, ausys ir sloga. Fui jausmas.

Atradimas

21728485_267238123786327_345694296002088

Atsakyti

Tik nesusiviliokit dabar LIDL'e pasirodžiusiais difuzeriais. Kaina ne pati mažiausiai, bet aromato paskleidimas ir kokybė - ne kažką...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 18 rugsėjo 2017 - 13:07

Saulėlydi, o kaip tas ksystis nuo pelėsio saugo ar gina :D

Apie ką aš čia norėjau :hmm:

ai Ingriduska, maniškis irgi S5. aš jungiuosi per kitą naršyklę, per Chrom'ą. nu ir lyg ir viskas vietoj, kur palikau ten randu :D

Atsakyti

Oi, Saulėlydi, šitą turiu draugės iš Airijos parvežtą jau virš 1 m ir taupiai naudoju, tik jau artėja prie dugno. Man puikiai kvepia, ir puikiai veikia tik prasidėjus ligos simptomams ar bijant, kad vaikai nesusirgtų. Padus, delnus ištrinu prieš miegą ar einant kur į įstaigas. Kiek šitas kainuoja? Tu kažkur perki, kur FB esi palaikinus? Reikės pradėti visur nešiotis/vežiotis, nes sode neturėjau, kai susirgo, o namie net pamiršau apie jį.

Atsakyti

aš tai per paštą jungiuosi nes užsakius prenumeratą ir matau yr nėr laiškų ir pajungia kur reikia ar per telefoną ar per kompą ar per planšetę

agregatams pas mane nėra tiek vietos deja, sušalusių gal ir neskaldysiu bet kas ten mane žino

nuo galingumo labai priklauso kaina....galvojau ar užtenka 700, nu bet nusižiūrėjau 1000 dar ir su mėsmale...dar pagalvosiu vadinas

Atsakyti

bet pas mane nėra telefone lango kur galiu rašyti postą.

Ir kaip tą širdutę pasidaryt nenumanau, jungiuos iš naujo, atidaro  psl, tada einu į paskutinį bet rasyt negaliu,  atsakyti neaktyvus o to tuščio ne nera per Chromą pabandžiau tas pats

Atsakyti

Man irgi planšetėje reikia kiekvieną kartą iš naujo prisijungti, nors kompe - tiek namie, tiek darbe išlieka prisijungimas.

Atsakyti

Oi, Saulėlydi, šitą turiu draugės iš Airijos parvežtą jau virš 1 m ir taupiai naudoju, tik jau artėja prie dugno. Man puikiai kvepia, ir puikiai veikia tik prasidėjus ligos simptomams ar bijant, kad vaikai nesusirgtų. Padus, delnus ištrinu prieš miegą ar einant kur į įstaigas. Kiek šitas kainuoja? Tu kažkur perki, kur FB esi palaikinus? Reikės pradėti visur nešiotis/vežiotis, nes sode neturėjau, kai susirgo, o namie net pamiršau apie jį.

Biški įkišau nosį į šitą sritį. Na, man visokie puodai ir buitinė chemija - ne ne  :oh:  Bet aromatai  :wub:

Kad nesiuntinėti, galiu užrodyti kontaktus Vilniuj, Kaune. Aš jau pati rankinuke visokį arsenalą nešiojuosi.

Katuk, pelėsį reikėtų purkšti ar valyti atskiestu mišiniu. Bet šitas per brangus tokiam reikalui. Galima ir su Oregono (raudonėlio), kuris turi daug antigybelinių sąvybių.

Svarbiausiai - mišinių nedaryti plastikiniuose induose. Tam reikia stiklinių talpų.

Nenoriu čia per daug išsiplėsti su reklamom. O be to - ja nie valšėbnik, ja tolko učius :B  

Atsakyti

Oi, Saulėlydi, šitą turiu draugės iš Airijos parvežtą jau virš 1 m ir taupiai naudoju, tik jau artėja prie dugno. Man puikiai kvepia, ir puikiai veikia tik prasidėjus ligos simptomams ar bijant, kad vaikai nesusirgtų. Padus, delnus ištrinu prieš miegą ar einant kur į įstaigas. Kiek šitas kainuoja? Tu kažkur perki, kur FB esi palaikinus? Reikės pradėti visur nešiotis/vežiotis, nes sode neturėjau, kai susirgo, o namie net pamiršau apie jį.

Biški įkišau nosį į šitą sritį. Na, man visokie puodai ir buitinė chemija - ne ne  :oh:  Bet aromatai  :wub:

Kad nesiuntinėti, galiu užrodyti kontaktus Vilniuj, Kaune. Aš jau pati rankinuke visokį arsenalą nešiojuosi.

Katuk, pelėsį reikėtų purkšti ar valyti atskiestu mišiniu. Bet šitas per brangus tokiam reikalui. Galima ir su Oregono (raudonėlio), kuris turi daug antigybelinių sąvybių.

Svarbiausiai - mišinių nedaryti plastikiniuose induose. Tam reikia stiklinių talpų.

Nenoriu čia per daug išsiplėsti su reklamom. O be to - ja nie valšėbnik, ja tolko učius :B  

Atsakyti
Telefone busiu senoj
Atsakyti