Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

 

Rasyte, su praėjusiu gimtadiniu!

Savaitgalį atšokau pusbrolio 50-metį. Dainos ne mano laikmečio, bet svarbiausia ritmas yra, o šokti aš labai mėgstu :D Tai va, kaip ir nelabai justi rudeniška depresija..

Apie mezginius tai nieko naujo nepasakysiu. Olaiva, to-bu-lai! Tvidas manau irgi gerai atrodytų tokiam fasonui. Kur buvot apsistoję? Donstop megztukas patiko :4u:

Ramintui nieko patart negaliu. Labai daug kas kraustosi į periferiją. Kažką gal užknisa tas važinėjimas, nes tai užima papildomai laiko ir reikalauja daugiau lėšų. Kieno darbo grafikai laisvesni manau mažiau kenčia ir gali realiai pasidžiaugti gyvenimu kaime (gerąja prasme). Man asmeniškai toks varijantas netiktų, nes nebūtų kada džiaugtis. Nebent savaitgaliais, kurie man ir taip per trumpi, visko nespėju.. 

šį kartą į Vytautas Mineral SPA važiavom,laaabai patiko :wub:

Atsakyti

QQute - aš susidarius įspūdį, kad nuo 1000. Bet gal turėtojos pasisakys, nes aš taip ir neįsigijau kombaino, kolegę atidavė kokteilinę, pirkau blenderį ir Lidle kol kas apsieinu.

Atsakyti

QQute - aš susidarius įspūdį, kad nuo 1000. Bet gal turėtojos pasisakys, nes aš taip ir neįsigijau kombaino, kolegę atidavė kokteilinę, pirkau blenderį ir Lidle kol kas apsieinu.

nu sakyčiau, kad 1000 tai čia jau daug. nes gi Top shop  reklamuoja kaip ypač galingą 900,. nors aš Zyles kažkada žiūrėjau, tai 1200. maniškis senukas berods 750 ir visai normaliai

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Ačiū visom pakomentavusiom, pastebėjusiom  :4u: 

Kažkur dingsta laikas, nieko nespėju, kaip nekeista, nes gi viena sėdžiu beveik visą dieną namie  :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikos,

Sergu. Nesuprantu kaip ir kada, bet peršalau. Gerklė, ausys ir sloga. Fui jausmas.

Olaiva, taip močiutiškas, bet kaip pas tave taip visos akys lygios gaunasi? Po katuko gryžiaus gavau lygių akių kompleksą, tai dabar išyoutubinau, kad močiutiškas yr nelygus, o klasikinis lygus. Pati mezgu močiutišku būdu ir reika 100 proc. patvirtinimo, kad reikia mokytis kitaip megzti, bet kaip tau gaunasi taip lygiai?

Dėl gyvenimo periferijoje. Senatvėje norėčiau gyventi mieste, kad viskas būtų arti: teatras, muziejai, parduotuvės, kavinės, poliklinika. Renkamės namą, tai jis privalo būti su puikiu susisiekimu, kad vaikai išvykti ir parvykti galėtų patys, nes gi laiko taksi dirbti nėra.

Qqte, asmeniškai aš rinkčiausi atskirus agregatus, ne kombainą. 1000 apsukų kokteilinei yra idealu, jei planuoji skaldyti sušalusius produktus.

Atsakyti

katuko dryžius :hmm:  lygiom akim. kada čia toks buvo?

o šiaip tai manau nuo siūlo labia priklauso tas lygumas. vilna nebus lygi, o vat merinas laisvai

Atsakyti

Katuk, iš Lace perleistų siūlų. ;) Tu jo nenešioji?

Atsakyti

Katuk, iš Lace perleistų siūlų. ;) Tu jo nenešioji?

Atsakyti

Katuk, iš Lace perleistų siūlų. ;) Tu jo nenešioji?

Atsakyti

Katuk, iš Lace perleistų siūlų. ;) Tu jo nenešioji?

Atsakyti

aj, šitas. nešiojau. jis gi trumparankovis. šaltoka daba

ir pamiršt spėjau :D  nors dar ir nepaslėpiau.

nu tai ten tikrai siūlo nuopelnas

Atsakyti

nu va, reikia tik kalbėti apie savo problemas ir bus visi atsakymai, nereiks nerimauti apie nelygias akis. :)

Atsakyti