Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas, vis užsuku, apžiūriu, bet pratyliu.

Smagiai gyvenat, gražiai mezgat.

Pasibaigiau ir aš dar vieną užmestuką. Tik nėra oro fotosesijai. Eilėje stovi visokia smulkmė - pirštinės, kojinės, kepurės, šalikai...

O šiaip - liūdina toks staigus rudenėjimas. Pliaupia ir tamsu. Kažkaip labai lapkritiškai....

Atsakyti

Labas rytas, vis užsuku, apžiūriu, bet pratyliu.

Smagiai gyvenat, gražiai mezgat.

Pasibaigiau ir aš dar vieną užmestuką. Tik nėra oro fotosesijai. Eilėje stovi visokia smulkmė - pirštinės, kojinės, kepurės, šalikai...

O šiaip - liūdina toks staigus rudenėjimas. Pliaupia ir tamsu. Kažkaip labai lapkritiškai....

kodėl riešinių nėra smulkmių sąraše?  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Smagu kai paklydėlės pasirodo  :4u:
Atsakyti

Saulėlydi aha, nu tikrai labia staiga tas ruduo užėjo. o man savaitgalį kurso susitikimas po 20 metų, sodyboj, o taip tikėjausi gražaus rudenėlio.....

Ramintas, nu mes gyvenam kaimuke jau 7 metai. neskaitant 3 metų užusieny. dukroms buvo 12 kai persikėlėm. Iki miesto centro 20 km, na, iki ribos 10, t.y. nu oten jau miesto autobusai kursuoja. dukros labiai nesiskundė, nors yra kelis kart paminėję, bet čia greičiau dėl draugų, nes negali kada nori išbėgt ir susitikt. šiuo momentu tai tiek užsiėmimų, kad mažai išvis namuose būna. pas mus visai patogiai autobusai važinėja, palyginus gana dažnai, tai prisitako. ryte dažniausiai važiuojam kartu, automobiliu, išeidžiam prie stotelės, dar tenka kažkiek mieste pavažiuot. kelionę iki 40 km iki mokykos kompensuoja savivaldybė, kaip tik va dabar rašau prašymą. daugiau problemų atsiranda, kai nori pavakarot mieste, kokiam koncerte apsilankyt, dažniausiai prašo parvežti, kartais lieka nakvoti pas drauges. kaime draugų neturi, aplink nėra bendraamžių, o ir nelabai ieško draugysčių. kaimynų mažesni vaikai tai matau, susieina, žaidžia, probelmų tikrai nėr susirasti kompaniją.

maniškės šiaip įvertina tą kaimo aplinką, kai gali išeit bet kada į kiemą, kad ramu, galų gale, kad turi atskirus kambarius.

kas dar :hmm:

na, kelionė iki miesto netrunka taip jau daugiau. kamščiai didžiausi juk mieste, užmiestyje su automobiliu užtrunkam apie + 7-10 minučių prie visos kelionės, autobusu išvis greitai, nuo stotelės iki stotelės apie 30 minučių. bet nereikai pamiršti, kad čia Vilnius. kaune man rodos tie kamščiai ne tokie aktualūs.

beje, prieš 7 metus, kai persikėlėm, toks vaizdas, kad užmeistyje gyveno mažiau žmonių, nu nes tikrai padaugėjo automobilių iš  užmiesčio.

Atsakyti

turbūt didžiausia būtinybė,gyvenant kaime,tai abu vairuojantys,nes nu kitaip aš neįsivaizduoju vaikų vežiojimo į mokyklą,muzikalkę,į kokį gimtadienį...

aišku katukas sakys,kad baika,ji viena vairuoja ir viskas įmanoma,bet man čia jau būtų problema :)

Atsakyti

kodėl riešinių nėra smulkmių sąraše?  :hmm:​ 

 Geras klausimas. Aha, kodėl nėra  :hmm: 

Kairės rankos ties alkūne turbūt nervas užspaustas. Mažasis ir bevardis piršai aptirpę. Riešines kolkas sunku sugrabalioti būtų, reik įtemptai kietai megzt.

Nors yra jos norų sąraše, žinoma, kad yra  :)​ 

Atsakyti

Katuk, ten dekinga vieta tuo, kad Kaunas i ta puse dar nesiplecia. Yra tarp Vilniaus ir Kauno, gana lengvai ilekiam i autostrada ir is jos i Kauna. Kamsciu neturetu but greitu laiku. Su transportu kol kas ssssss. Kaisiadorys-Kaunas, 2 kartus dienoj. I Pravieniskiu ar Kaisiadoriu mokyklas leisti nenorec, gal kvailas nusistatymas, kad maZos mokyklos prasciau parengia. Kaunas -Pravieniskes iki kokios 22 val susisiekimas normalus. Paskui reiktu paciupt su auto.

Atsakyti

turbūt didžiausia būtinybė,gyvenant kaime,tai abu vairuojantys,nes nu kitaip aš neįsivaizduoju vaikų vežiojimo į mokyklą,muzikalkę,į kokį gimtadienį...

aišku katukas sakys,kad baika,ji viena vairuoja ir viskas įmanoma,bet man čia jau būtų problema :)

žinok, kad gal ir nebesakysiu.... jau kartais visai norėčiau pavaduotojo :D

Atsakyti

Olaiva, turiu daugiau nei 10 metu popierine vairavimo patirti. Jei nuspresim su vaikais keliaut kaiman, imsiu si reikala uZ ragu butinai.

O kas smagiausia, kai savaitgaliais mosikuoju su grebliu ar einu apie plotus, galvodama, kaip ta sodyba paverst i padoria, galvoju, kad..... Ji tarp Vilniaus ir Kauno.... Susiekimas su auto gana patogus. Namas nemaZas.... Kavos yra visada. Nereiktu nuomotis jokiu sodybu.... Daug vejo sukelto grupiniu virbalu mosavimu, siulu kilimai.... Ir nesvarbu, gal jus ir nevaiZuotumet, ale pasvajot nieks nedraudzia.

Atsakyti

:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintas: 18 rugsėjo 2017 - 09:06

žinok, kad gal ir nebesakysiu.... jau kartais visai norėčiau pavaduotojo :D

tai grūsk savo princą teisių laikytis.arba lauk,kol dukros vairuos :)

Atsakyti

Katuk, ten dekinga vieta tuo, kad Kaunas i ta puse dar nesiplecia. Yra tarp Vilniaus ir Kauno, gana lengvai ilekiam i autostrada ir is jos i Kauna. Kamsciu neturetu but greitu laiku. Su transportu kol kas ssssss. Kaisiadorys-Kaunas, 2 kartus dienoj. I Pravieniskiu ar Kaisiadoriu mokyklas leisti nenorec, gal kvailas nusistatymas, kad maZos mokyklos prasciau parengia. Kaunas -Pravieniskes iki kokios 22 val susisiekimas normalus. Paskui reiktu paciupt su auto.

nu vat žinok reikia to susisiekimo, nes tikrai tiek neprivežiosi... iš esmės renkantis būstą, susisiekimas buvo vienas iš prioritetų. koks nusivylimas buvo, kai gal po 2 metų sumažino maršrutų. nu bet šiaip autobusai tai pilnutėliai nuolat važiuoja.

dė mažų mokyklų, suprantu tave, kad paskui nesigailėt. nu bet gal nereik taip nuvertinti. Nemanau, kad visos Kauno mokyklos jau tokio aukšto lygio. galiam gi po to 11-12 ir kokią rimtesnę mokyklą pasirinkti.

maniškės pvz 3 metus išvis mokėsi sportininkų mokykloj, kur mokslai paskutinėj vietoj. ir nieko - va, licėjun įstojo :D

Atsakyti