Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas!!!

Lyja. Einu kavos ir pamegzt su mammmma. Fone virs avietės.

Yr  vilčių, kad skarą pabaigsiu. Liko nedaug km.

Vakar vėl vyyyyysiškai saugiu laiku buvau pro berniukus pravežta. O šiandien vietoj berniukų miesto - bruknėz bus.

Iki!!!

Olaiva, kvyyyyýy!!!!!!

Atsakyti

niekad nesigilinau,kuriuo būdu.aš jei mezgu,tai mezgu su kabliu :))

Kablys gerai :) Paklausiu kitaip. :) Kai mezgi gerą akį virbalas į akį įlenda iš dešinės ar kairės?

Atsakyti

Kablys gerai :) Paklausiu kitaip. :) Kai mezgi gerą akį virbalas į akį įlenda iš dešinės ar kairės?

iš dešinės.tai čia bobutiškai ?  :hmm: 

Atsakyti

galvoju,kaip čia dabar mano vyro megztuką parodyti be jo galvos :D

Atsakyti

Tik nesuvyniotą... :rolleyes:

Atsakyti

20170917_101424_medium2.jpg

20170917_101403_-_Copy_medium2.jpg

20170917_100844_-_Copy_small2.jpg

20170917_100535_medium2.jpg

20170917_100523_medium2.jpg

Atsakyti

mano princas laaaaabai megztuku patenkintas  :wub: žodžiu,įtikau  :B​ 

 

ir dar: jam labai nepatinka twidas.sakė,kad kaimietiškas siūlas.o aš kaip tik turiu kilogramą soft donegal juodo,vat imsiu ir numegsiu jam megztuką,negi išbrokys,jei bus nešiojamo dydžio? :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 17 rugsėjo 2017 - 18:16

Labai gražu. Ir taip džiugu, kad patiko, tarsi pati būčiau saviškiui įtikus. :)

 

Aš manau, kad savo dailiu mezginiu gali pakeist nuomonę ir apie tvidą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 17 rugsėjo 2017 - 18:33

Olaiva kaip visada  :wub: 

Atsakyti

Labas rytas,

Olaivinai abu pasipuošę, super atrodot, nors foto ir telefoninės, tai tik įrodo, kad galima ir be fotiko išsisukt kai labai nori :D

Vyriškas megztukas dailus kas be ko, bet kaip Princas išdresiruotas pozuot ... :D  Plunksninis  su visom detalėm  :wub: 

Ingriga, mūsų kiaulei dar depresija, nenori ir nemoka dar pozuot, slepias namely, naktim išlenda paėst :D kai apsipras parodysiu :D 

Vakar buvau grybaut viena, išėjau vos ne su tamsa :D šiaip nieko gero neprisirinkau, bet labai fainiai pasivaikščiojau  :wub: 

Pradėjau lininę staltiesę ir toks kablys nuo pradžių megzt.... :rolleyes: Nors vaizdelis ir nelabai džiugina, kažkaip negražiai gula akys ir raštas, ar siūlas nelabai tinkamas, ar kas, bet pradžia tokia kreivaliūziška, bet mezgu toliau, gal pagražės :D

Susisukau levandinę sruogą Drops Lace, archyve išbuvusią 3m, sakau, gal ir tai atėjo laikas, ypač kai dabar toks nesamonių mezgimo metas man :D

Atsakyti

helou,

nu tas savaitgalis tokio nenusakomo trumpumo :cry2:

Dontstop visai gražutį megztuką nusimezgė :bigsmile:  spalvos super, aš gal dėl spalviškumo būčiau jau neberaštavusi, nu bet netrukdo. modelis toks labai tinkamas. aksesuarai man irgi netrukdė, kol kažkas nepakomentavo. šiaip kiekvienąkart aš truputuką susinepatoginu, nors ir ne mano išvaizdą komentuoja. Nes realiai taip viską nuo iki suderinti tai tikrai ne kiekviena sugeba, ir aš iš jų tarpo. tą dalį jau esame kažkada aptarinėję, nu kad negali turėti visiem gyvenimo atvejam tinkamų suderintų rūbų ir priedų. gerai jei kažkas sugeba naujus rūbus ir priedus derinti prie esamų, o aš tai spontaniškai- gražu ir imu. o tada tik galvoju, su kuo ir kaip :D

Rasyte pavėluotai su švente :birthday2:  torčiukas super! nu ot gabumų turi kai kurios, tokius šedevrus kuria.

Olaiva net su dviem mezginiais. abu be jokių abejonių yra girtini be proto. viskas nuo iki apgalvota. tik vat pavydėt jau nebeišeina, kai suvoki, kad negali būti tokia pat, nu tiesiog. jeigu jau prie ko prikibti, tia prie moteriškojo megztuko rankovių išėmų, kažkotais biškį traukia iš priekio, bent jau fotkėj. nu o princo megztelis tai labai :wub: ypač veidukas :D moka ta Olaiva.... tik gal tvido nereik jam, nu argi reikia kaimietiško princo :D 

mano savaitgalis.... nu biškį mezgiau. dar pirkau užuolaidas (vėl!). miegamaiss pajaukėjo. ir dar pagiriamąjį žodį tarti norisi skandinavam, o konkrečiai IKEA :super:  nu kažkaip viskas apgalvota iki smulkmenų. pvz užuolaidos yra pritaikytos bet kokiam kabinimo būdui, žiedais ant karnizo, kabliukais lubose ar tiesiog ant karnizo užmaunant. patys karnizai irgi, visa konstrukcija net ir arkliui aiški, gali susikomplektuot kaip norisi, montavimas paprasčiau nebūna. tai va.

dar sodinau aukštaūgius svogūnus. labai tokie įdomus, svogūnėlius užaugina ant stiebo :bigsmile:  atsparūs šalčiams. juos griečiausiai jau seniai reikėjo pasodinti, bet kolegė ižti kdabar atnešė sodinukų, tai sukaišiojau.

ir dar pirkau kūdikiui batus. nu čia irgi sėkmė sakyčiau, nupirkti odinukus už 20 eurukų.

nu tai  va taip tas savaitgalis ir pralėkė....

Atsakyti

Sveikos. Lukas rytinuka snaudZia, as laisva minutele kavai turiu. Ir va, gyvenime iskilo man toks klausimas. (Jau pati pastebiu, kad cia daZniausiai prakalbu, tik klausimu ne i tema ir tik sau aktualiu).  Merginos,kurios gyvena priemiesciuose, kiek km nuo miesto gyvenate? Kaip sekasi/sekesi vaikus veZioti? Ir ar (liaudiskai sakant) neuZknisa? Ar rajonai/kaimai dideli, kaip su draugais vaikams? Pramogom? Situacija tokia, reikia tvarkyti namuka kaimo, kilo maniskiui ideja, pakelti sienas, irengti antra auksta su 4 miegamaisiais. Na, pirminei idejai, vaZiuoti gyventi tik kai vaikai uZaugs, jei dar noro bus, man atrodo per daug ploto. 4 miegamieji normalus, 2 wc, virtuve ir svetaine. VaZiuoti su vaikais.... Ugnei bus apie 15, Lukui 5... mokyklos, draugai, kavalieriai... kaimas kiek suprantu nedidelis ir jaunu seimu, lakstanciu vaiku nelabai ir matau. Gal turit minciu? As kaip normalus dvynys matau dvi medalio puses ir nZn kaip apsisprest, o medZiagas uZsakinet reikes jau Ziemop.

DZiaugsiuos sulaukus jusu ivairiu minciu. O dabar einu skaityt, ka priraset. kol galiu.

P.S. MeZgimo fronte dulkiu valymas, t.y. nuo kojiniu virbalu jas nubraukiau. NumegZta 2.5 kojines metinukui. Nors tiek Aniaaaaaa.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintas: 18 rugsėjo 2017 - 08:19