Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

koks oras :wub: 

20170916_132247_medium2.jpg

20170916_131931_medium2.jpg

20170916_125805_medium2.jpg

20170916_125330_medium2.jpg

20170916_132107_medium2.jpg

Atsakyti

Olaiva, Birštone buvot?  :) 

Atsakyti

Dontstopiuk, nujaučiu, kad fajną pasigaminai paltuką. Tik demonstravimui anei palaidinė, anei kakluošalas nepriderinti. Ir draugė pasistengus...

Olaiva. Nekampukais??? Ar tau viskas gerai??? Atrodai žydinti, palaidinukė, sejuonas ir segė dieviški, megztukas meilus ir neutralus, numezgimo kokybė tokia, kad manikiūrininkės turės daaaaaug papildomo darbo. Ajktupiaklon kagazuuuu. Ir dar katinas namie, gražùuuus...

Atsakyti

dabar ten tupim,procedūrinsimės iki rytojaus :) kaip kung fu panda su chalatu sėdžiu :))

Atsakyti

Olaiva,  kas do grožhis!!! Kazkaip pražioplinau kada, kaip, is ko, is kur jis...negi ir man reik!?!👀 Donstop, pritariu, Gadgedukui, atmetus tas smulkmes, dailuma👍 Isleidau dukriuka su drauge teatran. Mergina buvo gavusi du bilietus dovanu ir  i kompanija pasirinko ne mane. Tad mezgu.

Rasyt, gerai pagimtadieniauk!!!

Ingriduska, ačiū už mielus žodžius, gebi tu juos parinkti, įmegzti ir įausti😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 16 rugsėjo 2017 - 16:42

Labas dienas  :4u:

Aciu uz sveikinimus , atnesu torto, pjuvi veliau pristatysiu  :D Priedas  IMG_0517.JPG   101,62KB   0 Parsiųsta kartų

 

Donstop, grazus megztukas, pritariu, kad akcentu noretusi kitokiu ant taves kartu su juo ☺

Olaiva kaip visada.. negirsiu, nes esu pavidOle  :D  :angel_not:

Atsakyti

Olaiva kaip visada.. negirsiu, nes esu pavidOle  :D  :angel_not:

:sutinku: :geda:

Atsakyti

Gražus plunksnuotis :bigsmile:

Rasyte, su torto diena :ploja2: :oro_buckis:

Atsakyti

Olaiva, puikumėlis, tiesiog tobula.... Visos detalės, užrašėlis toks tinkamas.... O jau sagė tai tiesiog atimtina. Ir nuotraukos nerealios, savo kompozicijom, tik gal kiek nušviesintos. 

Donstop, taviškis gražiai susimargines, bet bendras vaizdas nuotraukose nėra labai girtinas :) Kitą kartą ne tokią pavydžią draugę susirask.  :)

rasyte, su gimtadieniu :cook:

Labai gerai pasibuvom su mažosios klase. O jau oras  - kaip užsakytas.

Atsakyti
[quote name="Kerpena" post="71801126" timestamp="1505582480"]

[b]Olaiva[/b], puikumėlis, tiesiog tobula.... Visos detalės, užrašėlis toks tinkamas.... O jau sagė tai tiesiog atimtina. Ir nuotraukos nerealios, savo kompozicijom, tik gal kiek nušviesintos. 

[b]Donstop[/b], taviškis gražiai susimargines, bet bendras vaizdas nuotraukose nėra labai girtinas :) Kitą kartą ne tokią pavydžią draugę susirask.  :)

[b]rasyte[/b], su gimtadieniu :cook:

Labai gerai pasibuvom su mažosios klase. O jau oras  - kaip užsakytas.
[/quote]

kad telefoninės nuotraukos tos mano plunksnelės...
Atsakyti

Olaiva, labai dailu. Tu klasikiniu būdu mezgi ar močiutės?

Atsakyti

Olaiva, labai dailu. Tu klasikiniu būdu mezgi ar močiutės?

niekad nesigilinau,kuriuo būdu.aš jei mezgu,tai mezgu su kabliu :))

Atsakyti