Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu va as dabar galvoju ar cia dziaugtis kad zaltys ryzkiom spalvom pasertas ar nervintis kad jau sumarazmėjau :D

bet ko gero man giliai dzin kad sumarazmėjau, nei vaiksciojau pilka nei vaiksciosiu, tsakant pilka spalva irgi turi teise buti bet ne vien jinai

Nea, tavo ne toks ryškumas :D Be to megztukai, bliuskutės ir pan, tai dar baikis... :D Be to tu ir atroddai dar vis kaip 18, tai ne tas variantas :D

Turėjau omeny tokias spalvas kur degančios tiesiog, nu tokios baisiai ryškios, pvz salotinė, barbiškai riužava, turkio tokia šviečianti net... 

Ristina, nu ryžkiai raudona nuo burgundiško vyno spalvos tai žiauriai skirias :D

Atsakyti

aciu :)  apsieis  tada zaltys :)

Atsakyti

oj, Ingriduska, kaip sunku :4u: :4u: :4u: tiesiog mylėkit jį ir tiek

 

o va pas mus..... MB gavo alergijos tyrimus. visur 0!!!! antikūnų nerasta niekam! nieko nesuprantu ir nebežinau, nei ką daryt, nei kur kreiptis

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 15 rugsėjo 2017 - 13:10

o va pas mus..... MB gavo alergijos tyrimus. visur 0!!!! antikūnų nerasta niekam! nieko nesuprantu ir nebežinau, nei ką daryt, nei kur kreiptis

 NU jo...... O tie bėrimai negali būt kažkokios ligos simptomas? Bet gal apie tai gydytojai jau pagalvojo, turbūt nepanašūs  :hmm: Lieka netiesioginiai gyd. ta prasme nedermatologai, šiaip netradiciniai ir burtininkai....

Atsakyti

o tai nerviniu pagrindu visas šitas reikalas būt negali?

Atsakyti

belieka tikėtis,kad kaip mistiškai atsirado,taip ir praeis... :4u: 

man gruodžio pradžioj irgi būna su fantastikos elementais.ištinsta veidas,dėmėm išmėto.jau kelis metus net Grušauskas nieko neranda...

kai buvau augalų seminare,tai jo vadovas žolinčius sakė,kad jam neaiškų nuo jaunystės bėrimą išnaikino lakišiaus arbata.metus laiko gėrė..,kol išsivalė organizmas nuo kažkokių nso

šiandien Olaiva centre vos nenugriuvo nuo troškulio:)) arčiausiai buvo alaus parduotuvė,tai įbėgau į ją.o ten...pardavėja sėdi ir mezga :))) sakau laba diena.Drops? sako taip,Lace :)) paplepėjom.sakė mezginys visur su ja :)) pasijuokiau net,parodžiau savo twidą,pareklamavau narplioju.lt :)

ir ką,puiki proga keramiką man lankyt su Lukne.kaina nedidelė,nusilipdysiu siūlams tą daiGtą :)

yarn-bowl.jpg

Atsakyti

Kapseika,

Aš labai grožėjausi tavo mergaite, nuotrauka, mezginiu..

labai moki pateikti ir turit abi puikų skonį

Atsakyti

 NU jo...... O tie bėrimai negali būt kažkokios ligos simptomas? Bet gal apie tai gydytojai jau pagalvojo, turbūt nepanašūs  :hmm: Lieka netiesioginiai gyd. ta prasme nedermatologai, šiaip netradiciniai ir burtininkai....

 

nu keletą ligų jau kaip ir tyrė... kol kas rezultato nebuvo teigiamo.

dar liko visokie vidaus organai, ti kneaišku, nuo ko pradėt.

 

šiaip googlas sako, kad gan didelis procentas (nepamenu tikslaus skaičiaus) didlgėlinių priežasčių nėra nustatomas... t.y. priežastys lieka kažkur anapus....

Atsakyti

kepenys?

Atsakyti

belieka tikėtis,kad kaip mistiškai atsirado,taip ir praeis... :4u:

man gruodžio pradžioj irgi būna su fantastikos elementais.ištinsta veidas,dėmėm išmėto.jau kelis metus net Grušauskas nieko neranda...

kai buvau augalų seminare,tai jo vadovas žolinčius sakė,kad jam neaiškų nuo jaunystės bėrimą išnaikino lakišiaus arbata.metus laiko gėrė..,kol išsivalė organizmas nuo kažkokių nso

šiandien Olaiva centre vos nenugriuvo nuo troškulio:)) arčiausiai buvo alaus parduotuvė,tai įbėgau į ją.o ten...pardavėja sėdi ir mezga :))) sakau laba diena.Drops? sako taip,Lace :)) paplepėjom.sakė mezginys visur su ja :)) pasijuokiau net,parodžiau savo twidą,pareklamavau narplioju.lt :)

ir ką,puiki proga keramiką man lankyt su Lukne.kaina nedidelė,nusilipdysiu siūlams tą daiGtą :)

yarn-bowl.jpg

Einu daryt užsakymą dukrai  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti

tiesa,dėl sergančių gyvūnų...pamenu,kaip namo bijodavau grįžti,nes bijojau to,ką rasiu...grįžtu,sergančios liūdnos akys žiūri,o padėt niekaip negali...

Atsakyti

96ef26d7b9161292efb71d6565e031b5.jpg

0e24b8786dbb8cd38d59d16b38df2948.jpg

1f90e6dd3beefaf67e13149b8da6f0a2.jpg

34ec924e394ec2074c080887a9f0fd6e.jpg

5b516e4ab35c82ebbe0873ab088b6ecb.jpg

1d4b89aa053a48aa0e6a2ea9f72f73c6.jpg

8daf6d07606261dee296ef8b962a8342.jpg

d48a3d85b590e944df334bd4e2dc66e2.jpg

0fbf9a529441e29db061bf32a843670a.jpg

cf0a49998df58a91f52855c9836bbeba.jpg

Atsakyti