Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

pas mus darbe irgi biesas zino kas darosi, kai kurias moteriskes iki asaru davare

Atsakyti

Mūsų Šuniui vėžys, labai sudėtinga......jis neatsistoja, bet guli su kamuoliuku dantyse ir ..... davėm sau laiko ....žiūrėsim

Vyras gris sekmadienį, dabar vienai tikrai sudėtinga viskas

Ingriduška :(  Gaila. Apsispręskit abu greičiau. Bus ir jums lengviau ir jam :( 

Atsakyti

Taip norisi kad nuspręstu gyvenimas ar mirtis

Kad mums nereikėtų, nes akys ir protas yra sveiki ir jauni, o kūnas pasenęs ir pavargęs.

Kamuoliukas kurį jis duoda ir akys kurios į tave žiūri labai apsunkiną tokius sprendimus...

Aš suprantu kad daug kam tai skamba idijotiškai, nes tai tik šuo, o mum jis ne visai tik šiuo, jis mum daugiau nei dauguma žmonių

Atsakyti

Ingriduska :console:  pritariu Egloshei del apsisprendimo, gaudyk :4u:

Atsakyti

Ristina, kažkada ir tu sakei, kad raudona tau gražiausia :D Mano Kukulis irgi raudono megztinio buvo užsiprašęs, kurio aš taip ir nenumezgiau, o jis, laimei, pamiršo :D Bet mes šiaip  visi esam pilkų pelių šeimyna ir nei vienas ryžžžkus nevaikštom :D

Vaikai tai kaip vaikai, bet kai diedai arba moteriškės solidžiam amžiuj vaikšto su salotinėm/oranžinėm/turkinėm/barbinėm ryžžžkiom striukėm tai marazmu kvepia :rolleyes:

 

Nu qqtės žaltys pašertas :D

 

Lusi, tamstos žaltys ne ant ryšio, tai liks alkanas :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 15 rugsėjo 2017 - 12:16

Taip norisi kad nuspręstu gyvenimas ar mirtis

Kad mums nereikėtų, nes akys ir protas yra sveiki ir jauni, o kūnas pasenęs ir pavargęs.

Kamuoliukas kurį jis duoda ir akys kurios į tave žiūri labai apsunkiną tokius sprendimus...

Aš suprantu kad daug kam tai skamba idijotiškai, nes tai tik šuo, o mum jis ne visai tik šiuo, jis mum daugiau nei dauguma žmonių

Oi, Ingriduska... Apsiašarojau. Apkabinu.

Atsakyti

nu va, kol vyra maitinau, zaltys alkanas liko :hmm:  nebuvo raudonu ???

iki salotines ar raudonos ar oranzines  striukes  dar nepriaugau, ale  turiu gan ryZZZZZZkia melyna. tai  jau signalas marazmo, ane :hmm: :D

as tai visa gyvenima  juoda megau, pilka ir kitas   bespalves spalvas ( aisku buvo ir  spalvotu spalvu :)  ) . o va kai po mamos laidotuviu  visus metus visiskai juoda pravaiksciojau :unsure:  tada uzejo  visokiu netiketu spalvu poreikis :rolleyes:  ryskaii marazmas

Atsakyti

nu va, kol vyra maitinau, zaltys alkanas liko :hmm:  nebuvo raudonu ???

iki salotines ar raudonos ar oranzines  striukes  dar nepriaugau, ale  turiu gan ryZZZZZZkia melyna. tai  jau signalas marazmo, ane :hmm: :D

as tai visa gyvenima  juoda megau, pilka ir kitas   bespalves spalvas ( aisku buvo ir  spalvotu spalvu :)  ) . o va kai po mamos laidotuviu  visus metus visiskai juoda pravaiksciojau :unsure:  tada uzejo  visokiu netiketu spalvu poreikis :rolleyes:  ryskaii marazmas

Nu va, ne tą žaltį pasirinkai :D

Raudonos nėra, yra oranžinių ir geltonų, bet yra ir visai graži jūrinė, ne visai žydra žibuoklių, bet baika tokia, FB įmečiau foto, jei patiks, bet kada paimsiu :)

Atsakyti

nu va as dabar galvoju ar cia dziaugtis kad zaltys ryzkiom spalvom pasertas ar nervintis kad jau sumarazmėjau :D

bet ko gero man giliai dzin kad sumarazmėjau, nei vaiksciojau pilka nei vaiksciosiu, tsakant pilka spalva irgi turi teise buti bet ne vien jinai

Atsakyti

Ristina, kažkada ir tu sakei, kad raudona tau gražiausia :D

Nebūtinai raudona. Bet ir  visi jos atspalviai :D pvz., sodri burgundiško vyno spalva :wub:

Atsakyti

mano žaltys jau tvidą gavo  :wub:​ 

Atsakyti

sveikos,

Ingriduška, laikykis :4u: , ką jau čia daugiau bepasakysi.

Liniuka, fainai, kai vaikams reikia mūsų mezginių, o kai jie dar taip puikiai pavyksta, kaip tavasis, iš vis super.  jau vien Miglės laikysena rodo, kad viskas yr labai OK.

Dėkoju ir mano dirbiniui ir dideliam vaikui patiktukus ir gražius žodžius, miela, malionu :4u: 

Taip, taip, vaikas jau didelis, jau net pirmokė. Kol kas esame susižavėjimo fazėje, išskyrus vieno klasioko kvapą :D, namų darbai daromi, rytais uoliai keliamasi, tiesa lauko karstyklės ir valgykla (kaip ir pas Egloshkės pirmoką) vienas iš mėgiamiausių dienotvarkės punktų.

Atsakyti