Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

gimtadieniai 

Rasytės man regis rytoj?kazkaip uzsifiksave kad porinem menesio dienom lyg ir

Atsakyti

liniukos  kuriniai grazus :)

tortu nenoriu, citramono irgi nea. kava geriu .

vakar atlaikiau  sveciu  fronta . rytoj vel nusimato kiti sveciai sode .  reik siandien apie puodus  pasokt. gal net koki tingini sulipdyt reiktu

sarangel, bet raudono  setlando puskilio visai noreciau . vaikeu ar durneju, kad ant raudono traukia :hmm: :D

Atsakyti

 

sarangel, bet raudono  setlando puskilio visai noreciau . vaikeu ar durneju, kad ant raudono traukia :hmm: :D

Seksualėji :D Vaikai nelabai mėgsta raudonos, man regis, aš irgi ne, nes nemėgstu iš principo ryškalų :D Ok, pažiūrėsiu  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 15 rugsėjo 2017 - 09:45

 

 

Dontstop, nu kažkaip tikrai žiaurokai nuskambėjo tavo baimės :blink: ta uman rodos reiktų kokio rimto darbo, kad neliktų laiko galvoti, ką ten valgai, ir apskritai, kokio to storumo. 

aina peklon visos tos dietos, apskritai tie stereotipai, kokio sudėjimo žmogus turi būti, tai erzina ir pykdo.

 

 

Tai aš jau išsigydžiau, prieš metus atradau intuityvią mitybą ir ji man sustatė smegenis į vietas  :D

Rimtas darbas nepamaišytų, kaip tik ieškau  :)  Nuo skelbimų peržiūros galva kvadratinė, atsitraukiau minutėlei pamegzt ir paskaityt pliurpalus  :)

Atsakyti

Seksualėji :D Vaikai nelabai mėgsta raudonos, man regis, aš irgi ne, nes nemėgstu iš principo ryškalų :D Ok, pažiūrėsiu  :4u:

:D

nu naivu tiketis kokios   zibuokliu melsvumo, ane :)  

Atsakyti

Jungiuos su pietine kava :bigsmile:

 

Šarange, mano vaikai, reiškia yra anomalijų anomalijos :lol: nes raudona jiems kaip ir būtina spalva

garderobe. Mezgiau kelis kartus raudonus, vyšninius megztinius.

Kai aš maža buvau, tai man raudonas rūbas = gražus :lol: Dabar kažkokia tai "apgedusi" esu. TIk juoda ir pilka spalvos.

 

Mano vyro t-shirt'ai dauguma raudoni (aišku, ne be mano "pagalbos"  :ax:  ).

Net mano tėvas, tarybiniais laikais, visad turėjo po kelis raudonus marškinius.

 

Spėju, pas mane nėr spalvų fobijos. Arba aš beskonybė ir tiek :ax:

Atsakyti

pfff  raudonus

pas mus vyrukai su riuuzavais vaiksto :) madingi skias

Atsakyti

Sveikos,

Vėl įdomiai čia prisiskaičiau.. Kokia įvairiapusiai apsišvietusi sekta.

Liniukos mergaitė atrodo labai laiminga su nauju rūbu. Nepaisant pavyko nepavyko ombre, megztukas gražiai žiūrisi. Man patinka kad tamsi spalva apačioje susilieja su kelnių spalva.

Olaivos katukas :wub: Stoju į niurkymo eilę.

Vakar papirkau BB kremą. Efektas minimalus, bet su rimtesnėmis priemonėmis nedrąsu, nes nelabai turiu įgūdžių. Bijau žmogaus su kauke efekto. Reikėtų man patekt į kokius veido priežiūros ir gražinimo kursus. Ateina laikas..

Gerai, kad aš tortų nemėgėja. Nelabai mane jie jaudina :B 

Atsakyti

sedziu sedziu an rysio ale nu man tuoj pilatesas :) sarange jei ką savo nuoziura is mano isvardintu spalvu kaip sakiau :) imsiu bet kokiu atveju iki kilo

Atsakyti

sedziu sedziu an rysio ale nu man tuoj pilatesas :) sarange jei ką savo nuoziura is mano isvardintu spalvu kaip sakiau :) imsiu bet kokiu atveju iki kilo

Atsakyti

Šiai dienai, norėčiau tokio šaliko :rolleyes: iš kokių giminingų spalvų :rolleyes:Priedas  Heirloom_Chevron_blanket-square_medium2.jpg   286,68KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 15 rugsėjo 2017 - 10:46

Labas

Citramona ir aš šiandiena ėmiau, galvą skauda, gal dar jamt

Liniu labai dailus, kad ir ne toks koks tikėtasi vistiek labai Miglei tinkantis ir Miglė kas kart vis taip žymiai papanelėjusi atrodo <3

Darbe visi nervingi iki apsiš.....

Vadovai ant šluotų......

NT rinka stovi....pinigų nėra ir nervai iš karto.

Mūsų Šuniui vėžys, labai sudėtinga......jis neatsistoja, bet guli su kamuoliuku dantyse ir ..... davėm sau laiko ....žiūrėsim

Vyras gris sekmadienį, dabar vienai tikrai sudėtinga viskas

Katuk, dėl vaisių, sako kad jie tiek dabar modifikuoti ir pakeisti, kad valgom ne Trešnes o ledinikus nuo medžio

Atsakyti