Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ou jes, kavos jamu. Neocitramonas geris, bet retai man jo prireikia.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Migles megztinis :wub: Man kazkaip reik ismokt nuleistais peciais ismokt megzt, nes kazkaip lb daug mesos po pazastim liko, kai bandziau taip megzt.

Parašė ta, kuri atsistojus veidu į kalbantyjį matosi. O kai pasisuka šonu nebesimato 😂🤣😂🤣

:lol: :lol: :lol: Uoj tikrai taip ner :lol: matosi lasiniai nukare :lol:

Abelo, tikrai labai aiskiai susiskaite ka parasei :4u:

Olaiva, imu torto gabalaiti, veliau eisiu gamint nuosavo , o tyngiuuuu :unsure: :angel_not:

Atsakyti

Labas rytas :4u:

 

Migles megztinis :wub: Man kazkaip reik ismokt nuleistais peciais ismokt megzt, nes kazkaip lb daug mesos po pazastim liko, kai bandziau taip megzt.

:lol: :lol: :lol: Uoj tikrai taip ner :lol: matosi lasiniai nukare :lol:

 

 

Abelo, tikrai labai aiskiai susiskaite ka parasei :4u:

 

Olaiva, imu torto gabalaiti, veliau eisiu gamint nuosavo , o tyngiuuuu :unsure: :angel_not:

aš šiemet vyrui tortą gaminu internete :D šiandien nupirksiu ir psio :D

Atsakyti

aš planuoju šian kept dar viena kaip kepiau darban, vešiuos pas tėvus, atsibodo medutis :)

Atsakyti

aš šiemet vyrui tortą gaminu internete :D šiandien nupirksiu ir psio :D

Maniskiai liktu nesuprate, jei gautu pirktini :D

Atsakyti

Vieną dieną dietos, kitą - tortai :D

Man irgi turbūt teks kept, nes nu pirkt reiktų vos ne 3 tortų kitai savaitei, kažkaip nesinori tiek. Galvoju pabandyt pagal Kapseikos receptą, nes suskambėjo skaniai ir idomiai dėl sportinio intereso...

Atsakyti

nu dietos dietom bet gimtadieniu gi niekas neatšaukė :D

Atsakyti

Koks dailus megztukas tas Miglės ne-ombre :lietuva: Ir pati Miglė ūgtelėjusi, labai daili (puiki veido spalva, plaukai to-die-for).

 

 

O aš šiandien pirmą kartą gavau užsakymą iš dukros  :)  Pasakė, kad nori, kad numegzčiau liemenę į darželį, baltą  :wub:  Na nežinau, baltą darželinukei, turbūt labai nepraktiška  :happy:  Bet tikriausiai viską mesiu ir per savaitgalį numegsiu  :happy:​ 

 

Kaip miela :wub:

Visos spalvos vienodai praktiškos, kai ant jų pirmą minutę nukrenta kotletas. Megzk baltą.

 

na ką,kūdenos,papusryčiaukim :)

 

napaleonas.jpg

 

:yahoo:papusryčiaukim :yahoo:

 

Atsakyti

Vakar turguj klausiu po kiek paprika? Sako 5.50€ maisas. Na pats tas koncervavimui. Reiktu gal dar pigesnes. Imsit?  Klausia. Ai neeee reik moraliskai pasiruost vakavimui....

Taip ir su tortais. Moraliskai reik pasiruost. 

Atsakyti

Vakar turguj klausiu po kiek paprika? Sako 5.50€ maisas. Na pats tas koncervavimui. Reiktu gal dar pigesnes. Imsit?  Klausia. Ai neeee reik moraliskai pasiruost vakavimui....

Taip ir su tortais. Moraliskai reik pasiruost. 

morališkai pasiruošt valgymui ar gaminimui?

Atsakyti

noriu to dygliuočio kokio kampo!

Dontstop, nu kažkaip tikrai žiaurokai nuskambėjo tavo baimės :blink: ta uman rodos reiktų kokio rimto darbo, kad neliktų laiko galvoti, ką ten valgai, ir apskritai, kokio to storumo. 

aina peklon visos tos dietos, apskritai tie stereotipai, kokio sudėjimo žmogus turi būti, tai erzina ir pykdo.

qqte, tą teoriją viena mano kolegė iškėlė. pasijuokiau nuoširdžiai, tai supyko. bet anyta irgi jau yra apie tai kalbėjusi. tai ją MB išjuokė. aš irgi labiau pritarčiau, kad greičiau suvalgė tą, ko seniai nebandė, .t.y kokį mėsgalį :D o  rimtai :hmm:  gi kaip tik tą pirmąją dieną buvom GanBey, jis valgė daržoves.... .gal ten koks spirgas papuolė, ar riebalai buvo nuo mėsos....

o šiandien nieko nepamiršom  pasveikint :hmm:  nu nes tų gimtadienių šitu laiku....

beje, apie sveikus ir nelabai tortus. aišku, miltai miltais, be jų sunkiai, bet mano dukros kažkaip įsigudrina tortus iškepti be kiaušinių ir sviesto. man kiek pritrūksta purumo ir minkštumo, bet šiaip skonis visai neblogas. ai beje, esu dariusi torčiuką anytai ir be miltų. tai buvo a la sūrio tortas ir anakardžių. nu .... nežinau aišku, kas ten geriau- riešutų puskilis ar miltai :D

Atsakyti

Nu kazkaip man atrodo tortas toksai sventinis valgis, gi nevalgai viso to puskilio riesutu ar kilo miltu ir ten tiek pat cukraus sviesto ir t.t. nu tai ta proga suvalgyt gabaliuką bele  kokio ten torto nepakenks

aisku jei ner alergijos riesutams ar celiakijos

o siaip nereik tortu kasdien valgyt :) nedziugina jie tada

Atsakyti