Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas.abelo kosmadoj tokia perku.

Sarange man visokios ryzos oranzines geltonos raudonos bordo zalsvos zalios arba pastelines ivairios , garstyciu.

Abelo labai idomiai pasakoji  :thumb_yello: 

Atsakyti

Labai gražus Liniukos ombre-neombre.

 

O Olaivos katinukas  net man širdį virpina, turbūt dar niekada tokio gražaus nemačius. :rolleyes:

man labai daug katinukų yra gražių,net ir tie nabagiukai prieglaudiniai,jeigu gražiai nufotografuoti,tai laaabai gražūs  :wub:

o šitas mūsų tai toks pliušius,meilus,labai ir mums jis patinka :wub:

Atsakyti

Labas rytas,

kavos jamsiu  :D  citramono nepripazistu :P

Atsakyti

Labas rytas,

Oho, per naktį kad prirašėt. Kuo jau kuo, bet miegu tai negaliu skustis  :rolleyes: 

Labas rytas.abelo kosmadoj tokia perku.

Sarange man visokios ryzos oranzines geltonos raudonos bordo zalsvos zalios arba pastelines ivairios , garstyciu.

Abelo labai idomiai pasakoji  :thumb_yello:

Kaip tik tokių buvo, šiandien einu per pietus į biblę, tai galėsiu užeit. Šalia. Kokio kiekio maždaug?

Kavos noriu, citramono ne  :D 

Mūsų namuos naujas gyventojas - kiaulė :D Kiek vaikam laimės, bent kol kas... :) +

Atsakyti

Šarange o kokios jos storumo maždaug?ir kaip išeiga? jaučiu norėč tarkim 3 spalvu po 300 gr (geltona, oranžinė raudona) arba po 400 gr dvieju kažkurių iš šitų jei tinkamos ombrei pagal storuma

o jei storokos tai kokius 700-800 gr. vienos kažkurios

Atsakyti

Labas rytas,

 

nu atėjo Abelo ir sustatė viską į vietas :D :clap_1:  super, man patiko.

 

šiandien išgirdau labai rimtą teoriją, kad mano vyrą išbėrė nuo augalinio maisto. t.y. jo per daug, o mėsos nėr balansui. ir net pyktelėjo, kai briedu tai išvadinau.

nu aš suprantu, kad gali išsivystyti alergija nuo kokio tai augalo, nu bet kad jai pašalinti reiktų mėsos...

tai va, o šiaip tai iš tikro laukiam alergijos tyrimų. lyg tais šiandien turėtų būt rezultatai.

jeigu nebus alergijos, arba ji bus kokiam tai dalykui, kurio mūsų aplinkoj beveik nėr, tai jau nebežinau....

 

 

mano drakius kažkoks suaktyvėjęs. labai jau gaudo info apie visokius siūlus. o dar vakar pasitrainiojau P&C, ten tokių fainų megztukų užmačiau :wub:  ir net ne vieną. ir suprantu, kad galiu pasigamint. nu bet nebent kitai žiemai, arba dar kitai :D  bet ir mokėt 25 pinigus už vnt nesinori...

 

 

ai, kaimynkos kūrinio gi neptariau :rolleyes:  taigi man tai labai gražu, net ir su tuo tiesiu perėjimu. fainai gavosi, pasisekė Miglei.

 

ir Olaivos  Pliušius :wub:  geras vardas, ane :D  dėl citramono :4u:  vėl atėjo draugė? geri tą su kofeinu? nes maniškiui tai tik tokie padeda. nors prieš kelias dienas užpuolė, išgėrė vaistuką ir oplia - vėl visas raudonas nuo bėrimo :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 15 rugsėjo 2017 - 07:41

kavos ir aš noriu :)

citramono nea :)

dėl mėsos ir alergijos tai juokingai nuskambėjo :D kas čia tau tokią rimtą teoriją papasakojo?

aš esu girdėjus tik kad kuo daugiau dalykų atsisakai tai paskui jų gavęs organizmas nebežino kaip reaguot :) nu tai nebent koks genetiškai modifikuotas augalas su mėsos genais papuolė :D

nuuu bet aišku aš ne mokslininkė...kartais patys neįtikimiausi dalykai pasirodo tiesa

Atsakyti

aga,aš tik ta neocitramona naudoju.dar niekas neuzpuole,tiesiog blogai miegojau.nakti kaimynas uzsiruke,o pas mus langas atviras buvo,tai keliausi uzdaryt,issibudinau ir psio,akys stacios,dumu doze gavus :)

Atsakyti

Šarange o kokios jos storumo maždaug?ir kaip išeiga? jaučiu norėč tarkim 3 spalvu po 300 gr (geltona, oranžinė raudona) arba po 400 gr dvieju kažkurių iš šitų jei tinkamos ombrei pagal storuma

o jei storokos tai kokius 700-800 gr. vienos kažkurios

Plonokas, bet iškalbus pasipučia, skarą mezgiau iš 1, tai išeiga labai gera, bet megztuką megzčiau iš dviejų. Nors gali ir skirtis truputį jų storiai  :hmm: 

Restar mezgė tą savo raudoną ombre net iš 3, kiek menu.  Tai būk ant ryšio po 11:30, pafotkinsiu, galėsi išsirinkt :)

Atsakyti

Ir labai prieštaraučiau teorijai, kad valgom, nes norim sunaikinti priešą :) gaaal jei valgom iš pykčio vietoj pagalvės daužymo, gaaal tada nebent :)

 

 

Čia truputėlį iškraipyta mintis  :)  Nevadinau viso maisto priešu, o tik tą, kurį pats žmogus laiko "nesveiku" arba "tukinančiu". Lieknas žmogus gal su tuo net nebūna susidūręs, o va tokios amžinos dietininkės kaip aš galbūt kažką panašaus patiria, kaip dabar aprašysiu. Žo, man pačiai užsikabinus už visokių sveiko maisto ir sveikos gyvensenos idėjų, prisiskaičius ta tema knygų, prisižiūrėjus visokių video su trenerių, dietologų patarimais, vienu periodu buvo suvešėjus tikra baimė kažką suvalgyt. Aš atidarydavau šaldytuvą, žiūrėdavau per lentynas ir nieko tinkamo sau ten nematydavau. Čia cukrus, čia riebalai, čia miltai, čia krakmolas, čia GI aukštas ir tt ir pan, reziumė valgyt nieko negalima  :D  O jei ką ir išdrįsdavau įsidėt burnon, iškart galvoj pradėdavo suktis mintys, ar ne per daug kcal suvartojau, ar ne per daug riebalų, ar tinkamas buvo paros metas tam maistui, ar tinkamas derinys ir tt. Iš visų pusių smegeninę spaudė visokios maisto taisyklės, iš čia vystėsi baimė kai kuriems produktams. Nes atrodydavo, kad jei suvalgysiu, tučtuojau sustorėsiu  :D Klinika, ne kitaip  :fool: Kai pradėjau mokytis intuityvios mitybos, palaipsniui suvokiau, kad joks maistas nėra tukinantis. Tunkama nuo kalorijų pertekliaus. Vienas iš praktinių pratimų buvo užsirašyti, kokį maistą aš laikau sau netinkamu (=tukinančiu), tai prirašiau 2 lapus, keliasdešimt punktų! Tame sąraše buvo ir vaisiai, ir duona, ir sūris, ir ryžiai, ir net kai kurios daržovės  :laugh: Aš bijojau beveik visko  :)  Tai čia aišku kraštutinis atvejis. Dauguma bijo pasąmoningai, nes pvz dar nuo vaikystės mamos aiškindavo, kad saldainiai blogai, ar pirmą kartą pradėjus mest svorį sužinojo, kad tarkim miltai tukina ir pan...

Atsakyti

O aš šiandien pirmą kartą gavau užsakymą iš dukros  :)  Pasakė, kad nori, kad numegzčiau liemenę į darželį, baltą  :wub:  Na nežinau, baltą darželinukei, turbūt labai nepraktiška  :happy:  Bet tikriausiai viską mesiu ir per savaitgalį numegsiu  :happy:​ 

Atsakyti

na ką,kūdenos,papusryčiaukim :)

napaleonas.jpg

Atsakyti