Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

http://1.bp.blogspot...00/IMG_5262.jpg

 

egloshke aš va tokia mineraline pudra naudoju, man labai labai, terliones nedaug su sepeteliu brukst brukst ir viskas, maskuoja pakankamai, atrodo naturaliai, nekemsa

nekeisciau siuo metu i nieka

Atsakyti

o kondensuoto skardinėj kiek lakorijų? :D

mums nebuvo gitaros pamokos,tai ta proga į mišką :)

kampukai:

DSC_0175_medium2.JPG

DSC_0131_medium2.JPG

DSC_0153_medium2.JPG

DSC_0162_medium2.JPG

DSC_0173_medium2.JPG

DSC_0113_medium2.JPG

DSC_0103_medium2.JPG

DSC_0108_medium2.JPG

čia rankinukinis mezginys:

DSC_0124_medium2.JPG

Atsakyti

Ką tu ten tokio gražaus mezgi  :bigsmile: iš tvido

Vyriško lauksim pasirodymo ant modelio 

Aš BB naudoju, nusipirkau pudrą, bet neprisijaukinau  :hmm: 

Atsakyti

iš twido šitą:

side_view_medium2.jpg

Atsakyti

Drakius kaukia kad dar setlando vylnos anam reikia

O va gi kodel

Apciupinejau koleges pirktini megztini nu tokis fainas fainas...paziurejau etikete, 100% setlando

Dabar reikia ir vysks

Sarange o kada pas berniukus eisi galesi paziuret?

Atsakyti

Katuk, laimėjai :D Tikrai nėra čia ką įrodinėti, jei būtinai norisi cukraus, tada geriau iš vaisių. Geriau pamezgam, bet ir tam jokio noro neturiu..

Geriau patarkit, ką rinktis birią pudrą, bb kremą, ar makiažo pagrindą? Su kuo mažiau terlionių?

BB.

Nes biri pudra... ji gali apibyrėti ;)

Bet kam reikia? Jei şiaip gražios odos tono palyginimui, BB  ir biri pudra - panašiai. Kreminė pudra gražiai lygiai padengia (spalviškai storiau), papurkšta fiksatorium išvis gerai laikosi ir nieko netepa. Beauty blender padengti išmokstama gan greit.

Atsakyti

nieko nematau tiktai JIIIIIIIIIIIIIIIIII :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:  Olaiva, kada sakei pas tave i svecius galima :hmm: :D  prie pasiaustos kupros ipratusi, snypstimus ir riaumojimus pamacius svetima ( anoji kate visus taip pasitikdavo) , baigiu pamirst :) 

na bet ka norejau pasakyt.. ogi meilumas katinuko :wub: :wub: :wub: 

Atsakyti

nieko nematau tiktai JIIIIIIIIIIIIIIIIII :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:  Olaiva, kada sakei pas tave i svecius galima :hmm: :D  prie pasiaustos kupros ipratusi, snypstimus ir riaumojimus pamacius svetima ( anoji kate visus taip pasitikdavo) , baigiu pamirst :)

na bet ka norejau pasakyt.. ogi meilumas katinuko :wub: :wub: :wub:

prašom,prašom,dar ir Ligvitos berniokas lygtais kėsinosi jį patrinti :D 

mūsų Košmaras visus nepažįstamus mielai įsileisdavo,man toks sarginis katinas labai keistai atrodo :D bet nėr blogai :D

Atsakyti

Laba diena :4u:

 

Giliai jus cia kapstot su tais valgymais :rolleyes: :D As kazkaip nesuku galvos ka valgau.. ka noriu ta valgau :rolleyes: gal ir nesveikai, bet skaniai :D

 

Pamirsau, kas klause del pudros, tai man jau n metu pati paciausia Bareminerals sausa pudra, siunciuos ja is usa, maciau ir norgei yra, bet istikima usa rinkai. Lt paskaityt galima cia https://www.kosmetik...original-spf-15

 

Uoj, praleidau Olaivos nuotraukas - kaip visada nugriuvimiskos, mezginys gali buti bet koks, bet visada bus pateikta 100 proc graziai :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 14 rugsėjo 2017 - 16:58

qqte,tuos virsuj kairej papirkai? as sviesiai violetinius su rozinm siukslytem turiu Luknei nupirkusi

18423900_1909871292604971_74073458088526

Atsakyti

Galvojau kad tu panašios spalvos kaip originalas mezgi, o iš tų naują grožį  :wub:  graži spalva su merinų poravai

qqte ką dr. veiks su visa babinaite  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 14 rugsėjo 2017 - 17:18

Olaiva aha tuos Kaip tas tvidas?

 

Ingriga as supratau kad storas sitas tvidas tai jauciu dr koki palcioka megs...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 rugsėjo 2017 - 17:19