Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Egloshke va nebūtinai sveikiau neskaniau. gi galima tiesiog mažiau taip pat skaniai

nu vietoj visos šokolado plytos pvz pora kvadratukų, nuo to jie mažiau skanūs nepasidarys :)

Aš turiu omeny būtent sveikumą, nes cepelinas arba blynas, tas pats pieniškas šokoladas (riebalai+cukrus) jis skanus, bet tikrai nėra sveikas maistas, ypač vyresniame amžiuje. O daržovės, jos nėra kaloringos, turi daug skaidulų, vitaminų yra sveikos, bet nebūtinai skanios, jei be padažų. Tas pats ir su kruopomis. Nors prisipažinsiu, įdėjus šiek tiek pastangų ir kūrybos, tikrai gali būti skanios ir daržovės, ir kruopos. Man tai visa problema - nuoseklumas ir laiko skyrimas. Nes sveikai mitybai tikrai reikia laiko: susiplanuoti, nusipirkti, pasiruošti. Neįlysi į šaldytuvą ir nepasiimsi, taip kaip dešros ar duonos..

Šarange, negalvok, kad saldumynas yra tik bandelė arba saldainis. Saldumynas yra ir vaisius.

Atsakyti

man skanu daržovės ne mažiau nei cepelinai, o šokolado tuo labiau pieniško jei staiga nebegamintų tai ir nepastebėčiau

net ir kruopas, o jų irgi nemėgstu, bet irgi galima skaniai pasigamint

 

šiandien pietums pas mane buvo lašišos didkepsnis, rudieji ryžiai, šparaginės pupelės patroškintos su trupiniuku sviesto, padažas iš graikiško jogurto su krienais

man nerealiai skanu, gal dėl sveikumo galima ginčytis, bet mano supratimu sveika...o šiaip sako alkis geriausias prieskonis

laiko gamybai įdėjau minimaliai, tikrai cepelinams virti ar blynams kepti jo daaaug daugiau sueina

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 rugsėjo 2017 - 14:12

ai va dar patarimas Šarangei

sakai po truputį dažnai neprivalgai

nu tai ir nevalgyk, valgyk sočiai, bet neapsirydama 3 kartus dienoj

bet tik 3, jokių papildomų kasniukų

jokių desertų

jokių obuoliukų

ir bus tau laimė

 

nori suvalgyt obuolį ( ne kilogramą o 1 ar 2 dienoj) valgyk

bet tada mažink pagrindinio maisto porciją'

 

ir dar labai daug nereikalingų kalorijų susižvejojam su gėrimais.kava arbata sultys kompotai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 rugsėjo 2017 - 14:17

Labos

Skaitau.

Qqte, mano antrokas ir ketvirtoke.

Valgau skaitydama

Atsakyti

o tu matai kacumotuka pajauninau :D

Atsakyti

Jau nebesinori išsiplėst... Aš nesakau, kad nėra ko keist ir kad gerai maitinuosi, tikrai yra ir žinau ką,net įvardinau jau, bet arba negaliu, arba nenoriu, tiesiog nukrypom į smulkmenas, nes pirmai buvo diskusija apie konkrečias dideles blogybes, be kurių negalim gyvent, kaip pvz. saldumynai, aš galiu ir be vaisių, bet obuolys man neatrodo baubas, gal geriau obuolį suvalgyt, negu bandelę arba plytą šokolado? Man geriau obuolys ar bananas. Tiesiog nenoriu valgyt to, kas man neskanu ir nenoriu nuolat jaustis alkana, o galvoju nuolat ką gamint, kaip gamint, kad būtų ir skanu ir sveika, užknisa iki negalėjimo tas galvojimas....  :oh: 

Atsakyti

Vaisiaus cukrus yra kiek kitoks. jis neperdirbtas. todėl nereiktų lyginti su saldainiu. bet pakeisti saldainį vaisiumi manau visai neblogai būtų. nu nes papildomai dar gauni ir skaidulų. o koks nors greipfrutas dar ir medžiagų apykaitą pagreitintų.

dėl skanumo nu tai ką, įpročio reikalas žinokit. man tai beveik viskas skanu, ką gaminu. ir tai iš daržovių ir kruopų. ir nieko kažko ypatingo nedarau, va buvo šiandien šiek tiek apkepti/aptroškinti: svogūnai, morka, cukinija, kukurūzas + lęšių kepsniukas (nu sako nereiktų vadinti kotletu, nes ne iš mėsos :D ) šiek tiek sojos padažo skoniui pasodrinti. nu ir skaniai.

o mano vienas vaikas kokias skanias picas daro :wub:  na, tegul su miltais, bet užtat be sūrio :D

qqtes pietai irgi :wub:  man tai labai šparaginės patinka

nors šianakt sapnavau, kad valgiau vištą :rolleyes:  ir sapne supratau, kad netyčia, nes palaikiau kažkuo kitu. ir kai suvalgiau, supratau, kad ne tas ir supratau, kad man tai nepatiko. ir tada tokia mintis - o kas dabar bus...... :D

Atsakyti

Vaisiaus cukrus yra kiek kitoks. jis neperdirbtas. todėl nereiktų lyginti su saldainiu. bet pakeisti saldainį vaisiumi manau visai neblogai būtų. nu nes papildomai dar gauni ir skaidulų. o koks nors greipfrutas dar ir medžiagų apykaitą pagreitintų.

 

 

Sutinku, kad geriau obuolys nei saldainis. Bet skaičiuojant kalorijas, tai yra lygiaverčiai dalykai. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 14 rugsėjo 2017 - 14:55

Dar vienas gražus paprastuolis, parašyta, kad megztas mašina, bet siūlės nesimato, Ristina, kaip imanoma taip išmegzt?  :hmm: 

36805445130_ef46a032b8_z.jpg

37031026252_8beba32d2d_z.jpg

37203152645_8a85d17595_z.jpg

Atsakyti

Sutinku, kad geriau obuolys nei saldainis. Bet skaičiuojant kalorijas, tai yra lygiaverčiai dalykai. 

obuolys - 55

juodas šokoladas -520

100 gr. abiejų

 

nebent lyginti su vienu saldainiu - 50 . bet neaišku kokiu :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 14 rugsėjo 2017 - 15:11

obuolys - 55

juodas šokoladas -520

100 gr. abiejų

nebent lyginti su vienu saldainiu - 50 . bet neaišku kokiu :hmm:

Katuk, laimėjai :D Tikrai nėra čia ką įrodinėti, jei būtinai norisi cukraus, tada geriau iš vaisių. Geriau pamezgam, bet ir tam jokio noro neturiu..

Geriau patarkit, ką rinktis birią pudrą, bb kremą, ar makiažo pagrindą? Su kuo mažiau terlionių?

Atsakyti

Katuk, laimėjai :D Tikrai nėra čia ką įrodinėti, jei būtinai norisi cukraus, tada geriau iš vaisių. Geriau pamezgam, bet ir tam jokio noro neturiu..

Geriau patarkit, ką rinktis birią pudrą, bb kremą, ar makiažo pagrindą? Su kuo mažiau terlionių?

 

tai kad nebuvo jokio konkurso ar varžybų

 

turiu šlykštaus darbo, tai vis atsijungiu tam šlykštumui numalšinti :D

 

o galvoju, kad ne tiesiog cukraus norisi, o to saldumo, malonumo, greičiausiai koks nors laimės hormonas išsiskiria gal, kai pasisaldini.

obuoliai man ne visi numalšina tą laimės hormono poreikį. kaip ir saldainiai beje ne visi :D nuo obuolių tarkim man jautrūs dantys pasidaro, nu ir visa laimė dingsta. džiovinti vaisiai išvis šleikščiai per saldūs

 

 

aš kometikoj tai nepatarėjas. man žiauriai patinka pudros rutuliukai, bet čia greičiausiai jau baigiamasis akcentas turėtų būt.

o iš tū išvardintų man natūraliausiai pasidengia, t.y. neatrodo pripudruota, tai BB kremas.

Atsakyti