Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

šiandien noriu šitų :D

o dėl rytojaus nežinau :D

SP11-P53_image_medium.jpg

DSC00390_medium2.JPG

6-2_medium2.jpg

Lind09_medium2.jpg

Atsakyti

Tai kas tie angliavandeniai? Jei ir taip praktiškai bulkų, miltų ir kruopų nevalgau, tik minimaliai juodą duoną....  :unsure:

Olaiva, laiku apie keulę tu čia, šiandien eisiu žiūrėt, mano vaikai gi užsimanė augintinį turėt  :D

Tai, ką išvardinai, ir yra angliavandeniai. Ir dar daugiau. Bet lengviau išvardinti, ką valgyti reikia. Tai mėsa, kiaušiniai, žuvis ir daržovės (bulvės, kukurūzai ir vaisiai netinka. Na, nebent tokios uogos kaip braškės ar avietės). Dauguma sūrių (netinka tie, kur su visokiais džiovintais vaisiais ar šiaip prisaldinti). Riešutai. 

Jokių miltų, jokio cukraus, jokių kruopų, jokių vaisių.

Svorį susitvarkius vėl galima valgyti absoliučiai viską, tik, žinoma, protingais kiekiais.

Atsakyti

laaabas

drakius siautėja :D

Atsakyti

laaabas

drakius siautėja :D

Ką pastvėrė?

Atsakyti

Tvido šokoladinio babinaitę :) nesako žaltys ką megs :D

Atsakyti

Tvido šokoladinio babinaitę :) nesako žaltys ką megs :D

 

tavo drakoša vardu žaltys :D

Atsakyti

tai rodykis ;) gi mano žaltys dar gimtadienio proga nieko negavęs :D gal susigundys

Atsakyti

panašu,kad namie auginam katašunį :D svetimo neįsileidžia...žmogelis pro durų plyšį įkišo sąskaitą,kad pasirašyčiau,o katinas man po kojom stovėjo ir kuprą išrietęs urzgė dar negirdėtu balsu :D balta jo spalva negrėsminga,va būtų kaip komisaro rekso kailiukas :D

kas į svečius norit? :D

Atsakyti

Tai, ką išvardinai, ir yra angliavandeniai. Ir dar daugiau. Bet lengviau išvardinti, ką valgyti reikia. Tai mėsa, kiaušiniai, žuvis ir daržovės (bulvės, kukurūzai ir vaisiai netinka. Na, nebent tokios uogos kaip braškės ar avietės). Dauguma sūrių (netinka tie, kur su visokiais džiovintais vaisiais ar šiaip prisaldinti). Riešutai. 

Jokių miltų, jokio cukraus, jokių kruopų, jokių vaisių.

Svorį susitvarkius vėl galima valgyti absoliučiai viską, tik, žinoma, protingais kiekiais.

Bulves nors labai mėgstu ir valgau, bet stengiuos vengt, o vaisius valgau, mėgstu ir nenoriu atsisakyt, ypač naminių obuolių ir kriaušių, kol sezonas tai kažkaip nevalgyt būtų didesnė nuodėmė :D

 

Mano žaltys irgi seniai maitinosi, o ir proga pateisinama artėjo, vakar svarsčiau ar išnaudot voverės siūluos laimėtą 20proc nuolaidą, ar paleist vėjais.... imčiau alpaką, bet ką megsiu tai nežinau, matyt, ne taip ir reikia dar, jei svarstau :D 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 14 rugsėjo 2017 - 11:57

Laba diena...

graži diena išpuolė tik taip vėsta...

susitvarkiau iš anksto ryto nagus, vakar biški apsimėčiau namus, mūsu didysis šuva Kenzo, sunkiai serga vyras išvažiavo likau viena ir labai neramu.

Tereza tu logiškai ir ko gero teisingai, nors pasirodo labai skirtingų ir tikrai kompetetingų žmonių nuomonių apie tą cukraus lygį kraujyje, tarkim kad net becukre kava ar arbata iššaukia jo pakilimą, o kasa privalo išskirt insuliną, bet kuo toliau į miškus tuo daugiau medžių. Tarkim kad tiesiog yra maistas ir Pramoginis maistas, kad nebūtų labai keblu, galima turėt dieną į dvi savaitės pramoginio maisto.

Labai Šarangė daug rudeniškų gražuolių įklė, ainynainy...

Atsakyti

Sveikos, nusipelniau apdovanojimo - įlįst pas jus :).

Maisto temos įdomios. Tik pavadinimai ir man neaktualūs ir jokie kraštutinumai. Tik kartais, įdomumo dėlei :). Brolienė puikiai numetė svorio vien baltymine dieta. Bet kai man nelabai toli reikia mesti, tai kol kas nesiimu jos. Man turbūt rytinė mankšta suteikia puikios energijos. Ypač pasitenkinimą savim sukelia :). O MĖ ganėtinai lengva įgyvendinti taikant pora principų - valgyt tik prie stalo ir tik valgyt bei kiek įmanoma daugiau kramtyt. va, tik pagalvoju, kad reikia atsitraukt nuo kompo, eit prie stalo ir ilgai kramtyt - iškart valgyt nebenoriu :). Rimtai, rimtai :). Ir jaučiu, kad kai tik susinervinu, iškart noriu griebt bile ką į burną susikišt. Stabt - ar tikrai noriu valgyt? Tikrai ne. Tai kam kišt... ir dar ne prie kompo ar telefono... Geriau tada padirbt ar šiaip panaršyt, be maisto :). Koks kilas jau nukrito per 3 dienas :), aišku, gal čia ne tai, kas reikia, nukrito, bet vis tiek maloniau žiūrėt į svarstykles, nes paskutiniu metu visada tik daugiau rodė.

Šiandien kaip tik bandžiau prisiminti, kiek pirmokų sektoje, tai tik Vaivą prisiminiau, dar va Gadgetukas skaitytojas ♥. Ar dar turim? Kaip sekasi? Mano kaimynė pirmokė, rečiau užeina ir žinau, kad labai pavargsta, isterikuoja vakarais.

Atsakyti

Ingriduska, o kas tavo ciucikui? :4u:

ai, iš tikro apie tuos valgymus, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių :D matyt reikai tiesiog norėt kažką keisti ir tiek. stebuklingų piliulių nėr.

o Šarangei priminsiu apie tuos "atrodo nieko tokio nevalgau" . aš irgi taip galvojau, kad tikrai nevalgom nieko tokio riebaus ar sunkaus, kol nemetėm apskritai pieno produktų ir mėsos. vat tada ir pasirodė, kur tie riebalai slėpėsi :D

šiuo momentu tai manau, kad man asmeniškai užtektų MĖ. nes kai pagalvoju, tai porcijos gal ir ne tokios didelės, bet jų daug :Dna ir saldainiai. reiktų smegenis perorientuot užkandžiauti kokiom nors morkom ar bent jau obuoliais. 

Atsakyti