Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Donstop - kas ten per vadovėlis, iš kurio daliniesi?  Nes šiaip įdomu, atrodo teisingos ir atpažįstamos mintys, gal kada susiradus kur paskaityčiau, nes niekada jokia mityba iki šiol nesidomėjau :), neskaitant kokių atsitiktinių straipsnių, dietų temas sektoj apeidavau iš tolo, vis neaktualu buvo :).

Aš skaičiau apie tai 3 knygas:

Gološčapova Olga "Gudbai dieta"
Gillian Riley "Eating less: say goodbye to overeating"
Bronnikova Svetlana "Intuitivnoe pitanie"

Lietuvių k nesu skaičius, bet šiaip yra - Evelyn Tribole "Intuityvus valgymas" :4u:  
Atsakyti

Adaptacija su daržu gerėja :) 

Maniškė jau susirgo. O tik pradėjom lankyt  :sad:​ 

Atsakyti
Ką gi jūsų teismui, Galiukinis daiGtas. visi 99g. Lang Yarns Perla. tikriausiai galėjo ir mažiau sueiti, nes mezgiau su rezervu, dėl jau anksčiau minėtu, visako "per ankšto" sindromo. Į dienos galą padelkos kiek papliursta, bet čia jau tikriausiai šilko bėda. pirma mintis buvo įvert kokią gumutę, bet kartu ir nėr taip blogai, tai nežinau ar ką bedarysiu.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Čia reiktų sutelkti dėmesį į pačios merginos pasigamintą aksesuarą angel.gif rolleyes.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kokia mama, tokia ir dukra ♥, abi žavingos, stilingos, su puikiu skoniu ir gražiai pozuoja, t.y. natūraliai ♥.

Atsakyti

Apatinė spalva, jį pas drakiu nuo pavasario guli  :ax: 

Atsakyti

Apatinė spalva, jį pas drakiu nuo pavasario guli  :ax:

nu tai su viršutine ir derink :D

aš šiaip ne patarėja, bet gal rimtai su kokiu šokoladu ar smėliu

Atsakyti

Aha man abi tos graziai ziurisi..o siaip siukslytes spalvotoa tiks su bet kokia

Atsakyti

o kokių ingriga turi spalvų? ar tu nori twidas +twidas,ar turimas twidas + kažkas iš guolio?

Atsakyti

su garstyčių sp twidu gražu šita mėlyna

Atsakyti

0000577_soft-donegal-tvidas.jpeg+0000607_soft-donegal-tvidas.jpeg

Atsakyti

o kokių ingriga turi spalvų? ar tu nori twidas +twidas,ar turimas twidas + kažkas iš guolio?

Nesinori nieko naujo pirkti, galvoju tik apie kraštelius 

Atsakyti

Crazy Zauberbal. Holy blue.

.....

Atsakyti