Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Abelo testų karalienė :)  Gražios kepurės, bet aš jų nenešioju. Mano geriausi draugai kapišonai  :)  Nors M. tai reikės šiemet numegzt kokią. 

Šiandien išleidau į mokyklą su tooookio sunkumo kuprine :blink:  Net pasvėriau - 6.5 kg :blink:  Plius sportinė apranga. Ir vien tik tos dienos vadovėliai ir pratybos :unsure: Eina vaikas kaip kupranugaris...

Atsakyti

Labas rytas 

Kepurės fainos  :wub: 

Atsakyti

labas rytas

Atsakyti

Graži qqte su suknia :D

labas rytas

nu dar netestuokim kepurių kąąąąąą. nu kažkaip dar nenuoriu

LIniuka, oho :blink:  šįmet mano kūdikiai irgi kažkodėl su nešuliais vaikšto. bet lyg ir šiandien gauna spinteles, tai bent kažką bus galima teen palikti.

vakar nors ir grįžau apie 21 val. bet kadangi šokių/pokių virtuvėj atsisakiau, tai nusprendžiau megztelti. jau taip smagiai tas siūlas einasi, kad  net iš to džiaugsmo netikrinu, ar ne per siaurai varau :D  o tikimybė yr, ir nemaža

Atsakyti

Labas rytas,

894f23d2047d1c5220863d5f50a1cb26.jpg

Aš Luknės kuprinės sunkumo dar nepastebėjau, kaip tik pasirodė knygos daug mažesnės ir lengvesnės nei pradinėse, bet vien dėl aprangos nešiojimosi išnuomojau spintelę.

Ir šiaip... bent kol kas tai tas bijotas etapas (išlindimas iš po šilto mokytojos sparnelio) ne toks baisus, kaip atrodė, bijau prisikalbėt, bet kol kas tai viskas super, vaikas patenkintas, viskas idomu, pagalbos jokios neprašo ir niekuo nesiskundžia :)

Sekta visagalė, vilnietės, gal kas nors žinot ir galit rekomenduot auklę?  :help: 

Atsakyti

LR

Galiu rekomenduoti labai normalų mini darželį. Bet savo kaime. Išbandytas.

Atsakyti

Laba ryta :4u:

Ai, ir dar, rasyt, jei nori, galim pirkt aprašymą kartu :) bus angliškai :) nors aš susigraibysiu ir rusiškai, tikiuos :D

Katik papirkau :D parasyk i az el. pasta - pasidalinsiu :4u:

Atsakyti

Kaip manot sie drops cotton merino siulai tiktu tam megztukui :hmm: metrazas atitinka, o va kaip kokybe ? Nesu is ju mezgus :hmm:

https://www.garnstud...hp?id=103&cid=1

 

Noors aprasyme paziurejau, kad pilkam naudota 127m-50gr, baltam 206m. tik gramai neparasyti :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 13 rugsėjo 2017 - 08:34

Laba ryta :4u:

Katik papirkau :D parasyk i az el. pasta - pasidalinsiu :4u:

nu vsai moteros netaupios :D

beje, šitą megztinį aš mezgiau prieš kokį 100 metų ir mezgiau iš gerokai plonesnio siūlo. metražo nežinau, nes buvo babininis iš Ristinos. tai aš įsivedžiau kokią tai konstantą ir labai tvarkingai nusimezgiau. bet sakyčiau tada vaizdelis kitoks gaunasi, nu nes tie upeliukai tokie smulkūs. ir dar maniškis juodas, tai išvis nesimato grožio :D  bet šiaip mano labai mylimas ir visai norėčiau pakartot kada jį iš tinkamesnių siūlų.

Atsakyti

labas rytas,

megztukas skalbiasi  :yahoo: 777 gr su etikete :)

koks rytas šiandien gražus,oras toks šiltas.nuvežus vaikus radau namie grožį :D mūsų razbainykas mano kamuolaitį siūlų išpakavo tarp stalo ir kėdžių kojų :Do dabar miega sau kaip niekur nieko :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 13 rugsėjo 2017 - 08:40

Nu vat, Katuk, kad matomas vaizdas is foto man bais patinka, tai noretusi labai artimo ir sau.. nu dar eileje jis pastoves, o iki to laiko gal ir siulus uzmatysiu :D

Atsakyti

Rasyt, parašiau až :) a gavai? :)

Labas rytas visoms  :4u: 

Aš kepurių netestuoju kol kas dar :) bet užmačiau :D

Atsakyti