Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

rasyte, man irgi fainūs siūlai :bigsmile:  ir spalvos

Ristina, nu kad ir maišas, bet atlikimas tai perfecto tiesiog.

šiuo laikotapriu man taip norisi vien maišus nešioti....tiesiog jeigu koks formuotas rūbas, tai jaučiuosi tiesiog surakinta, sukaustyta ir norisi kuo greičiau išsilaisvinti

Atsakyti

Ristina, jei foto telpa, tai gali tiesiai, bet labai jau ribota talpa.....

  :4u: O babinos tos tai man regis Italijoj stovi, labai tikiuosi, kad nors 1/10 teisingų babinų parveš ir čia :D

Su įprastu paint'u pamažinu foto ir keliu tiesiai iš kompo :)

Manyje irgi didelė viltis rūsena, kad nors vienam "siūlų taške" būtų teisingų siūlų :D

Atsakyti

nu ku daba padarysi, vaikeju :D

babinu sandeli  ir as mateu :D  drakius parode.  pas ji pati biskeli maziau :D

Atsakyti

Nepasakyčiau, kai vaikiškos spalvos :rolleyes: arba aš amžinam vaikėjime ir nieko nematau. Paprasčiausiai yr žmogai kurie bijo spalvų ir yr žmogai, kuriems kuo daugiau spalvų tuo gražiau. Svarbu dera spalvos ir viskas :victory2:

Man gražu :D

Atsakyti

ai i pyragu tema , tai  pasileidau biskeli . gal pora obuoliu pyragu  siemet iskepiau . o vakar obuoliu nebuvo ,tai  avieciu puslitriuka dejau.   bet pas mane  eilinis  greitukinis  biskvitukas . tai ir kalioriju maziau.  o kai ta mano "drauge"  greiciau valgo, tai man koks gabaliukas kitas lieka .

Atsakyti

kažką prisiveikiau, tuščią žinutę paleidau, o norėjau pacituoti Katuką, dėl maišų norėjimo, kad ji man baisiai mano mažąją primena :oh:  ta vaikas varo mane iš proto, jai viskas, o viskas nepatogu, net kai kuriuos triusikus atsisako dėvėti :lol:  užtat bliuskę kurią parodysiu įsimylėjo iki tiek, kad važiavom dar vienai siūlų pirkti (nors išties ji buvo megzta, tik, kad sunaudoti likučius nuo manosios). bet vien šilkais jos rėdyti aš tai neišgalėsiu :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 12 rugsėjo 2017 - 13:19

Rasyte šito aprašymą atrodo mačius liveinternet'e  :hmm: 

Atsakyti

ai, Rasyte, šito aprašą turiu, tik nepamenu kur :D  gal tikrai liveinternete :hmm:

Atsakyti

rusiškai

http://www.liveinter.../post315257052/

Atsakyti

Rasyte ten prisiregistravus? 

Ai Katukas jau įmetė 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 12 rugsėjo 2017 - 13:15

Aš irgi į pyragų temą savo mylimą šokoladinį cukinijų keksą šiandien iškepiau :wub: 

Lusasita, man gražios spalvos :wub:  Aš prie tų suvaikėjusių :D 

Kaip rūpi pamatyt, ką Kapseika numezgė. Jos ir mezginiai, ir nuotraukos tokie patrauklūs :wub:  Visada laukiu.

Rasytės mini suknytė irgi labai miela :wub:  Širdutę siuvinėjai?

Atsakyti

va va katuk ir man maišų norisi, stengiuosi nesumaišėt dar labai, kolegė sakė per jauna dar į maišus sulyst.bet nu va tokio Ristinos sarafano labai norėč

Atsakyti