Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

QQute - su tavo diena! Tavo šypsena ir optimizmas visada įkvepia!

Atsakyti

Kerpena - ten vyksta tiesioginė transliacija per web Adobe Connect, nes per skype. Ji kalba, mes matom, galim iškart rašyti klausimus, atsakinėti, ko klausia ji ir pan. (kokie 66 žmonės su manim kartu dalyvauja). Paskui uždara FB grupė, uždara erdvė sulieknek.lt puslapyje, kur visokie išmatavimai savo ir pan. 3 kartus paskambins tikra dietologė gyvai pašnekėt :), galimybė perklausyt įrašus ir pan. Jau pamiršau, kiek čia tų paskaitų bus - gal 3 mėn,  1 kartą per savaitę nuo 19.30 iki 21 pan. Interneto, aišku, reikia neblogo, bet man gerai buvo, be trikdžių, nors tuo metu n įrenginių namie internetą siurbė. Jeigu kas, dar klausk. Pinigų už reklamą negaunu, Kurpienės nepažįstu, tiesiog debiutanto entuziazmu dalinuosi. Faina tu mama ir nepradėk nervintis, kur nereikia :4u: .

 

Kai aš domėjausi, tai tada lyg būdavo per skype, tai todėl taip ir pagalvojau. Nors aš pati gal labaiu norėčiau į realią grupę, jei jau  pasiryžčiau. O iš kitos pusės galėtume su dukra pvz klausyti, arba su vyru... bet tai čia tik svarstau apie nieką.

 

Atsakyti

i soda isvaziavau  savaitgali su naujuoju  medvilniniu oversaiziniu dryzium.  labai jaukiai  jame jauciuosi. nors turbut perilgai as ji  mezgiau :D :hmm:  aisku vyras fotkina, kaip pavydi drauge, nu bet  faktas, kad as ji numezgiau ir labai juo dziaugiuosi :)

de713a3257a5.jpg

 

69d4af88f2c5.jpg

 

5ce4321284e9.jpg

 

38ca75d2f867.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 12 rugsėjo 2017 - 10:54

nu ir kaip tas atviras akis tobulai susiūti... :hmm:​ 

Atsakyti

Sveika, Ingriduška, ir kitos sveikos,

na ir žinoma sveikinimai, mūsų šypsenėlei, būk sveika ir laiminga!!!

Fainai, kad dalijatės savo patirtimis, va prisėdau pietauti visa įsielektrinusi ir jaučiu, kad nevalgau, o tiesiog kišu iš inercijos, o tarsi iš už nugaros - Restar balsas, lėtai, lėtai kramtyti reikia :D

o šiaip diena iš tų, kai bokštai griūva, bet nieko, perkvėpavau...panašu reiks statyti naujus.

ir mažės bliuske turėč parodyti, bet jau, kaip atgraso, kad nesusitvarkau su nuotraukų įkėlimu, ryškiai vaikštau aplinkkeliais, moku tik iš senos versijos per flickerį :unsure:

Atsakyti

Aha, man bokštai irgi griūva, net valgyt pamiršau.... Penktadienį prasideda mokymai - jau trečias žmogus iškrito, reikia skubiai keisti, niekas neatsiliepia, och...

Atsakyti

Restar  :4u: 

ir dar vakar prisiminiau labai patikusį filmą "Erelis Edis", net nežinau gal jau buvau rekomendavus :rolleyes:

ir dar šio rudens atradimas, čia jau atleiskit, tos kurios ieškot, būdų atsisakyti saldumynų...

http://www.sonatinos...-riesutais.html

toks, nei tortas, nei pyragas, bet jei mano kuklioji kaimynė išeidama paprašė gabalėlio išsinešimui, t.y. popiečio kavai, tai sakykim - įvertinimas :D 

Atsakyti

Lusasita, kažkokios netikėtos spalvos :bigsmile:  nu ir jo - pavydi draugė fotkino :D

Atsakyti

Laba diena :D Viska stebiu, laikus delioju, o isiterpt sunkiai gaunas :D

As jau irgi issitraukiau vilnas, mazajai is twido nunarpliojau megztuka, reik sagute tik suorganizuot :D kaip ir manajam April... guli spintoj be sagos, tai ir foto niekaip nepadarau :angel_not:

Vakar kaip virbalu i sirdi dure Saranges berniukai su babinu foto :rolleyes: .. rojus :wub:

Priedas  IMG_0508.JPG   266,79KB   0 Parsiųsta kartų

Gal kuri netycia turit sio megztuko aprasyma?

http://www.ravelry.c...nd-big-ones-too

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 12 rugsėjo 2017 - 12:30

Geras apibūdinimas "pavydžios draugės fotkinimas" :bigsmile:

 

Atvelku kampukus. Sarafanas :rolleyes:

Rūbas didokokas man, o ir pateikt jį nežinau kaip :D nei avalynės prie jo tinkamos nei viso kito.

 

Mano bobulė rimtai paskendusi jame :D

Priedas  005.JPG   136,43KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  026.JPG   344,43KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  023.JPG   358,45KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  001.JPG   120,91KB   0 Parsiųsta kartų

Sarafanas copy-paste šis

Priedas  21245250_10208248472449638_1516709543_n.jpg   38,24KB   0 Parsiųsta kartų

 

Kapseika, naujoj versijoj nereik jokių ten flikrų šmikrų. Tiesiai iš kompo keliasi foto.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 12 rugsėjo 2017 - 12:43

spalvos   tai rinktines :) juk siulai  spalvoti is kuistuko.. radau tada  tos pacios firmos  medvilnes 6 skirtingu spalvu kamuoliukus su etiketemis .  pilka is savo drakiaus atemiau . teko derint, deliot, kaip man grazu ...ir  vat gavosi  toks  maisiukas man . pecius naujoviskus isbandziau :D  aisku foto ju nera. gal kada ant bobos nufotkinsiu :D

Atsakyti

Lusi, labai jau vaikiškos ir saldaininės spalvos, tai draugė ta teisingai gal ir nufotkino :D :D

Ristina, jei foto telpa, tai gali tiesiai, bet labai jau ribota talpa..... Apie sarafanus jau kalbėjom, tai kaip ir nieko naujo :D

Kapseika, nors nesierzinu dėl pyragų, ko jau ko pavyko atsisakyt ir kažkaip tai užsikoduot, tai nuo bulkų ir pyragų, bet receptas tai sudomino ir esant rimtai progai būtinai pabandysiu.  :4u: 

Rasyte, fainūs siūlai ir suknytė, :4u: O babinos tos tai man regis Italijoj stovi, labai tikiuosi, kad nors 1/10 teisingų babinų parveš ir čia :D 

Atsakyti