Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

vo tai tau :bigsmile:  pačiai jau nebereik?

mano moliūgas šiaip ne taip užmezgė moliūgiuką ir ką - supuvo :frusty: nu nes baloj gyveno per tuos amžinus lietus.

a ko vyrs namie? vėl darbą keičia?

Ai aš unarauna tik lepšius susirinkau, o pūkuotės, ūmėdės, palksniai auga sau toliau:)

Aha jam tarpas tarp darbų.

Atsakyti

Laba diena,

Sirguoliuojantiems negaluojantiems sveikatos :4u:

 

Šarangės skaros spalva :wub:  ir pati skara labai skani  :)

 

Aš žurnalus irgi tik dėl grožio turiu, net nepamenu, ar kada iš kokio gaminau, gal tik studijų metais vieną grybų pyragą išbandžiau, tapo nuolatiniu. Tada pievagrybiai neseniai tik buvo atsiradę, atsimenu, nusipirkau ir lupau kepures :D

Va, reiks kada vėl receptą susirast  :)

Facebookas pilnas grybų vaizdų, bet aš rami, negrybautoja, o va MB entuziastas. Aš grybų nematau :rolleyes: Jei parodo, galiu išraut :D

 

Oras šiandien koks fantastinis :wub:

 

Šeštadienį vestuvės laukia, visokių reikalų prieš, dar delninę reik susiveikt, o tai vieną varganą turiu ne į temą visai  :rolleyes:

 

Šiandien dar reiks iškept obuolių pyragą. Vakar susipjausčiau obuolius ir tik tada pamačiau, kad kiaušų neturim  :rolleyes:  :D Parduotuvė per toli susirodė.

 

----------------

Kur gi Nitė su pirmoku dingo?? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 11 rugsėjo 2017 - 15:49

aš morališkai kaupiuosi tortą kepti :D nuuu receptą susiradau, prekes iš Barboros užsisakiau

o kad laukt iki 8 kol tas prekes atveš gali reikėt tai nė galvoj nė uodegoj...

o kiaušinių namie nėėėr, teks pėdint, vakare turėsiu daug kiaušinių :D jei gatavo torto nesugalvosiu nupirkt ir geriau pamegzt :D

Atsakyti

Liniuka grybyną užsiveisus, gudriai  :bigsmile: 

Atsakyti

Unarauna Liniuka gauna daug láikų!!!

Laba diena,

Sirguoliuojantiems negaluojantiems sveikatos :4u:

Šarangės skaros spalva :wub:  ir pati skara labai skani  :)

Aš žurnalus irgi tik dėl grožio turiu, net nepamenu, ar kada iš kokio gaminau, gal tik studijų metais vieną grybų pyragą išbandžiau, tapo nuolatiniu. Tada pievagrybiai neseniai tik buvo atsiradę, atsimenu, nusipirkau ir lupau kepures :D

Va, reiks kada vėl receptą susirast  :)

Facebookas pilnas grybų vaizdų, bet aš rami, negrybautoja, o va MB entuziastas. Aš grybų nematau :rolleyes: Jei parodo, galiu išraut :D

Oras šiandien koks fantastinis :wub:

Šeštadienį vestuvės laukia, visokių reikalų prieš, dar delninę reik susiveikt, o tai vieną varganą turiu ne į temą visai  :rolleyes:

Šiandien dar reiks iškept obuolių pyragą. Vakar susipjausčiau obuolius ir tik tada pamačiau, kad kiaušų neturim  :rolleyes:  :D Parduotuvė per toli susirodė.

----------------

Kur gi Nitė su pirmoku dingo?? 

Laba, aš tau pakutines deficyyyyytnas žirklutes iš Kupiškio tai nupirkau, žinok. Fotyt ir sektai rodyt? Ryt su dukra galiu perduot.

Atsakyti

Man kai šaldytuve kiaušiniai baigias, einu rūsin. Ten jų uuuuuuuuu. Nu krč, jau net Ligvitai teko 😎 Gi važinėjau pas mamą 3kart dažniau, o dozę šiobeito dėdavo kaip visada. I vėl važiuosiu, avietes skinsiu, gal su tėtuku pelkėn nubrauksiu 😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗

Ar aš būsiu tokia pat mammma? Nu gaaal. Bet tikiuos, kad tam tikri genai vyraus tėtuko (netrieditas ir nesinervitas, beigi toks juokelių dirbimas palei pamilijos padavimus).

Atsakyti

Labos

sergantiems  :4u: 

Mano dainininkė irgi susirgo, aukšta tempa, patempta lūpa ir hypermamosporeikis  :oh: Ot rado laiką  :oh: 

Lyja ramiai, vėjas kyla, elektra mirkčioja. Vakar visą dieną virtuvėj šokau, kad turėtumėm ką valgyt be elektros. Darbe totalkošmar. Kol turim internetą, bandau suvaldyt kiek galiu.

Beata man neprilipo. Ji daug ką mėgsta, ko aš nemėgstu  :ax: Krapai, petražolės, cukinijos, alyvuogių aliejus ir pan.

Atsakyti

Plakiau grietinele vadinas..kombaine

Gavosi sviestas 

Sako brangus sviestas siais laikais.,gal apsimoka  :D 

Atsakyti
Labas vakaras mano mielos😍
Ruduo pargena i namus visas issibarsciusias duseles.
Pareinu🐾🐾🐾...tikrai nuolat visos buvot mano dusioj. Jau kitaip ir nebus.
Ir vel noriu megzto palto...tik kada norai kunu virs😂😂😂
Kaip ir Sarange meditacines staltieses noras kirba. Dideles apvalios ir plonos.
Jau kaip pasiilgau Jusu kvykesio...isminties...patirciu ir kasdieniniu pokalbiu.
Gyva esu ir sveika...gal siek tiek apiplesyta sirdim...taip trumpai pabuves, uzpildes namus laime Ugnius vel isskrido ....ir kad ir kaip man skaudziai tai skambejo bet isskrido namo.
Matyt kur mylima drauge ten ir namai. Tevu namai jau tik stotele. Ech....
Dabar Restar sviesk mane maisto tema nes mano liudesi lydi poreikis tortu pyragu ir desertu.
Beata nemano skonio nieko neperku. Viena zurnala sektiskai turiu. Gaminau pasteta lasisos.
Turiu kita guru Nida. Va jos maistas man maniško skonio ir vaizdo.
Gadget parduok kiausiniu ka???? As nuo ju priklausoma. Kasdien valgau. Tobulas maistas naminiai.
Katuk del sveikuoliu pritariu ir mano transformatorius sunkiai suvokia. Imu manyt kad sveika vienintelis dalykas - saikas.
Mes irgi grybavom. Dar dziovint reiketu siek tiek grybu gal dar vyras nuleks.
Qqciuk kokia proga tortas?

Ryt ateisiu su ryto kava...
Atsakyti

Labas rytas,

na ką, tris dienas galiu megzt nesislapstydama,nes vyras komandiruotėj :D mažai jau to megztuko liko,tiko kaklo atnara,jeigu nereiks permegzti.jeigu teks,tada...žinau parduotuvėlę,kur labai fainus vyriškus megztukus pardavinėja :D

laimei,turiu sau skara ir twidinuką,tai nenuobodu bus ir nereiks sukt galvos,ko imtis toliau :B​ siunčiuosi Šarangės pora rekomenduotų filmų,bus vakarienei

Atsakyti

beatos žurnalus perku,pasimėgaudama vartau ir gaminu iš jų.turiu visas jos knygas,labai visi jos receptai išdirbti,be kliurkų pagaminami.man ji patinka  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikos, Ingridžiuk, kaip faina, kad užsukai, vis apie tave pamislydavau ♥.

Iš Beatos man tai tik žalia kalendra nepatinka :). Na, dar salierai so so, bet galiu valgyti, kuminus baigiu prisijaukinti, bent jau savo firminės sriubos (kokia jau ten firminė - gal irgi Beatos lešių pomidorinė, bet jau pamiršau originalą ir buriu pagal save) be jų negaliu pagamint.

Mano vakardienos kursų pasiekimai - ėjau gulti prieš 10 (aišku, paskui ilgokai užmigti dar negalėjau..), o šiandien prieš 6 jau lipau iš lovos, nes nusibodo gulėt :). Ir stengiausi ilgai kramtyt. Šią savaitę galiu valgyti ką noriu, įprastai, tik kelios taisyklės: paklausti savęs, ar noriu valgyti, ar skanu, gal jau soti (ir užsirašinėt, kada ką valgau), lėtai kramtyti. Valgyti tik prie stalo ir be jokios technikos ar vaizdų, 3 M - prie stalo maloniu balsu apie malonius dalykus (3 M kažkur praslydo, reikės perklausyti įrašą), na, ir eiti gulti iki 22.30. Oi, dar ten visokių namų darbelių. Bet džiugu, kad nereikia keisti maisto iš pat pradžių :). Nors aš pastaruoju metu jau labiau galvodavau, ką ir kiek valgau. dar kažkaip džiugu visgi, kad ne tiek ir daug man to svorio numesti reikia (idealiu atveju - kokius 9 kg, bet būsiu patenkinta ir 5), tai akcentuosiuosi ne tiek į svorį, kiek į sveiką mitybą, nes jau seniai to noriu, tik vis kažko pritrūkdavo. Žodžiu, tikiuosi, kad per stresu ar PMS'us entuziazmas neišgaruos :). Vaikai 3 domėjosi, ką aš ten klausau, irgi nori sveikai maitintis, vyras sąmoningai užsidarė kita kambary savo Laisvės TV klausyt. Bet esu laiminga, kad iki tiek subrendau, jog gaminsiuosi sau atskirai, ką tik noriu, nepriklausomai nuo visų. Gal užsimanys kada, nes kam kam, o vyru labiausiai reikėtų ir judėti, ir mitybą keisti...

Žodžiu, anksti atsikėlus, be streso ir mankšta padaryta ir dar laiko prie kompo liko, kol kitus  2 vaikus reikės kelti.

Gražios dienos visoms!

Atsakyti