Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadget, man visi Beatos numeriai patinka. Nusiperku, pasigrožiu, pavartau, kokį straipsnį paskaitau :), bet didžiosios dalies net neperskaitau, tik pasidedu ir perku kitą. Vat, kažkaip taip netyčia nutinka...

Atsakyti

Labos.

Sektoj sveikatos ne vandenynai  :unsure: .nieko smagaus.mano leles irgi su baisiom slogom.

Mezgu .Retai.

Atsakyti

Kacumota, mezgi iš plono siūlo dyyyydeliais virbalais?

PS vakar po kavutės terasoje reikėjo suvartoti dvi dozes saunos, ir sveikata vėl pilna padalų.

Atsakyti

Gadget, man visi Beatos numeriai patinka. Nusiperku, pasigrožiu, pavartau, kokį straipsnį paskaitau :), bet didžiosios dalies net neperskaitau, tik pasidedu ir perku kitą. Vat, kažkaip taip netyčia nutinka...

net aš esu Beatos šį bei tą išbandžiusi. ir iš žurnalų (pirmųjų leidinių) ir iš interneto. tik kartais pasitobulinu pagal save.

va, aną savaitę viriau Ribollitą http://www.beatosvir...kopustu-sriuba/

tik aš dar konservuotų pomidorų įdedu, šį bei tą išmetu iš recepto, jeigu nėra šaldytuve  :D  svarbi idėja.

Atsakyti

Net ir man Beata patinka, nors aš gana vėlai prisijungiau prie jos veiklos gerbėjų gretų, žurnalų gal tik pora turiu, kažkaip logika sako, kad neverta pirkt jei negamini, vien dėl turėjimo.... Bet kai užeina koks nors didelis noras turėt, tai ir turiu, nebūtinai žurnalą :D

Restar, tikra taip, pripratimas - antras prigimimas, o išlepimas išvis nepagydomas atgal :D

Atsakyti

Gadget, maniau kad galima suprast visaip  :D .Dideli ne virbalai o tarpai tarp mezgimu.

Daugoka mamai namu darbu uzduoda, o dar ruduo nukrito kazkaip netiketai.Man (matyt tolimai vistu giminei) uzeina noras miegot vos tik saule nusileidzia

Beatos zurnalus is pradziu pirkau.paskui pamaciau ,kad tik skaitymui.tai tiek tos.

Atsakyti

Gadget tėvukas jau praeita sav. perkeltas į kardiologinį, jaučiasi geriau, ačiū

Atsakyti

Beatą mėgstu, gaminu iš knygų beigi interneto. O va iš žurnalų gal tik 1 patiekalą esu gaminusi :). Ir čia tik apie mane: ). Nes žurnalai man patinka, ypač patinka skaityti, ir pirksiu toliau, nes kartais norisi tik žurnalą vartyt, ypač ... tūlike... bet va ar gaminsiu - nepasižadu :). Išvis įpročius, kokie jie bebūtų, o ir gaminimo bei valgymo, itin sunku keisti. Bet stengiuosi :).

Būkit, žmonės, nesirkit, ir mano vaikams nesakykit, kad jau atėjo tas sezonas, kai beveik galima sirgti. Nes mes pamiršom, kas tas yra, ir nenorėčiau visai prisiminti, ypač nelaiku. Nes to laiko tai tikrai tam nėra ir nebus artimiausiu metu...

Atsakyti

Emmm rašiau gal nepaspaudžiau siųsti, gal tik aš nematau....nu žodžiu dingo ką rašiau

o rašiau kad Restar apie Beatos žurnalus parašė kaip kad aš būčiau

perku, paskaitau bet ne viską ir negaminu išjų,bet vistiek perku :D ir pirksiu

gražūs jie man :D

Atsakyti

Sveikatos sergančioms ir slaugančioms sergančius

aš gyriausi gyriausi kad vaikis nustojo snagliuot kai mokyklon išėjo ir panašu būsiu persigyrus..eina mokyklon aišku...su snargliu :) ir pilna kuprine ir kišenėm nosinių

man paskaudaliojo gerklę, pačiaudėjau, pakrenkščiau ir tikiuosi tuo užsibaigs, nenusiteikus sirgt, nėra kada

Atsakyti

Ačiū už filmų nuorodas :4u: 

Aš irgi labai nenorėčiau, kad šeima susirgtų. O pačiai tai visai nieko :D  Filmų pažiūrėsiu, pamegsiu, vyras namie tai beveik atostogos :D 

Beatos žurnalai ir man patinka. Perku juos per knygų mugę, tada būna perpus nukainuoti :) 

Turiu moliūgą. Reikia kažką iš jo galvot. Ir dar grybų tiltai palei tvorą. Katuk, eik grybaut :D 

Atsakyti

Ačiū už filmų nuorodas :4u:

Aš irgi labai nenorėčiau, kad šeima susirgtų. O pačiai tai visai nieko :D  Filmų pažiūrėsiu, pamegsiu, vyras namie tai beveik atostogos :D

Beatos žurnalai ir man patinka. Perku juos per knygų mugę, tada būna perpus nukainuoti :)

Turiu moliūgą. Reikia kažką iš jo galvot. Ir dar grybų tiltai palei tvorą. Katuk, eik grybaut :D

 

vo tai tau :bigsmile:  pačiai jau nebereik?

mano moliūgas šiaip ne taip užmezgė moliūgiuką ir ką - supuvo :frusty: nu nes baloj gyveno per tuos amžinus lietus.

a ko vyrs namie? vėl darbą keičia?

Atsakyti